Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4CCH

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez A4CCH

  1. A4CCH odpowiedział(a) na karol19702 temat w 1.8
    Słyszałem o jakimś sposobie że niby drzwiami się wyciąga, ale nie pamiętam na czym to polegało. Byś musiał poszperać :x PS Nie ten dział
  2. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Ok poczytam wieczorem jak będę miał chwilkę. Dziękuje
  3. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Umowy puki co nie mam, mówił że taką chce sporządzić i że mam sobie poczytać na czym to polega. A wiecie jak to jest z wcześniejszym jej zerwaniem ? Wspominał mi coś że przez notariusza robi się to na 10lat, ja mu mówiłem że myślę o 2 może coś więcej (nie wiem gdzie mnie poniesie, szkoły robię itp) mówił że to już go urządza i że niby nie ma wtedy żadnych problemów tylko dochodzi to 3 miesięczne wypowiedzenie, tzn że 3 miesiące jeszcze muszę tam mieszkać ? ( z tym akurat nie byłoby problemu). Nie dziwie mu się że chce porządną umowę, kupił mieszkanie, wszystko zrywa i wszystko będzie nowe i wyremontowane.
  4. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    No właśnie mówił że w sumie dwie osoby się zabezpieczają tą umową, dochodzi wypowiedzenie dla obu stron (3 miesiące) i że mam ja DOBRZE poczytać i ten nacisk na DOBRE czytanie coś we mnie wzbudził
  5. A4CCH opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Siemka, przede mną pierwszy w życiu wynajem mieszkania. Najemca chce podpisać umowę o najmie okazjonalnym i załatwić to przez notariusza. Może mnie naciąć na jakiegoś kruczka w umowie na coś zwracać szczególną uwagę ? Dziś wieczorem jeszcze przestudiuje google w tych sprawach. No ale może ktoś ma jakieś doświadczenie w tych sprawach ?
  6. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Mam już nowe korki z ASO, są na 6-kąt. One są bez magnesu ? Kiedyś coś chyba czytałem że mają a w tych co mam brak ... Odpowiedź z ASO: Korki nie posiadają magnesu i nigdy nie posiadały w tej wersji. Zależnie od rodzaju skrzyni zdarza się, że mają lub nie.
  7. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Mam dwie takie same. Nie próbowałem bo jakby olej mi uciekł to jestem bez auta
  8. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Może brzeszczotem natnę a wtedy jazda z przecinakiem. Puki co czekam na nowe korki 6-kąt
  9. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Aaaa to przepraszam, i już bogatszy o wiedzę Tak dokładnie to.
  10. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Ani jedna, ani druga jest na torx`a. https://www.fotosik.pl/zdjecie/46bc45830063d005
  11. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Do skrzyni nie naleci sporo opiłków ? :x
  12. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w Audi A4 B5
    Imbus poległ, większego torx'a nie mam Ten kosztował wnet 40 cebulionów... Też myślałem o młocie, ale może są jeszcze jakieś sposoby ? Żabami nie podejdę... Nie trafię przecinakiem to będę miał drugi spustowy Szkoda że to amelinion bo coś by się dospawało.
  13. A4CCH opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, wczoraj zabrałem się za zmianę oliwy w skrzyni (manual). I niespodzianka śruby to torx'y te gwiazdki. Śruba od wlewu oleju jest cała obrobiona... Śruby nowe wezmę z ASO obie niby 24x1,5 i na 6-kąt już. Tylko jak wykręcić starą, macie jakieś dobre sposoby ?
  14. coś już poważniej się rusza szok
  15. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Wybrałem wspomniany wyżej preparat. Wlałem całą zawartość i zalałem zbiornik na full (robiłem to przy dystrybutorze). Pierwsze co zaobserwowałem to tak jakoś jej łatwiej się startuje z 1 biegu, potrzebuje mniej gazu. EDIT: Pojeździłem już trochę i innych zmian nie widzę, ani na plus ani tych na minus
  16. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Czyli mogę lać śmiało i nic nie powinno się wydarzyć ?
  17. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    A wiesz w jaki sposób ten ewentualny bród zostaje usunięty ? Nie mam potrzeby tego stosowania bo autko ładnie chodzi. Chce tak za zaś spróbować.
  18. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Rozczytałem się i teraz sam już nie wiem 1. http://www.liquimoly.sklep.pl/pl/p/Dodatek-do-benzyny/11 2. http://www.liquimoly.sklep.pl/pl/p/OCHRONA-UKLADU-WTRYSKOWEGO/91 3. http://www.liquimoly.sklep.pl/pl/p/Oczyszczacz-wtryskiwaczy-300ml/13 4. http://www.liquimoly.sklep.pl/pl/p/Oczyszczacz-zaworow/12 Najbardziej chyba do mnie przemawia nr 2.
  19. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Czyli polecasz zalać ? Myślałem kupić te dwa dodatki od LM do benzyny, wlać je jednocześnie, czy jak to zrobić. Ten ewentualny osad czy się podzieje ?
  20. Dev doradził Ravenol 75W80, i taki raczej wleje. On to jednak kopalnia wiedzy
  21. Tak. A myślisz że swoje fabryki oleju mają ? Ostatnio nawet na fakturze od nich miałem reklamy castrola na dole. A więc coś musi być na rzeczy
  22. Tylko 80 czy 90 Dodatki chyba mało kto stosuję ?
  23. Jakbym miał tak podchodzić, to w silniku bym miał Castrol o znanej opinii za podwójną cenę, dla tego.
  24. Mi nie chodzi o cenę, ma to działać. Cena zawsze z niczego się nie bierze. Robi się to sporadycznie, nie co 10tyś lub 1 rok. Poza tym kupić 3l po +/- 50zł to chyba nie fortuna. Więcej płace za wspomniany olej do silnika A więc wypowie się ktoś oblatany w temacie co najlepiej wlać, czysty Ravenol 75W80 ? Czy może 90, bez dodatków a może coś doładować ?
  25. A4CCH odpowiedział(a) na A4CCH temat w 1.8
    Z tym że mi chodzi o dodatek do paliwa, nie ceramizer. Silnik sam płukałem i nie puszcza oleju gdzie chce Też mi to doradzili na forum, osobiście się bałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.