Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MikelA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MikelA4

  1. Jakiś czas temu się chyba nawet mijaliśmy Zgadza się, pracuję tam i dość często widuję Twoją Audiczkę
  2. Tylko niech nie przegną w drugą stronę, bo jazda na LPG też ma swoje granice opłacalności. W ten sposób doprowadzą do tego, że w PL będą same sprowadzone diesle z 400kkm przebiegu.
  3. Rabbi Tylko porównując ceny jakiegokolwiek paliwa trzeba też porównywać ceny rynkowe surowca. Z tego co wiem gaz jest teraz taniutki. PS. Sory, ze bez odpowiedzi, ale nie wiem jak to na telefonie zrobic...
  4. Waha nie byla po 6zl, po drugie wtedy ceny za barylke ropy były dużo wyższe. Dzieki PIS podrozaly juz kredyty, w sklepach jest coraz drożej, a zaraz się przestanie na LPG opłacać jeździć.
  5. Ustawia juz podpisana, to jedno. A druga kwestia to, ze LPG jest nie na rękę koncernom paliwowym.
  6. Jak jedziesz wraca do 90? Bo jak tylko w korkach lekko rośnie to pewnie wisko.
  7. Czytałem, że podobno ma zacząć się stabilizować cena lpg.
  8. Trochę tych samochodów z gazem w PL jest... oni kuzwa doprowadza do tego, ze kazdy bedzie jezdzil klekotem, ktory kopci co nie miara.
  9. Pozdrawiam kolegę z B6ki, parkujesz w Pzn na Słowiańskiej
  10. Zobaczymy kiedy wystopuje.
  11. MikelA4 odpowiedział(a) na Kappuchu temat w Audi A4 B5
    Bendiks za wolno odbija. Daj go do regeneracji. Ja dałem ponad 300 zł i wymienili praktycznie wszystko (ale skasowali mnie dużo i na pewno zrobisz to taniej).
  12. MikelA4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jak chcesz to Ci mogę fotkę ogarnąć jak to wygląda u mnie.
  13. MikelA4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A masz oryginalne dywaniki? Bo mi w oryginalnych siedzi tak, że nie tak łatwo go wyjąć.
  14. Jak firma zwraca 0.83zł/km, to dostaniesz 0.68zł/km. Przynajmniej ja tak mam (wszystko na umowie).
  15. Bezawaryjności kolego, wiadomo jakieś pierdoły zawsze będą. Byleby samochód zawsze do celu dojechał
  16. Ale miałeś poliftowe czy przedliftowe reflektory? Bo ja pytam teraz o przedliftowe, bo moje oryginalne już strasznie słabo świecą.
  17. Jeżeli ktoś ma to poproszę o opinie na temat tych reflektorów.
  18. No nie ma niby jeszcze, ale wiesz... ceny można ponieść. Jak zwykle będą powtarzać, że przecież to nie dotknie obywateli. Taki ch*j, na końcu i tak zapłacimy MY. Ale jest #500+ jest #dobrazmiana nic tylko się cieszyć.
  19. A podtlenek drożeje.. ciekawe czy to powiązane z tymi opłatami dla dystrybutorów gazu co mają wejść w życie. #dobrazmiana
  20. Kolega szuka 2.0T w S60 Pisał w pierwszym poście. UP. Sory nie widziałem, otworzyłem kartę i długo nie odświeżałem.
  21. Może spróbuj wyprostować tę maskę. Ja u siebie wgniotłem i udało się tak wyprostować, że prawie nie widać. Co prawda moja nie była tak uszkodzona.
  22. @patach92 Kolego pochodzę z Bydgoszczy, daj znać, który warsztat. Jak nie chcesz tu to może być na pw.
  23. @pulpecik Ale to co napisałeś nie przekłada się przecież na spalanie większe o kilka litrów. Moim zdaniem po mieście w zależności od warunków może być to maksymalnie +1.5 litra przy normalnej jeździe.
  24. Wczoraj porównywałem mojego Galaxy A5 z Iphonem 6s, niebo a ziemia. Tylko ta różnica w cenie 1:3.
  25. szakal222 masz rację, ale problem jest taki, że sporo ludzi wierzy w dobra zmiane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.