Treść opublikowana przez A4CCH
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Dziwny hałas
Mam nadzieje że na klockach się to skończy, fura w powietrzu jak z 3,4,5 (biegu) puszczałem był hałas, po wyjęciu tego klocka jak ręką odjął także mam nadzieje że to to- Dziwny hałas
... Najprawdopodobniej to będzie też klocek, w jednym mam ułamaną tą sprężynkę. Uff... Ile pieniędzy niepotrzebnie wydanych. Zmienie to na dniach i dam znać czy to było jednak to.- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Potrzebuje heble do mojego autka, jak ktoś chce to niech uderza na PW. Interesuje mnie tylko górna pułka. VIN podam na pw :-)- wysokie spalanie
Słyszałem kiedyś że to niby nie jest dobry pomysł (z wyjęciem w tych silnikach). Nie pamiętam o co w tym chodziło, ale na twoim miejscu bym podpinał VAGa.- wysokie spalanie
Witam, A ile Ci to pali ? Na kompie już z nią byłeś ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiecie może Panowie czy jakiś zakład w naszych okolicach zdiagnozuję dobrze taki hałas ? Bo wszystkiego po kolei nie chce mi się zmieniać, raz czas, a drugie ważniejsze pieniądze.- Dziwny hałas
Teraz zauważyłem że podczas skrętu niezależnie czy w lewo, czy w prawo hałas znacznie ustaje po powrocie do jazdy prosto od razu wraca.- Dziwny hałas
Mechanik znalazł dwa zużyte wahacze. Siedzą nowe lemy, bez zmian- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chodzi o te gumy, co są w tych opaskach. Te co mocują stabilizator do podwozia Prościej będzie tak : http://www.fotosik.pl/zdjecie/f1f11ac0f01543cb PS to mój ^^ No i oprócz tego nowe łączniki lema czekają- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie jak zmienię łączniki stabilizatorów oraz tuleje (gumy), to na zbieżność raczej nie muszę jechać co ?- Dziwny hałas
To raczej inny dźwięk, no ale w sumie nie wykluczone. Podejrzewam też stabilizator ... Zobaczę w poniedziałek, najgorzej jak majster rozłoży ręce. Wtedy chyba dobiorę się do niego i zobaczę co dalej. Wymiana łączników nic nie dała. Szukamy dalej- Dziwny hałas
Raczej nie, nie zauważyłem, ale jak dziś będę przejeżdżał to się wsłucham, a co podejrzewasz ?- Dziwny hałas
Siemanko Panowie jakieś pomysły mam dziwny dźwięk CHYBA z zawieszenia... No a więc tak, najbardziej to słychać uwaga na prostej, równej drodze... Niezależnie czy skręcam, hamuje, wrzucę na luz, jest on zawsze. Czy to dopiero ruszam czy jeżdżę już z 30km to, to słyszę. Najbardziej to słyszę od 0km/h do 70km/h, potem nie wiem czy go nie słychać, czy po prostu ustaje... Jest to takie hmmm jakby skrzypienie pomieszane z stukotem (ciężko to bardzo do jakieś dźwięku przykleić) taki pusty stuk przypomina. Byłem z 5 dni temu na przeglądzie, majster coś tam sprawdzał zawieszenie, znalazł drążki kierownicze i amorki tył. Oczywiście już zmienione objawy oczywiście takie same cały czas. Ta stacja diagnostyczna ma też warsztat, byłem na zbieżności to zaczepiłem tam szefa, był się ze mną przejechać i nie ma pojęcia co to może być. W poniedziałek umówiłem się z nim że weźmie mi ją na podnośnik... Może mu się coś uda wyszukać. Chociaż ja siedziałem z 30 min w kanale w garażu szukałem i ch*ja ... Miał ktoś podobne objawy ? PS tego dźwięku raczej nie nagram.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
4.2 by mnie zjadło chyba ^^- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A wy jaki silnik byście polecili ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Miał ktoś z Was A6 C6 ? Jak z komfortem jazdy ? Chodzi za mną jakieś A6 :/ A4 coś takie małe ^^ Chociaż zazwyczaj jeżdżę sam lub z 1 pasażerem Taki krążownik myślałem żeby w automacie, ale czy warto ? Boje się awarii. Jaki silnik polecacie, gustuję bardziej w benzynie, myślałem o 2.4- Jak sprawdzić Sonde Lambda w audi a4 b5 1.6
Podepnij kompa, sondy raczej bym nie obstawiał, jak aż prawie gaśnie ...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany, jak dobrać się do tylnych amorków ? (w sedanie) Zdjąć półkę z tyłu, czy jeszcze gdzieś są śruby ? Jak się do nich dobrać ? http://forum.samnaprawiam.com/wymiana-amortyzatora-tyl-audi-a4-vt4657.htm Tak jak tu ?- Brak oświetlenia drzwi pasażera
Yhm, czyli jak mikrostyk jest uszkodzony to normalne że nie ma masy ? Po otwarciu tych samych drzwi światła w podsufitce świecą. Czyli w jednych drzwiach mamy 2 mikrostyczniki, jeden od podsufitki oraz drugi od drzwi tak ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przerabiał ktoś może taki problem ? Albo ma namiary kto to sumiennie by zrobił za $$$ ?- Brak oświetlenia drzwi pasażera
Mierzyliśmy, okazało się że brakuje masy, napięcie na czerwonej lampce 12V, masę jak zapodaliśmy na krótko do budy to świecą obie. Jak to najlepiej rozwiązać, bym chciał zachować w oryginale. Elektryk który mi to mierzył powiedział żebym odizolował przewód od masy, dołączył w niego nowy zaizolował połączenie i nowo powstały przewód podłączyć gdzieś do budy i będzie ok. Myślałem może żeby przewód od masy wyjąć, ten między lampką na nogi a tą czerwoną i przełożyć nowy, powinno to grać ?? Z drugiej strony chyba to nie jest pewne, bo mogło uciec gdzieś indziej ?? A styk rozłącza masę czy napięcie ? Bo coś stale przez niego płynie ?- Brak oświetlenia drzwi pasażera
Czyli w zamku przednich drzwi pasażera są 2 styki czy 1 od oświetlenia ? W wolnej chwili zobaczę czy u mnie masa też znikła.- Brak oświetlenia drzwi pasażera
Wiem że temat wałkowany, ale zna się ktoś na tym dobrze ? Z przodu od strony pasażera nie mam oświetlenia na nogi, oraz czerwona lampka w drzwiach nie działa. Jak otworze drzwi od pasażera to sufit zapala się normalnie. Wszystko ogólnie działa jak powinno, centralny brzęczki itp. Znikło tylko te podświetlenie tylko i wyłącznie w tych jednych drzwiach. Co może być przyczyną ? Pisałem do gościa co niby daje rady na allegro co handluje stykami do zamków, i uzyskałem odpowiedź że niby jakby padł styk to również by się sufit nie zapalał, czy to prawda ? Żarówki nowe, chociaż stare były też ok, ale zmieniłem dla spokoju. Obstawiam styk lub przewód, no ale po tym co odpisał nie wiem czy rozbierać ten zamek jak to niby nie on... "Jedynie że gościu tak się zna" Proszę o poradę kogoś oblatanego z temacie. Coś jeszcze można sprawdzić ? - Dziwny hałas