Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lumberjack

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lumberjack

  1. Czy poduszka z q5 okrągła podchodzi do b8??
  2. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie sprawa bardzo pilna proszę o pomoc Czy poduszka okrągła z q5 podejdzie mi normalnie do b8?
  3. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie szybkie pytanie zmieniam kiere na polift, kupiłem ścięta normalnie z a4 b8 o nr 8K0 419 091, poduchy o jakich nr do tego podejda? Będę bardzo wdzięczny jak ktoś wypisze czego szukac Pozdrawiam
  4. Panowie szybkie pytanie, zmieniam 4ramienna przedliftowa multi, na scieta polift multi, czy poduszka o nr: 8r0880201 będzie pasować? Bo u góry o takiej było wspomniane i kolega jakąś założył. .. ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy założył właśnie ta czy w końcu kupił inna... i druga sprawa co do taśmy to musze sprawdzić jaka mam i albo się okaże że muszę zmienić albo nie? Czy przy takiej podmiance z góry wiadomo ze taśma do kupienia i jeśli tak to jaka i trzecia sprawa hehe czy mogę kupić poduszkę która od spodu wygląda tak: czy powinny być tam jeszcze jakieś kable? będę wdzięczny za pomoc
  5. lumberjack odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
    Masz 3 zatrzaski na dekor i na jednym końcu wsuwke z której trzeba go wysunąć, wiec zaczynasz od skrajnego klipsa po przeciwnej do tej wsuwki potem jak juz masz dekor odchylony na rogu to resztę nawet palcami wyjmiesz PS wyjąłem ten z tunelu bez ściągania tunelu Wystarcza małe dłonie, bit torx do wkrętarki i malutki kluczyk oczkowy, 6 śrubek dostępnych bez problemu, tylko trzeba właśnie od dołu je kręcić a te dwie przy nogach kierowcy/pasażera to wystarczy tunel odchylic najlepiej w dwie osoby, jedna delikatnie go odchyla, druga wsuwa dłoń z bitem i kluczykiem i kręci, wystarczy lekko zruszyc śrubę i potem palcami idzie
  6. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy do avanta podejdzie kanapa i oparcie z a5? Przewertowalem wszystkie tematy ale jest tylko o sedanie
  7. lumberjack odpowiedział(a) na rafalpe temat w Audi A4 B8
    Panowie do dekoru z tunelu naprawdę trzeba go całego wyjąć? Nie sięgnie się tych śrubek na założonym tunelu? Trochę mnie przeraza wyciąganie całego
  8. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie orientujecie się może, czy dostanę jakieś 'nie ori' końcówki wydechu, rozmiarem i kształtem zbliżone do RSa? Założyłem zderzak na tył i mam teraz problem czym wypełnić te japy jak nic nie znajdę to trzeba będzie nabyć ori, ale większość używek w kiepskim stanie i jeszcze gorszej cenie
  9. Mnie tam śmieszą ceny tych części 'z metkami' Wydech to jest wydech, kawał rury, tłumiki, ew przepustnice, policzone, dobrze pospawane, może być też przy okazji małym dziełem sztuki jak np. ten: I kosztuje max kilka tys. zł
  10. Skąd brałeś ta lotkę rs4, to ta co na allegro wiszą z włókna szklanego?
  11. niesamowity koks się zrobił
  12. Piękne auto, felgi idealnie pasują
  13. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki wielkie czyli pozostaje mi do grilla z a5 dokupić trytytki
  14. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy grille w przedlifcie i w a5 są takie same? Bo jak przeglądam po aukcjach to czasami handlarze piszą ze pasuje i do tego i do tego, to prawda?
  15. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie dziwne pytanie, ale może ktoś wie Orientujecie się jak rozmiarowo ma się grill przedlift/polift? Znajomy ma ori RS4 z połamaną ramką i zastanawiam się czy dałoby radę przeszczepić cały środek (plaster miodu) do ramki od przedlifta?
  16. Super, projekt od zawsze mu kibicuje i od zawsze się zastanawiam co on niby ma wspólnego z DTM
  17. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam Panowie Czy ktoś z okolic Wrocławia, Kalisza, bądź w niezbyt dużej odległości od obu tych miast, wykonuje odpłatnie montaż neonów na tył w avancie? Mam już komplet naszykowany, z fabryki auto wyjechało ze zwykłymi lampami żarówkowymi i modułem komfortu 8K0 907 064 M albo może ktoś wykonuje przejściówki p&p? Jeśli chodzi o sam montaż lamp to sobie poradzę, kabel do ewentualnego kodowania mam, ale z elektryki jestem noga pozdrawiam
  18. po takim dobranoc ciężko będzie zasnąć
  19. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam pytanie, czy ktoś się orientuje ile kosztuje w ASO srebrna listewka dyfuzora z S4 polift? bo mam do kupienia zderzak pod kolor w niezłej kasie z dyfuzorem, ale bez tej listewki i nie wiem czy się opłaca będę wdzięczny za pomoc i pozdrawiam
  20. Panowie potrzebuję wymienić samo sprzęgło, jak sprawdzić czy powinienem kupić Luka czy Sachsa? Mam wydruk historii serwisowej po VINie i auto jeszcze w Niemczech miało wymieniany komplet dwumas+sprzęgło i są podane takie numery jak wklejam poniżej, da się z tego wywnioskować czy to LUK czy Sachs? 0B1141015BX 03G105323R 0B1105266AH będę bardzo wdzięczny za pomoc
  21. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    bardzo dziękuję, ułatwi mi ta wiedza życie w przyszłości wrzuciłem link do odpowiedniego działu
  22. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy nr 8k5 807 511d to zderzak do avanta czy sedana? bo mam ciekawy na oku i nie wiem czy brać do mojego avanta Będę bardzo wdzięczny za rozwianie wątpliwości
  23. lumberjack odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie mam szybkie pytanie Wyczytałem, że żeby do mojego avanta 2008 założyć poliftowy zderzak tylny to potrzebuję też poliftowe ślizgi zderzaka... czy coś jeszcze jest potrzebne do takiej przekładki? Czy mogłaby mi jakaś dobra dusza ew podać numery tych ślizgów żebym na pewno zakupił odpowiednie dzięki i pozdrawiam
  24. Witam pięknie Ci to wyszło ale mam pytanie, chciałem się sam za to zabrać, ale naczytałem się w internecie że to bardzo szkodliwe... stosowałeś jakieś specjalne maski? pozdrawiam
  25. Witam serdecznie, z tej strony Konrad z Wrocławia, przybywam z forum A3-clubu w poszukiwaniu kolejnego auta - A4 B8 Hobbystycznie składam Audi S2 Coupe pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.