Treść opublikowana przez MikelA4
-
Ceny paliwa marzec 2026
Akurat jeśli chodzi o apkę Orlenu to się nie dziwie, że nie pokazuje cen. W ten sposób zachęcaliby tylko do jeżdżenia na te najtańsze stacje.
-
Kierowca zapłaci daninę...
PISlam... a lud się cieszy, bo 500+. Kur**, urodził mi się syn w zeszłym tygodniu. W szpitalach taka bieda, że specjalistyczny sprzęt, tylko z orkiestry właściwie, a karmiące kobiety 3 kromki chleba i dwa plasterki mielonki na śniadanie. Alu dobra zmiana jest. A spróbuj ktoś skrytykować w internecie program 500+ to się mamuśki odzywają jaki to super rząd mamy. Tylko nikt nie myśli o tym, że nic za darmo nie ma. No i zaczęło się u nas będziemy płacić za stare samochody, a w Niemczech dopłacają, żeby kupować nowe.
-
Kierowca zapłaci daninę...
Projekt trafił do sejmu, więc to chyba nie jest tylko czcze gadanie...
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
Kumpel w astrze ma bieżnikowane i opinie ma taką - zimowe ok, do spokojnej jazdy. Natomiast letnie miał jeden sezon i kupił nowe opony, bo te bieżnikowane nie sprawdzały się dobrze.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Szukałem czegoś takiego, ale nie znalazłem nic co by miało w miarę aktualne ceny. Generalnie w Poznaniu nauczyłem się jakie stacje mają najlepsze ceny i raczej ta tendencja się utrzymuje, gorzej tylko z trasami.
-
Dylemat 1.9 TDI vs LPG ? Co wybrać ?
Obliczając spalanie gazu dolicz sobie jeszcze trochę benzynki... mi pali nawet 1l/100km.
-
Nakładka pedału gazu
Odświeżę temat, bo pół roku już ponad jeżdżę bez nakładki.
-
Ceny paliwa marzec 2026
95 4,49 zł LPG 1.51 Poznań Orlen Dodatkowo jest teraz promocja na Orlenie przy płaceniu powyżej 50 zł BLIKiem 1000pkt gratis.
-
Ładowarka samochodowa
Kiedyś kupiłem jakiś shit z kauflandu (nawet nie była taka tania), ale gniazdo 2A ładowało gorzej od 1A, a to 1A wystarczało do potrzymania % baterii w trakcie jazdy z włączoną navi. Teraz kupiłem oryginalną Samsunga 1A i daje radę pomimo teoretycznie niskiego prądu ładowania. Także polecam kupić oryginał.
-
Pilna prośba! Brak paliwa.
Nie wiem jak to w Audi, ale kiedyś w starej almerze 2.0d ze 3 razy wyjeździłem do zera, potem zalewałem i się nic nie wydarzyło
-
alternator padł mogę dać inny?
Wiadoma sprawa, byłem dziś u majstra co robił mi w zeszłym tygodniu rozrusznik, bo słabo odbija bendiks to powiedział, że alternator za jakieś 150 zł ogarną.
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Niesamowicie pomodzony samochód!
-
alternator padł mogę dać inny?
No, ale to i tak pewnie pójdzie do jakiegoś zakładu specjalizującego się w tego typu naprawach.
-
alternator padł mogę dać inny?
Dzięki, pytam, bo czeka mnie przed zimą zapewne ta czynność. Wymieniłem rozrusznik, akumulator i jeszcze alternator został -.- 13,3V ładowanie, niestety.
-
alternator padł mogę dać inny?
Przepraszam, że wtrącę się. Wymiana alternatora przysporzy jakiś problemów czy jest to czynność prosta?
-
Wymiana rozrusznika.
150 zł powiedzieli na starcie, że za diagnozę i 210 części. No nic, mi padł kompletnie, a jeździć muszę.
-
Wymiana rozrusznika.
Nie doprecyzowałem. Rozrusznik został zregenerowany, z tego co mi mówili to ze starego została tylko obudowa.
-
Wymiana rozrusznika.
Cześć, padł mi dzisiaj rozrusznik, rozsypał się w drobny mak. Skasowali mnie za tę przyjemność 360 zł. Takie pytanko czy ta cena jest adekwatna? Warsztat polecił mi znajomy, na + na pewno też czas. Dziś samochód wstawiłem, dziś miałem do odbioru.
-
Zasysa płyn ze zbiorniczka
To po nocy cały czas masz ciśnienie takie w zbiorniczku?
-
Zasysa płyn ze zbiorniczka
Zobacz jaki stan jest na zimnych silniku, bo kolega strikerrr11500 też się w tej kwestii jasno wyraził.
-
Tuleje wahacza belka Tylnia
Przede wszystkim to chyba nie ten dział, w odpowiednim dziale jest sporo napisane o wymianie tulei tylnej belki oraz samej belki.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, od października 2015 jestem posiadaczem Audi A4 1.6 ADP 1996 rok. Po początkowych zachwytach autem, okazało się, że jednak tak różowo nie jest i trochę trzeba przy samochodzie porobić. I o oto w ten sposób trafiłem tutaj. Szału jeśli chodzi o jakieś mody nie będzie, dziecko w drodze i zależy mi najbardziej na tym, żeby samochód był sprawny i bezpieczny. Pozdrawiam!