-
Koło dojazdowe A4 B8 2012 Avant
heheh zły klawisz - miało być oczywiście 225. ? dzięki za odpowiedź! pozdroo!?
-
Koło dojazdowe A4 B8 2012 Avant
Siemankoo? lato -> 255/35/19 zima -> 224/25/18 jaki rozmiar koła dojazdowego przy takim zestawie ? 125/70 R19 5x112 będzie ok?
-
Wymiana relingów w A4 B8 Avant
zajmuje się ktoś wymianą relingów we Wrocku lub okolicach?
-
Polecane opony letnie
Nokian Powerproof 255/35/19? Jest sens dopłacać do Pirelli P zero?Continental Sport Contact/Dunlop Sport Maxx RT2 lub jakiś innych podobnej klasy czy Nokiany dadzą radę? A może jeszcze coś innego polecicie? Aktualnie mam stare P zero(na wykończeniu) i są dosyć głośne.. Jeżdżę raczej "dynamicznie", lubie jak auto pewnie trzyma się drogi i nie pływa/buja nim w zakrętach oraz żeby było ok zarówno na suchym jak i mokrym.. Dodatkowo żeby miały rant ochronny.. Budżet do 3tysi.
-
Opony tył 255/35/19, a przód 235/40/19 w Audi A5 8T?
"odgrzewam".. da się jakoś ogarnąć w b8 opony na 19stki żeby nie był to profil 35 i zarazem nie obcierało? bo po Wrocku to ciężko trochę .. felgi 19" et45 8,5j - zalecane 255/35/19 widzę że masz wrzucone zamienniki - jak Ci się na tym jeździ? nic nie obciera? masz jakaś fotę ??
-
Relingi a4 b8 avant
Noo właśnie też mi się wydaje że nie było „błyszczących”… w necie nie mogłem nic znaleść..
-
Relingi a4 b8 avant
Orientuje sie ktos moze czy w b8 avant wychodzily relingi „piano black” (blyszczace) czy tylko mat?
-
-
225/40/18 zamiast 245/40/18
Odgrzeję kotleta trochę… orientuje się ktoś jak to wygląda w razie kolizji? Na wlepce dedykowany rozmiar to 245/40 r18. Czy ubezpieczyciel może podważyć i nie wypłacić ubezpieczenia jak będą np. 225/45 r18?
-
A4 B8 avant quattro - Jakie opony do felg 18”
hehehe szczerze to tragedii nie było...? a jak u Ciebie z komfortem jazdy w zimie na tych 245/40? nie za niski profil?
-
A4 B8 avant quattro - Jakie opony do felg 18”
Z tego co sie orientuje te kola juz wczesniej byly na aucie bez zadnych dystansow z oponami 245/40 r18
-
A4 B8 avant quattro - Jakie opony do felg 18”
Siemaa! jak w temacie… jakie opony do 18stek z et47 - 225/40 r18 czy conajmniej 235/40 r18? (Slyszalem ze 225 moga byc za waskie i beda „naciagniete”?) oraz jak bardzo odczowalna jest roznica pomiedzy opona o wysokosci 40 a 45/komfort jazdy? pozdroo!?
-
A4 B8 2.0tdi 177km avant quattro 2013 SPALANIE
Siemaa, Z ciekawości jak wygląda u was spalanie w w/w motorach lub podobnych? Szukałem ale nie znalazłem posta więc założyłemnowy tutaj... Jeśli jest już taki temat to podrzućcie proszę
-
[A4 B6] Naprawa elementu kratki nawiewu
jarr. zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
- [A4 B6] Naprawa elementu kratki nawiewu
trochę odgrzebane ale nie chciałem zakładać nowego tematu.... nie ma ktoś może na zbyciu samego elementu zaznaczonego na zdjęciu z początku wątku? pozdroo!- Nowicjusz - wątek powitalny
witam. obecnie cygaro 2.2 pb + lpg '86. noszę się z zamiarem zakupu a4 b6 1.9tdi. pozdroo! jarr.