Treść opublikowana przez A4CCH
- Klapa z pilota
-
Myjka z LIDLa
Czyli warto brać czy nie ? Ciąć itp. nią nie zamierzam Chce po prostu raz na tydzień umyć samochód.
-
Myjka z LIDLa
Siemka, w LIDLu ukazała się oto taka myjka https://www.fotosik.pl/zdjecie/b35937c535aa46db Co o niej myślicie do coweekendowego mycia się nada ? I zawsze 3 lata gwarancji, wiecie jak oni to rozpatrują w razie awarii ?
-
Cena Robocizny
Co do lewarków mam taki bardziej fachowy i jest bardzo stabilny, ale jakoś wole ten fabryczny szybsza robota Mi auto ani razu z niego nie spadło, zmieniałem na nim wahacze przód (górne), amorki tył, klocki przód + tył no i inne roboty. Wiadomo jakbyś coś robił że trzeba jakoś autem szarpać mocno to może i by spadło, ale przy takich pracach nie sądzę. Boisz się to podstaw dodatkowo jakieś klocki drewniane czy coś odpowiedniej grubość i odpowiednich miejscach
-
Cena Robocizny
Ostatnio bawiłem się prawie 2godz z tą śrubą i to tak z zegarkiem na ręku (oczywiście 1 strona) i to nie był mały młotek. Klucz pneumatyczny oczywiście ukręcił śrubę
-
Prędkość na autostradzie.
Bardziej chodziło mi o nawiązanie do tych myśli Nie chce jakoś pałować fury, wole szanować to co mam stąd te pytania A to spalanie jakoś mocno nie podskoczyło... Czyli te przepisowe 140km/h mogę być raczej spokojny
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zajrzyj do tyłu w koło zapasowe, jak masz tam naklejkę to masz już kod silnika, jest on również frezowany na bloku silnika
-
Prędkość na autostradzie.
Oleju Ci nie ubyło ? A wiesz jak Ci wtedy spalanie wyszło ?
-
Prędkość na autostradzie.
Tylko np. bujać się jakimś VW 1.0 140km/h to go zajedziesz
-
Prędkość na autostradzie.
Mam pytanko wie ktoś jaka jest bezpieczna prędkość dla tego silnika ? Trasa około 200km, spora część przez autostradę, nie chce pałować jakoś specjalnie silnika, a więc czy wie ktoś jaka prędkość jest dla niego zdrowa ? Dokładne dane pod profilem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A teraz mam trudniejsze pytanie, gdzie mogę szukać perełki B5 polift 1.8T w Quattro, one były też ze skrzynią 6 biegową ? Jak tak to AJL pewnie ?- ŻARÓWKI OSRAM, BOSCH.
Wsadzaj Tungsram, albo Osram Nightbreaker. Widać różnice w świeceniu, może efektu xenonu nie będzie, ale w deszcz i po zmroku nie jedziesz po omacku. No i żywotność jakby porównać do zwykłych jest mniejsza, a cena dużo wyższa. Ale moim zdaniem warto. Na YT są filmiki jak to świeci.- Klapa z pilota
Widziałem kiedyś ten filmik, Ty to modziłeś ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nawiązujesz do wahaczy ? Zmieniłem i audi jedzie jak po sznurku, także też myślę że nie ma sensu, no ale wole zapytać zawsze 10zł to nie opony za 300zł- Klapa z pilota
Do avanta kiedyś ktoś sprzedawał na forum zestawy, tanio dość wychodziło ale widzę że masz sedana a to inna bajka Jakbyś znalazł rozwiązanie to PW Chętnie też bym zamontował.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie robicie zbieżność po zmianie górnych wahaczy ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mnie też ale to tak po 15min nieaktywności- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jest instrukcja na forum jak to zrobić, dużo taniej wychodzi samemu.- Dziwny hałas
To z pewnościa nie to, tu chyba bujasz autem- Dziwny hałas
Jest zabawa ... pół biedy z "robotą" bo większość samemu działam, ale koszta spore ... Leci " stówka za stówą " a tu zmienisz coś i rozczarowanie ...- Dziwny hałas
Masz jakiś sposób aby ją sprawdzić ? Czy jedynie dobranie się do niej ? I hałasuje mi to na 100% przednie koło pasażera gdzieś tam. To przekładnia by mogła być ? Bo ona chyba jest pod nogami kierowcy tak bardziej z przodu nie ?- Dziwny hałas
Po konsultacji z ASO w Toruniu, pewien miły Pan w rozmowie telefonicznej poinformował mnie że podejrzewa przegub wewnętrzny, po sprawdzeniu z kanału ma on delikatny luz... Idzie trochę nim ruszyć, a ten od strony kierowcy nic sztywno. A więc chyba zadziałamy i zobaczymy co dalej. Ogólnie polecam te ASO, bo chociaż ktoś się zaangażował. Oraz również udzielili mi porady " Sieńko i Syn".- Dziwny hałas
Klocki zmienione, no i samochód chce się bawić dalej... Tak jak było tak jest dalej- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak wyciągnąć w B5 polift lampkę tylną z podsufitki, tylko podważyć ? Muszę na dniach to zrobić, obojętnie w którym miejscu ? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie