Treść opublikowana przez A4CCH
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Widzę że rozmawiacie o Gedore, ktoś na tym pracuje ? Ostatnio kupiłem jeden klucz z ciekawości, ale nie miałem specjalnie okazji go przetestować. Odkręcałem raz tylko taka zardzewiałą śrubę, ale lekko poszło.
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Siemka Pracował ktoś może na tych kluczach, lub miał jakąś styczność ? Nie mogę wyszukać nigdzie opinii na ich temat, a interesuję mnie taki zestaw : http://phuabc.com.pl/narzedzia-reczne/zestaw-6szt-kluczy-oczkowo-plaskich-z-grzechotka-i-plaskich-joker-020022?gclid=EAIaIQobChMIzNfdnKn_1QIVEoGyCh2Zkgr6EAQYByABEgIiufD_BwE Wygląda ciekawie, ale czy wart ? (aukcja pierwsza lepsza, nie mam zamiaru nic reklamować, wklejona na wzór aby pokazać o co chodzi)
-
Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Mam z SATY klucz do kół taki na teleskopie, raz pękła główka przy tej kulce co blokuje nasadkę, teraz ostatnio znów się posypał, rozsypała się blokada i mam klucz 2 częściowy... A miał być taki dobry w sklepie zachwalali ... Wujek ma jakiś YATO chyba troszkę innej budowy, i bez problemu puki co. Pierwsza reklamację uznali, teraz nie wiem czy się wybierać ... Sata ma dożywotnią gwarancję, to myślę że tym bardziej powinni uznać. Oooo dodam że używam go raz na jakiś czas, tylko do mojego auta jak coś muszę zrobić, czyli w roku może 5-6 razy, mam go z 3-4 lata MAX.
-
Grzechotka 1/2"
Siemka, jaki sprzęt polecacie aby był super jakościowo, moja grzechotka z biedronki się kończy, ale i tak dużo jej zawdzięczam Myślałem nad Facom, planuje również zakupić jakąś porządna DUŻĄ skrzynkę, co brać ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Myjka z LIDLa
Jak to wygląda po płukaniu, auto czyste ? Czy i tak lecisz z gąbką ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na pokładzie Ja jakby coś nie z podanych przez Ciebie województw- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ja tam ogólnie dużo grzebie samemu i wole samemu, bo wiem że mam porządnie zrobione No ale jak coś przerośnie to oddaje, rzadko to się w sumie zdarza Płynu hamulcowego się akurat trochę bałem no bo z tym żartów nie ma.- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Jak klocki + tarcze to tanio Takie rzeczy akurat sam robie, ale u nas wołają w okolicach 250 +/-- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
No trudno... Coś tak czułem że go troche fantazja poniosła, podkusiło mnie na spróbowanie nowego mechanika i mam za zdrade Do tego co zawsze dawałem jak coś mnie przerosło chciał 50-60zł za zmiane płynu tak przez telefon mówił lub 100zł jak z jego płynem. A do tego co odstawiłem to w sumie zostawiłem fure i nie pytałem :/ mojej dziewczyny ojca kolega, na pewno kojarzy bo pytał jeszcze o to, czyli możliwe że to jeszcze taryfa ulgowa- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Płyn swój miałem ATE SL.6 DOT 4 (Class 6 )- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Siema, pytanie nie na ten temat, ale nie bede śmietnika z działu robił. Byłem dziś na wymianie płynu hamulcowego, miałem własny płyn, mechanikowi zniszczył się jeden odpowietrznik przy odkręcaniu (nie ukręcił) po prostu tamten wyszedł i nie nadawał się do dalszego użytku. Za to zapłaciłem 100zł zmiana płynu + ten nowy jeden odpowietrznik. Chyba sporo mnie wykasował co ? Czy to normalka ?- Myjka z LIDLa
A co na tej pianownica nie da rady ? Mi głównie chodzi aby błoto i ten cały osad, brud wstępnie spłukać przed myciem gąbką. Czyli do tego w zupełności styknie ?- Dziwny dzwiek przy skrecaniu
W takich sytuacjach często jest to przegub zewnętrzny, tylko dźwięk mi tu nie pasuję... One tak bardziej jakby strzelają.- Myjka z LIDLa
I co tam dawała radę coś zmywać ?- Brak podświetlenia pod nogami pasażera i drzwi pasażera
A problem jest z tym najbardziej na wierzchu, co przychodzą dwa przewody (niebieski, czerwony) ?- Klapa z pilota
Wszystko pod filmem- Brak podświetlenia pod nogami pasażera i drzwi pasażera
Czyli ze szrotu ? Słyszałem że te z allegro są rozbieralne i niby idzie coś tam przełożyć, ale nie wiem co i jak. A to ten styk o którym pisałem wyżej , bo tam są 2 w zamku. Próbowałeś go myć spreyami specjalnymi do elektryki ?- Myjka z LIDLa
Nic nie mów... Nawiązując do walk to rybek nie lubię zbytnio, ale ostatnio nie tylko o to tam walki. Mam nadzieję że jakaś złapię, będę koczował 10min przed otwarciem ^^ No ale w razie co wezmę rękawice hehe- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Myjka z LIDLa
Też mnie kusi, toć chyba z autem sobie poradzi ... I zawsze 3 lata gwarancji ^^- Numer osłony słupka tył
Siema, potrzebuję numer osłony słupka tylnego do sedana, chodzi o ten z trójkątem na te małe okienko, oczywiście wewnętrzny, kolor biały. Lub jak ktoś ma na zbyciu w bardzo dobrym stanie to chętnie odkupię- Pytanie o materiał na podsufitkę i boczki
Mi osobiście tak "średnio" się to widzi- Cena Robocizny
Ja mam stalową, uwierz że nie chciałbyś wybijać tej śruby co ja ostatnio. Też myślałem o grzaniu, ale jakoś mnie nie przekonuję, jest to element poddawany obciążeniom i takie grzanie go jakoś do mnie nie przemawia, już bym wolał wyjąć cały i wycisnąć to na prasie.- Brak podświetlenia pod nogami pasażera i drzwi pasażera
Jaki kupiłeś ? Też mam zamiar w końcu się za to zabrać, a niedługo urlop. Problem jest z tym najbardziej na wierzchu, co przychodzą dwa przewody (niebieski, czerwony) ? - Myjka z LIDLa