Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

monter11

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez monter11

  1. Tak się zastanawiam nad dodaniem mocy ale mój brat był ze swoją Audi A5 u Aligatora i stwierdził że nie zaleca mi,pytanie dlaczego? Czyżby BLB nie nadawało sie?
  2. miałem podobnie w moim z tym że okazało się po prostu że w czujniku przy bloku silnika przetarł się przewód,taśma izolacyjna zdziałała cuda
  3. wpisałem poszukiwanie użytkowników ale Fazi i Martin różnego rodzaju jest po 3 strony
  4. licznik jest z anglika na 99%,to da się coś z tym zrobić czy d*pa ?
  5. monter11 odpowiedział(a) na Chudy112 temat w Śląskie
    Dynosoft by Aligator wg mnie najlepszy wybór
  6. Mój tak jak mówię zawyża o 20 przy 70km/h,czyli wskazuje 50 a jedzie 70,na 16" normalne opony,a sprawdzone przy kontroli a poóźniej przez znajomego niebieskiego suszarką :-)
  7. czytam i czytam,wczoraj jak wracałem do domu nagle brak wstecznego,dziś pociągnąłem lewarek do góry i wszystko chodzi,czyżby ta plastikowa kulka wyrobiona? Ogarnę sam wymianę?
  8. mnie zawyża 10 gdy jedziesz do 50km/h a później już o 20,też nie mam pomysłu :-(
  9. tzn. ? W źle miejsce np wężyk wpialem czy jak ???A jeszcze jedna sprawa tam obok tego czujnika jest następny na rpzgalezieniu który nie jest podpięty do niczego,wiecie może co to za czujnik ?więc zmieniłem wężyk miejscami rano aczkolwiek jestem pewien że jak demontowalem chłodnice spalin to odpiałem jeden,nic się nie zmieniło no i w ogóle d*pa jest bo nie zaskakuje w ogóle turbo a błąd jest tylko jeden ten który napisałem wcześniej, Pomocy Opanowane,przerwany przewód z czujnika,wszystko śmiga :-)
  10. Szczerze mówiąc a jestem laikiem zaczynam się bać :-( Chłodnica zdemontować, co z prawda z lekkim bólem, ale przy okazji zauważyłem gdy odpinane czujnik który od niej idzie ze obok wisi sobie nie podpięty 1 czujnik,co to może być ? Ma taką niebieska wtyczkę :-( może jakoś dojdę do tego,a chłodnica jutro do spawania :-) chłodnica pospawana założona spowrotem jednak od razu pojawił sie problem,wyskoczył błąd p0243,jak zakładałem chłodnicę musiałem podpiać jakiś czujnik (nie wiem jaki to jest) spowrotem i wężyk do tego czujnika, doradzi ktoś coś???? .​
  11. tzn. uważasz że może być inny powód? Po np. zgaszeniu auta turbina znów normalnie zaskakuje,wziąłem to auto jakiś czas temu od auta i mówi że od początku auto nie brało od dołu,w a3 które mam zbiera się od dołu,tutaj musi być ponad 2000obr/min.Co o tym myślisz?
  12. Witajcie W mojej chłodnicy spalin na pewno puścił spaw łączący rure z uchwytem który przykręca się na dwie śruby do bloku silnika,zastanawiam się czy jechać z nią do spawania,a jeżeli tak co raczej zrobię bo nowa jest droga :-( to czy ktoś z was podpowie jak ją zdemontować samemu? jakieś fotostory może ktoś ma? Zauważyłem też że czasami nie załącza się turbo od czasu gdy to się rozszczelniło,czy może być inny powód?
  13. Miałem podobnie w A3,jednakże jak tylko wymieniłem filtr od razu przeszło mu
  14. a ja niestety do 23 a jutro na rano weekendzie mój gdzie jesteś? w sumie jestem tu świeży ale trzeba na spota wpaść,jeśli można
  15. monter11 odpowiedział(a) na Gods temat w 2.0TDI
    Dzięki wielkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.