Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MikelA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MikelA4

  1. Fura ładna, zdjęcia też kozak ;>
  2. Berlingo się dobrze lata
  3. U mnie podobno ciekło z tylnego prawego zacisku jakieś uszczelnienie ręcznego, tak jak podejrzewałem. Ale chyba kiepsko odpowietrzyli heble, bo trochę miękki hamulec mam.
  4. Mam podobny temat... pod koniec grudnia na przeglądzie diagnosta mi powiedział, żebym sprawdził ręczny z lewej strony, bo gorzej hamuje. Tydzień temu zaczął mi ubywać płyn hamulcowy, także podejrzewam, że leci z tego zacisku gdzie ręczny gorzej bierze. Jutro oddaję do warsztatu auto.
  5. Czasami jak odpala i gaśnie to jest to wina immo. Możliwe, tylko po drugim odpaleniu działa już zupełnie normalnie.
  6. Obecny rząd robi co chce, więc jakby chcieli to by uporządkowali sprawę ubezpieczeń.
  7. Mam identycznie... jak zrobiło się zimno to po pierwszym odpaleniu rano ledwo zipie i gaśnie, po kolejnym jest już ok. Z obrotami też - falują po wrzuceniu luzu. Wydaje mi się, że falowanie zaczęło się po wyjęciu i wyczyszczeniu przepustnicy.
  8. tak, trochę poruszałem w kostce kluczykiem i na razie działa.
  9. W miarę możliwości nie chciałbym inwestować w ten samochód, ponieważ jego stan ogólny nie jest najlepszy.
  10. Cześć, pacjent to Ford Fiesta 2002 rok silnik 1.4TDCI. Problem polega na tym, że spala trochę oleju, czasami po odpaleniu puści siwego dymka. Obecnie zalany jest olejem syntetycznym, chciałbym przejść na półsyntetyka Motula 6100. Co sądzicie o takiej zmianie? Czy mogę po prostu zacząć dolewać ten olej do obecnego? Obecny był zmieniony 2 miesiące temu.
  11. Według mnie to trochę mają.. to, że nie masz nigdzie mokro to nie znaczy, że w samochodzie nie ma wilgoci.
  12. Pewnie uszczelki już nie takie jak fabryczne i paruję... Ja próbuję silikonem smarować, ale nie wiem czy to wiele daje.
  13. Jak się załączy to oświetlenie działa, natomiast nie działa przy otwartych drzwiach. Czy winna może być słabej jakości kostka stacyjki, którą niedawno wymieniłem? Ktoś, coś?
  14. W DE gaz nie drożeje...
  15. MikelA4 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    to by się grzał w największe upały w korkach a w zime by sie nie grzał? No mi się nie grzeje, a wisko mam do wymiany. Grzeje się tylko jak stoję w korku w największe upały.
  16. MikelA4 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    to by się grzał w największe upały w korkach
  17. W Poznaniu nawet po 2.32 widziałem, ale na tesco udało się zatankować za 1.89 zł.
  18. Ja bym się nie przejmował pozostaje Ci częściej dawać but w podłogę ;p
  19. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/374718-jak-wymienic-wkladke-w-stacyjce/
  20. Jak d*pa siada to sprężyny pewnie też już liche.
  21. Polecam jakiegoś Thinkpada, x200 np, kosztuję niewiele.
  22. MikelA4 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Szacuneczek kolego, taki progres w tak krótkim czasie. Ja się do wymiany kierownicy miesiąc zabierałem
  23. W sedanie też cisza.
  24. Sam posiadam dwa takie poleasingowe Thinkpady: T410 (tu włożyłem SSD) i x200s. Oba są w bdb stanie, oba mają sprawne baterie (1.5h-3h pracy na baterii). T410 z SSD kosztował 1200 zł, x200s kosztował 200 zł. Za 1200 zł w elektromarkecie nie można kupić nic ciekawego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.