Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MikelA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MikelA4

  1. Akurat jeśli chodzi o apkę Orlenu to się nie dziwie, że nie pokazuje cen. W ten sposób zachęcaliby tylko do jeżdżenia na te najtańsze stacje.
  2. PISlam... a lud się cieszy, bo 500+. Kur**, urodził mi się syn w zeszłym tygodniu. W szpitalach taka bieda, że specjalistyczny sprzęt, tylko z orkiestry właściwie, a karmiące kobiety 3 kromki chleba i dwa plasterki mielonki na śniadanie. Alu dobra zmiana jest. A spróbuj ktoś skrytykować w internecie program 500+ to się mamuśki odzywają jaki to super rząd mamy. Tylko nikt nie myśli o tym, że nic za darmo nie ma. No i zaczęło się u nas będziemy płacić za stare samochody, a w Niemczech dopłacają, żeby kupować nowe.
  3. Projekt trafił do sejmu, więc to chyba nie jest tylko czcze gadanie...
  4. Kumpel w astrze ma bieżnikowane i opinie ma taką - zimowe ok, do spokojnej jazdy. Natomiast letnie miał jeden sezon i kupił nowe opony, bo te bieżnikowane nie sprawdzały się dobrze.
  5. Szukałem czegoś takiego, ale nie znalazłem nic co by miało w miarę aktualne ceny. Generalnie w Poznaniu nauczyłem się jakie stacje mają najlepsze ceny i raczej ta tendencja się utrzymuje, gorzej tylko z trasami.
  6. Obliczając spalanie gazu dolicz sobie jeszcze trochę benzynki... mi pali nawet 1l/100km.
  7. MikelA4 odpowiedział(a) na Musafa temat w Audi A4 B5
    Odświeżę temat, bo pół roku już ponad jeżdżę bez nakładki.
  8. 95 4,49 zł LPG 1.51 Poznań Orlen Dodatkowo jest teraz promocja na Orlenie przy płaceniu powyżej 50 zł BLIKiem 1000pkt gratis.
  9. Kiedyś kupiłem jakiś shit z kauflandu (nawet nie była taka tania), ale gniazdo 2A ładowało gorzej od 1A, a to 1A wystarczało do potrzymania % baterii w trakcie jazdy z włączoną navi. Teraz kupiłem oryginalną Samsunga 1A i daje radę pomimo teoretycznie niskiego prądu ładowania. Także polecam kupić oryginał.
  10. MikelA4 odpowiedział(a) na Jah1 temat w 1.9TDI
    Nie wiem jak to w Audi, ale kiedyś w starej almerze 2.0d ze 3 razy wyjeździłem do zera, potem zalewałem i się nic nie wydarzyło
  11. Wiadoma sprawa, byłem dziś u majstra co robił mi w zeszłym tygodniu rozrusznik, bo słabo odbija bendiks to powiedział, że alternator za jakieś 150 zł ogarną.
  12. No, ale to i tak pewnie pójdzie do jakiegoś zakładu specjalizującego się w tego typu naprawach.
  13. Dzięki, pytam, bo czeka mnie przed zimą zapewne ta czynność. Wymieniłem rozrusznik, akumulator i jeszcze alternator został -.- 13,3V ładowanie, niestety.
  14. Przepraszam, że wtrącę się. Wymiana alternatora przysporzy jakiś problemów czy jest to czynność prosta?
  15. MikelA4 odpowiedział(a) na MikelA4 temat w Audi A4 B5
    150 zł powiedzieli na starcie, że za diagnozę i 210 części. No nic, mi padł kompletnie, a jeździć muszę.
  16. MikelA4 odpowiedział(a) na MikelA4 temat w Audi A4 B5
    Nie doprecyzowałem. Rozrusznik został zregenerowany, z tego co mi mówili to ze starego została tylko obudowa.
  17. MikelA4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć, padł mi dzisiaj rozrusznik, rozsypał się w drobny mak. Skasowali mnie za tę przyjemność 360 zł. Takie pytanko czy ta cena jest adekwatna? Warsztat polecił mi znajomy, na + na pewno też czas. Dziś samochód wstawiłem, dziś miałem do odbioru.
  18. To po nocy cały czas masz ciśnienie takie w zbiorniczku?
  19. Zobacz jaki stan jest na zimnych silniku, bo kolega strikerrr11500 też się w tej kwestii jasno wyraził.
  20. MikelA4 odpowiedział(a) na abx85 temat w 1.6
    Przede wszystkim to chyba nie ten dział, w odpowiednim dziale jest sporo napisane o wymianie tulei tylnej belki oraz samej belki.
  21. Witam wszystkich, od października 2015 jestem posiadaczem Audi A4 1.6 ADP 1996 rok. Po początkowych zachwytach autem, okazało się, że jednak tak różowo nie jest i trochę trzeba przy samochodzie porobić. I o oto w ten sposób trafiłem tutaj. Szału jeśli chodzi o jakieś mody nie będzie, dziecko w drodze i zależy mi najbardziej na tym, żeby samochód był sprawny i bezpieczny. Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.