Treść opublikowana przez maddict
-
Kierunkowskazy CLEAR black ktos zakladal ?
Hmm szczerze to srednio to wyglada ;d nadal szukam czegos lepszego
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Ladna sztuka, no i foto tez zacne
-
ADR - Brak zasilania pompy paliwa
Przekaznik cyka podczas krecenia zaplonem?
-
Pompa paliwa
Pompa siedzi na gumowych nozkach, moze ktoras nie wskoczyla na swoje miejsce? Ja jak wymienialem pompe podmienilem na nowa magnetti i byla odczuwalnie glosniejsza. Ni mialem poskladanych wygluszen etc. Jednak w obawie o jakosc kupilem ori uzywke i jest duzo ciszej..
-
Wymiana nagrzewnicy A4 B5 film
tez mnie to chyba niestety czeka ;/ dzieki za film bo napewno sie przyda
-
podsufitka
mozesz sprobowac podkleic ale trzeba zastosowac specjalny klej ktory nie zostawi zadnych sladow. oczywiscie efekt nie bedzie piorunujacy, najelpiej dorwac cos z powypadkowego
-
Niebieski osad na szybach po wymianie nagrzewnicy
Gdzies kiedys widzialem ze ktos wymienil bez kompletnej rozbiorki. Czeka mnie chyba to samo bo niestety ale slabo z gzraniem w srodku. Sprobuje jeszcze jakos moze ja wyczyscic i zobacze jakie bede efekty.
-
Dywaniki Gumowe
Orginaly chyba najlepsze, ja bym nie kombinowal
-
1.8t AEB
Wiadome jest ze lepiej nie katowac auta, co do AEB stroi ktos na slasku ?
-
Wszystkie głośniki na wzmacniaczu
Najlepsze rozwiazanie to oczywiscie kable bezposrednio do wzmacniacza, co do glosnosci zawsze mozna wyregulowac radiem.
-
Wycieraczki wariują
Sprawdz instalacje, czy nie ma gdzies wilgoci, ewentualnie rpzetartych kabli
-
Niebieski osad na szybach po wymianie nagrzewnicy
Co do nagrzewnicy rozbierales caly kokpit?
-
Wysokie wskazania przepływomierza 1.8T AEB
Dokladnie, szczelnosc dolotu to podstawa, u mnie znalazlem narazie nieszczelnosc na przewodach odmy, ale narazie nie probowalem jezdzic bo auto mam rozebrane ale objawy podobne
-
Po czyszczeniu przepustnicy obroty się zawieszają/wolno schodzą.
U mnie temat podobny ale raczej winie linke (AEB), ktora w moim mniemaniu ciezko chodzi a co za tym idzie rowniezc ciezko waraca ..
-
Regeneracja maglownicy
Jeżeli bylby zakuty zle to prawdopodbnie by byl wilgotny, szczerze watpie zeby byl niedrozny w srodku.. tak jak pisze kolega wyzej raczej zle odpowietrzone
-
1.8T aeb problem z obrotami i adaptacja ?
U mnie adaptacja zrobiona vagiem, i wszystko ok jednak po kazdym zgaszeniu i ponownym przekreceniu stacyjki dalej sie ustawia ;/
-
Maly wezyk od nagrzewnicy
CZyli w zaden sposob nie jest zwiazane z praca silnika?
-
Maly wezyk od nagrzewnicy
W jakim celu jest ten wezyk do nagrzewnicy?
-
[ALL B5] Jakie fotele pasują do naszych A4 ?
a jak wyglada sprawa w avancie b5 i fotelami z b7 ?
-
Obklejenie Carbonem
Dokladnie, jezeli juz oklejac to tylko dekory plus ramka
-
WODA w samochodzie ;///
U mnie niestety urwalo sie mocowanie wraz ze sruba i bylem zmuszony wymienic caly mechanizm..
-
Kupie lampy a4b5 poolift
mam takie, ori valeo, uchwyty cale lampy z tego co widac byly juz rozklejane. mijania swieca slabo
-
Czy warto kupic?
Ja bym jednak pozostal przy kabelku
-
1.8T AEB błędy
Powodem moze byc rowniez nieszczelnosc w dolocie
-
S4 b5 by Jachyr
Mam wlasnie u siebie to samo tylko ze 235 no i s6, auto -40 i obciera mi delikatnie przod przy skrecie i jednoczesnym najechaniu na cos