Treść opublikowana przez A4CCH
-
Dodatek do paliwa LM
Dodatki do paliwa teraz niby masz na niektórych stacjach, lałem na nich paliwo i silnik cały A stosowałeś, znajomy stosował ? Bo takie opinie, mi się wydaje to wiesz Mało miarodajne, płukanka silnika też nie psuje silnika, a czemu nie ulżyć układu paliwowemu. Tylko olejowy ma mieć lżej ?
-
Dodatek do paliwa LM
Dodatek do paliwa może coś zepsuć ?
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Samą oliwę wlać ? Czytam wątek i sam nie wiem co robić. Najlepszy chyba Ravenol... Tylko 75W90 czy 75W80. Uszczelnienia itp wytrzymają ? Bo pamiętam że przy płynie do wspomagania było istotne co wleje, wybrałem polecany przez Deva TOTAL i śmiga Dev się może wypowie mentor forum Skrzynia DWH.
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
To najlepszy będzie Ravenol ? 75w90. Lać czysty czy z czymś, nie chciałbym przekombinować
- Dodatek do paliwa LM
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Wiesz który kod na wlepce to mówi ? To Ci zaraz powiem
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Pany co zalać do mojego pędzidła ? Myślałem coś z LM, w silniku mam od nich SHT i fajny olej. Oczywiście chodzi mi o najlepszy produkt, niekoniecznie najtańszy Jaką specyfikacje brać ?
-
Dodatek do paliwa LM
Siemka, Stosował ktoś dodatek do paliwa od Liqui Moly ? Jakie są wasze opinie, chodzi oczywiście o ten czyszczący. Jakieś porady, wskazówki ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A mnie w weekend tu nie było. Czytam, czytam już myślałem że mnie coś ominęło ... Widzę nie tylko ja lubię burgery
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Myślę że będzie ciężko
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Siema, macie sprawdzony jakiś klucz dynamometryczny, taki żeby zakres zaczynał się +/- od 5Nm. Chodzi mi o jakiś tańszy, bo będzie używany nie za często- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Oryginał czy wierconą ? I czy to do 2 lifta, bo nie wiem czy od przed pasują. Czujniki raczej te Valeo wrzucę dość pewna firma.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie, nie mam. Niektórzy tam montują, ale nie ma odpowiedniego kąta i średnio to działa. Oryginalna dokładka jest inaczej wyprofilowana- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najgorzej otwory wiercić, nie chce tego spi**dolić ... Bo kupować drugi zderzak ... Ale też trochę wołają 450-500zł montaż, do tego lakiernik osobno + zakup czujników z 250zł. Spiąć czujniki w centralę i podłączyć się pod światło cofania to nie filozofia.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chyba już mam Auto Spa Guzik z Torunia. Pisali że chyba się podejmą, musze tylko foto wysłać. Czujniki Valeo będą dobre ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ma ktoś namiary na kogoś kto fachowo założy PDC ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zobacze jak finansowo bede stal, bo ostatnio duzo wydatkow mam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kusisz oraz zlot kusi Szkoda że taki kawał drogi ... Ale chodzi mi też po głowie.- Rurka od? Przepustnicy/skrzyni?
To się czasem ezektor nie nazywało ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sedan, niby jest jakiś sposób bez wyjmowania szyby.- Konserwacja uszczelek
Ja w tym roku dopadłem: 1Z Einszett Rubber Care Stick Gummi- [A4B5 ADR] Metaliczny żegot podczas przyspieszania
Jestem ciekaw o jaki dźwięk Ci chodzi ... Miałeś kiedyś samochód benzynowy ? U mnie też jak się "energiczniej" rozpędzam to od około 3tyś / obrotów w górę, słychać taki inny dźwięk z tłumnika. Tylko nie wiem jak go określić ... Może to ten twój metaliczny Na 4-5 biegu już go aż tak mocno nie słychać. Ale mi przy tym podłoga nie drży hehe- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema Znacie kogoś kto zajmuje się podsufitkami ? Chodzi o wyjęcie, zmiana koloru (nowy materiał) + słupki- Konserwacja uszczelek
Ja bym się nie odważył, jakimś lekkim stężeniem APC chyba styknie, lub IPE jakoś rozrobić do mniejszych stężeń i delikatnie z tym IPA pewnie lepiej to zrobi (odtłuści). - Recenzje i testy narzędzi warsztatowych