Treść opublikowana przez A4CCH
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Są one zależne od wielu czynników, mogą się zmieniać w zależności m.in. od kursów walut, cen surowców, zapotrzebowania na opony. Z ciekawości zapytałem na oponeo- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
https://www.facebook.com/KarpatkaCustoms/- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ktoś wie czemu ceny opon tak skaczą ? Ostatnio 212zł na drugi dzień 234 dziś 219. Chodzi tu oczywiście o identyczną oponę ... Na moje nieszczęście kupiłem w tej "najlepszej"- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-c6-2-4-v6-177km-quattro-webasto-zamiana-bixenon-skora-ledy-s-line-ID6zfx3a.html A o tym co myślicie ? Słyszałem że 2.4 i 4.2 to jeszcze z tych starych dobrych V, skrzynia pewnie 6, tyle że manual. No i ktoś wie jak to jedzie ? Jestem bardziej zwolennikiem benzyny, ale 4.2 to trochę za dużo- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czarny sufit, i 4 szyby w prądzie Bo jak widzę te korby w B7 z tyłu to krew zalewa... Z grzanych foteli korzystasz ? Ja mam i użyłem może z 3-4 razy.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No też właśnie cena spoko jak za taką konfigurację. W środku może szału nie ma, no ale to akurat zawsze można pomodzić, "bieda edyszyn" to nie jest, także nie jest źle.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-tdi-quattro-204-km-quattro-bez-dpf-czarny-sufit-ID6z6zk0.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8 Zna ktoś może te auto ?- Światła do jazdy dziennej.
Witam Ostatnio rozmyślam nad montażem świateł dziennych do mojej Audiczki Macie coś sprawdzonego (modułu nie chce), widziałem coś z Osrama do przeciwmgielnych z doświetlaniem zakrętów cena w przybliżeniu 900, tylko czy doświetlanie zakrętów jest możliwe w poczciwych B5 ?- Audi a4 1.8 125 km dławienie
Mi fura odcinała zapłon chwile przed 4tyś. obrotów, ale to na każdym biegu. Co się okazało padł przepływomierz, Ci odcina na każdym biegu od jakiś obrotów czy tylko przy tej 100km/h ?- Jak sobie poradzić z myszą w samochodzie?
Albo samochód sprzedać Ja bym metod w których może zginąć nie stosował, wlezie gdzieś padnie i dopiero aromaty będą, bym spróbował jak koledzy wyżej pisali, zapachowo ją wypędzić.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mój ostatnio znów chyba ucierpiał... No i nie wiem czy ja mam taki talent, czy nieraz rzeczy są po prostu za wysokie lub ja za blisko nich jeżdżę ^^- Prędkość na autostradzie.
Mi się wydaje głośno, no ale rzadko tyle jeżdżę, nie mam porównania, zazwyczaj właśnie do tych 120 czasem jak trzeba depnąć to te 160-180 więcej nie cisnę- Prędkość na autostradzie.
Szacun, radio chyba głośno było co ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Często zdarza Wam się zarysować przedni hokej zderzaka ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i co tam robicie jakiegoś spota gdzieś ?- Problem skrzynia 6 biegowa quattro do 1.8t
Dostałeś te dane o które pytałeś ?- Osłona pod silnik do B5
http://allegro.pl/oslona-silnika-aluminiowa-alu-audi-a4-b5-95-01-i6936129099.html# Znalazłem Ta z aluminium ma nawet dobrą cenę, ciekawe jak ze spasowaniem. I czy silnik mi się nie będzie grzał ? Bo ona nie ma żadnych wlotów powietrza, producent sądzi że nie, ale... Montował to ktoś ?- Osłona pod silnik do B5
Siemka, ma ktoś może wymiary na zrobienie takiego cuda ? http://allegro.pl/audi-a4-b5-oslona-silnika-oslona-pod-silnik-rty-i6752910725.html Lub jakiś pomysł na to ? 2mm stali to w sumie spory ciężar, cena też wydaje mi się wygórowana ... Za taką kasę zrobiłbym sobie z kwasiaka no ale nie 2mm *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony- Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Tak chyba zrobię, dziś się dowiedziałem że Gedore przenosi o 88Nm więcej. Niby wszystkie grzechotki 1/2" Gedore wytrzymują 600Nm. Niby są równe, a w katalogu Gedore jest w modelu U-10 że do dużych obciążeń, również grzechotka XL ta długa ma mechanizm z U-10, wydaje mi się że jest coś w niej bardziej wytrzymałego. Tylko ten kąt roboczy w katalogu wynosi 7,5* nieraz na aukcjach jest inny podany, sporo większy. I bądź tu mądry ... Zależy mi na jak najmniejszym i najbardziej wytrzymałej grzechotce- Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Po teście tych dwóch kluczy mam mieszane uczucia co do grzechotki. Brać Wera czy Gedore ... Wera ma ciekawe rozwiązanie w dodatku jest jedno kierunkowa i mniejszy kąt roboczy. No ale Gedore może znów okaże klase w prostocie pomimo większego kąta i przełącznika.- Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Mam już klucze 13mm zwykłego Gedore (płasko-oczkowy) i Wera Joker, jeśli chodzi o dociąganie śruby szczękami ( nie oczkiem ). Gedore bije na głowę Jokera, z czym Jokerowi niby dodatkowo mają pomagać te szczęki. Kiedy Joker zaczyna obślizgiwać krawędzie Gedore spokojnie jeszcze kawałek dociągnie śrubę. Dziś zrobiłem dodatkowy test. Wziąłem nakrętki złączne (te długie), wkleiłem śruby na klej do gwintów (trudno demontowalny). Klejenie zrobiłem na jedną kroplę kleju i na dwie krople, czekałem ponad 1 dzień aż zaschnie. Po oczekiwaniu zabrałem się do odkręcania, oba klucze okręciły zarówno klejenie na jedną kroplę oraz na dwie, nie miały jakiś problemów. Jokerem odkręcałem stroną z tymi dodatkowymi ząbkami, ale raczej nie było konieczności ich stosowania- Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
Siema https://www.kammar24.pl/wera-8003-c-grzechotka-zyklop-metal-z-przekladanym-zabierakiem-12-p-46169.html Używał ktoś ? Moja grzechotka 1/2" się trochę wysłużyła i myślę kupić coś konkretnego. I znów moją uwagę przyciągnęła WERA.- Renowacja skory kuj-pom
Auto Spa Guzik w toruniu, jak ogląda się ich prace wygląda konkretnie.- Recenzje i testy narzędzi warsztatowych
A co myślicie o tym Wera Joker ? edit: zamówiłem na testy 13mm wera joker. 82,90 PLN, moja najdroższa 13 Oby było warto. A udało się komuś z Was popsuć płasko-oczkowy Gedore ? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie