Treść opublikowana przez A4CCH
-
podsufitka
Słyszałem o jakimś sposobie że niby drzwiami się wyciąga, ale nie pamiętam na czym to polegało. Byś musiał poszperać :x PS Nie ten dział
-
Mieszkanie
Ok poczytam wieczorem jak będę miał chwilkę. Dziękuje
-
Mieszkanie
Umowy puki co nie mam, mówił że taką chce sporządzić i że mam sobie poczytać na czym to polega. A wiecie jak to jest z wcześniejszym jej zerwaniem ? Wspominał mi coś że przez notariusza robi się to na 10lat, ja mu mówiłem że myślę o 2 może coś więcej (nie wiem gdzie mnie poniesie, szkoły robię itp) mówił że to już go urządza i że niby nie ma wtedy żadnych problemów tylko dochodzi to 3 miesięczne wypowiedzenie, tzn że 3 miesiące jeszcze muszę tam mieszkać ? ( z tym akurat nie byłoby problemu). Nie dziwie mu się że chce porządną umowę, kupił mieszkanie, wszystko zrywa i wszystko będzie nowe i wyremontowane.
-
Mieszkanie
No właśnie mówił że w sumie dwie osoby się zabezpieczają tą umową, dochodzi wypowiedzenie dla obu stron (3 miesiące) i że mam ja DOBRZE poczytać i ten nacisk na DOBRE czytanie coś we mnie wzbudził
-
Mieszkanie
Siemka, przede mną pierwszy w życiu wynajem mieszkania. Najemca chce podpisać umowę o najmie okazjonalnym i załatwić to przez notariusza. Może mnie naciąć na jakiegoś kruczka w umowie na coś zwracać szczególną uwagę ? Dziś wieczorem jeszcze przestudiuje google w tych sprawach. No ale może ktoś ma jakieś doświadczenie w tych sprawach ?
-
Obrobiona śruba
Mam już nowe korki z ASO, są na 6-kąt. One są bez magnesu ? Kiedyś coś chyba czytałem że mają a w tych co mam brak ... Odpowiedź z ASO: Korki nie posiadają magnesu i nigdy nie posiadały w tej wersji. Zależnie od rodzaju skrzyni zdarza się, że mają lub nie.
-
Obrobiona śruba
Mam dwie takie same. Nie próbowałem bo jakby olej mi uciekł to jestem bez auta
-
Obrobiona śruba
Może brzeszczotem natnę a wtedy jazda z przecinakiem. Puki co czekam na nowe korki 6-kąt
-
Obrobiona śruba
Aaaa to przepraszam, i już bogatszy o wiedzę Tak dokładnie to.
-
Obrobiona śruba
Ani jedna, ani druga jest na torx`a. https://www.fotosik.pl/zdjecie/46bc45830063d005
-
Obrobiona śruba
Do skrzyni nie naleci sporo opiłków ? :x
-
Obrobiona śruba
Imbus poległ, większego torx'a nie mam Ten kosztował wnet 40 cebulionów... Też myślałem o młocie, ale może są jeszcze jakieś sposoby ? Żabami nie podejdę... Nie trafię przecinakiem to będę miał drugi spustowy Szkoda że to amelinion bo coś by się dospawało.
-
Obrobiona śruba
Witam, wczoraj zabrałem się za zmianę oliwy w skrzyni (manual). I niespodzianka śruby to torx'y te gwiazdki. Śruba od wlewu oleju jest cała obrobiona... Śruby nowe wezmę z ASO obie niby 24x1,5 i na 6-kąt już. Tylko jak wykręcić starą, macie jakieś dobre sposoby ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
coś już poważniej się rusza szok
-
Dodatek do paliwa LM
Wybrałem wspomniany wyżej preparat. Wlałem całą zawartość i zalałem zbiornik na full (robiłem to przy dystrybutorze). Pierwsze co zaobserwowałem to tak jakoś jej łatwiej się startuje z 1 biegu, potrzebuje mniej gazu. EDIT: Pojeździłem już trochę i innych zmian nie widzę, ani na plus ani tych na minus
-
Dodatek do paliwa LM
Czyli mogę lać śmiało i nic nie powinno się wydarzyć ?
-
Dodatek do paliwa LM
A wiesz w jaki sposób ten ewentualny bród zostaje usunięty ? Nie mam potrzeby tego stosowania bo autko ładnie chodzi. Chce tak za zaś spróbować.
-
Dodatek do paliwa LM
Rozczytałem się i teraz sam już nie wiem 1. http://www.liquimoly.sklep.pl/pl/p/Dodatek-do-benzyny/11 2. http://www.liquimoly.sklep.pl/pl/p/OCHRONA-UKLADU-WTRYSKOWEGO/91 3. http://www.liquimoly.sklep.pl/pl/p/Oczyszczacz-wtryskiwaczy-300ml/13 4. http://www.liquimoly.sklep.pl/pl/p/Oczyszczacz-zaworow/12 Najbardziej chyba do mnie przemawia nr 2.
-
Dodatek do paliwa LM
Czyli polecasz zalać ? Myślałem kupić te dwa dodatki od LM do benzyny, wlać je jednocześnie, czy jak to zrobić. Ten ewentualny osad czy się podzieje ?
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Dev doradził Ravenol 75W80, i taki raczej wleje. On to jednak kopalnia wiedzy
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Tak. A myślisz że swoje fabryki oleju mają ? Ostatnio nawet na fakturze od nich miałem reklamy castrola na dole. A więc coś musi być na rzeczy
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Tylko 80 czy 90 Dodatki chyba mało kto stosuję ?
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Jakbym miał tak podchodzić, to w silniku bym miał Castrol o znanej opinii za podwójną cenę, dla tego.
-
Wymiana oleju w manualnej skrzyni biegów Audi A4 B5
Mi nie chodzi o cenę, ma to działać. Cena zawsze z niczego się nie bierze. Robi się to sporadycznie, nie co 10tyś lub 1 rok. Poza tym kupić 3l po +/- 50zł to chyba nie fortuna. Więcej płace za wspomniany olej do silnika A więc wypowie się ktoś oblatany w temacie co najlepiej wlać, czysty Ravenol 75W80 ? Czy może 90, bez dodatków a może coś doładować ?
-
Dodatek do paliwa LM
Z tym że mi chodzi o dodatek do paliwa, nie ceramizer. Silnik sam płukałem i nie puszcza oleju gdzie chce Też mi to doradzili na forum, osobiście się bałem