Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4CCH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4CCH

  1. Są jakieś uniwersalne (3 wyjścia), niby podłącza się pod dwa i śmiga, trzecie zostawić pustę (zaizolować). No i możliwe że z umocowaniem w zamku trzeba coś wykombinować. O jakie odginanie Ci chodzi ? Bo nie mogę skojarzyć.
  2. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Ok, nic więcej prócz chęci mi nie potrzeba ? Bardzo dziękuje za pomoc. Z tym tematem ruszę może dopiero w kwietniu, jak coś będę działał na pewno uzupełnię wątek dla potomnych. A numer uszczelki (o-ringu) wybieraka masz również ? Bo leci mi tam. Myślę rozczepić od niego ramię, skrzynia na poduszkach w dół i go wygrzebać Dobry pomysł robił ktoś ? No i oczywiście uważać na sam wybierak aby go czasem nie zarysować.
  3. Znajomy wiem że w passku b5 robił i bez problemu mu to poszło. W passku nie będzie jak w A4 ?
  4. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Tak opis mam dokładny, a w razie gdyby na przegubie wewnętrznym była ta metalowa to na pewno ocaleje ? Czy też lepiej zakupić, do niej też masz numer ? Pracujesz w ASO, czy tak sprawnie władasz ETKA ?
  5. Tam już raczej nic nie nabijesz, w środku jest idealne koło, a ten korek jest z aluminium straszne "masło".
  6. Czemu ? Ludzie wymieniają styki, nieraz również wystarcza czyszczenie. U mnie nieraz jak jest taka pogoda dość "wilgotna" na dworze to nieraz się załączy
  7. Też bawi się w elektryka ? Jeszcze mam 1 problem ... Ktoś może ma jakieś specjalistyczne narzędzia do takich spraw ?
  8. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Czemu niby coś ma się zepsuć ?
  9. Znacie jakiegoś dobrego elektromechanika z okolic ? Mam do zrobienia mikrostyk w zamku (nie pali się oświetlenie nóg, i drzwi) strona pasażera. Nie chce jakiegoś "papudraka" co mi więcej szkód narobi, lub będzie coś dorabiał obchodził stycznik. Chcę aby podszedł z poszanowaniem do auta.
  10. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Myślałem o tym, ale auto raczej zostaje ze mną na dłużej i chce to porządnie ogarnąć
  11. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Wole ten simmering też zmienić w razie "W" fortuny pewnie nie kosztuje a może pracy sobie zaoszczędzę. Wiesz o jaki simmering pytać, jak im to wytłumaczyć w ASO ? Pastę też najlepiej od nich czy kupić w jakimś normalnym sklepie ? Bo simmeringu w normalnym sklepie pewnie brak ... Jak wykręcę przegub wewnętrzny tam nic nie muszę kupować ?
  12. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    to wedle Twojego sposobu co bym musiał kupić ? Wolę wiesz wszystkie zabezpieczenia, uszczelki, o-ringi powymieniać. Nie chce złożyć i żebym znów rozbierał bo będzie ciekło. Poza tym jak będzie na wierzchu lepiej wymienić
  13. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    A nie wyciągnę tego w całości ? Bez odkręcania przegubu wewnętrznego.
  14. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Kod: DWH. Ciężki zabieg ? Bo tak to sobie wykombinowałem. I nie wiem czy to realne czy trzeba więcej rzeczy demontować. I jak mam go tam wtłoczyć bo grawitacja mi w tym nie pomoże.
  15. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    A więc tak, śruba już wgl nie ma kołnierza, te aluminiowe korki są chyba z masła ... Było wiele kombinacji, nawet płaskownik w 2 rowkach i zebrało ranty z dwóch stron... No ale się nie poddamy Myślę aby odkręcić flanszę od skrzyni i w niej jest ten cudowny korek. Czy uda mi się to poprzez, rozczepienie przegubu zewnętrznego, potem odkręcę śruby od tej flanszy ( wszystkie w koło) jest tam chyba kilka torxów, rozpinam wtyczkę od elektryki i wysuwam to tylko ? Muszę na coś uważać, coś się może rozsypać ? Jak to wyjmę jakie uszczelki pokupować, ruszę uszczelkę tylko od flanszy ? Czy w środku może jest jakiś o-ring ? Wujek to kiedyś ruszał w Audi 80 (tą flanszę), będzie to ta sama bajka ? https://www.fotosik.pl/zdjecie/eb83ee941e405308 Zaznaczyłem na żółto śruby flanszy o których mowa, no i oczywiście odpiąć tą wtyczkę którą zaznaczyłem na żółto. Zdjęcie zapożyczone z forum, na czerwone punkty nie patrzcie, chce to wyjać w całości z przegubem zewnętrznym, bez rozkręcania wewnętrznego. Do tego wymienię uszczelkę wybieraka. Rozczepiam ramię od wybieraka, skrzynia na poduszkach w dół. Wydłubać go śrubokrętem, nabić nowy i tyle ?
  16. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Myślałem podać: - zmiana miejsca zamieszkania i tyle. Do innego miasta chyba nie muszę uciekać po prostu zmieniam i tyle
  17. Coś jest ... Nie wiedziałem o tym, ale o ich silikonach słyszałem. Na mnie czeka montaż elring`a + silikon też z tej firmy
  18. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Na takich warunkach to by mi odpowiadało
  19. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak wywalić, namówić go na mniej ?
  20. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Poproszę go o umowę którą chce zawrzeć do zapoznania się z nią i przemyślenia, ciekawe co tam napiszę.
  21. Reiz ma uszczelki, czy wy to objechaliście tym silikonem ?
  22. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Poczytałem o tej umowie i pisało że ma być na te 10 lat i przez notariusza. Jest to głównie zabezpieczenie dla właściciela że może usunąć lokatora bez problemów Trzeba sporządzać dokładną umowę, jeśli będę chciał zerwać ją przed czasem muszę podać w umowie przypadki, przyczyny w których może to nastąpić. Bez podania tego w umowie najemca może chcieć zwrotu pieniędzy na czas całej umowy. Np jeśli bym nie wskazał tych powodów i miał umowę na 10 lat, zrywam ją po tych dwóch (bez podania przyczyn co były w umowie, lub ich braku) najemca może zażądać zwrotu $$$ za te 8 lat
  23. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Oj z tym już się nie orientowałem...
  24. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Chełmno, ponad 20tyś mieszkańców (2006r.) u nas taka normalna cena za ok. 30m2 to 700zł (dla właściciela) + spółdzielnia + gaz + prąd. I jak jest mało wiele to schodzi na pniu. Ostatnio oglądałem 32m2 za 700zł + 350 spółdzielnia + gaz + prąd i coś raz na pół roku za wodę. Ogólnie dość zaniedbane, meble poniszczone w łazience kamień można skuwać, sufit spękany. Poszło momentalnie... Ja osobiście nie chciałbym tam mieszkać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.