Treść opublikowana przez lumberjack
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Czy poduszka z q5 okrągła podchodzi do b8??
-
B8 TrOOOOp
Panowie sprawa bardzo pilna proszę o pomoc Czy poduszka okrągła z q5 podejdzie mi normalnie do b8?
-
B8 TrOOOOp
Panowie szybkie pytanie zmieniam kiere na polift, kupiłem ścięta normalnie z a4 b8 o nr 8K0 419 091, poduchy o jakich nr do tego podejda? Będę bardzo wdzięczny jak ktoś wypisze czego szukac Pozdrawiam
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Panowie szybkie pytanie, zmieniam 4ramienna przedliftowa multi, na scieta polift multi, czy poduszka o nr: 8r0880201 będzie pasować? Bo u góry o takiej było wspomniane i kolega jakąś założył. .. ale nie ma jednoznacznej odpowiedzi czy założył właśnie ta czy w końcu kupił inna... i druga sprawa co do taśmy to musze sprawdzić jaka mam i albo się okaże że muszę zmienić albo nie? Czy przy takiej podmiance z góry wiadomo ze taśma do kupienia i jeśli tak to jaka i trzecia sprawa hehe czy mogę kupić poduszkę która od spodu wygląda tak: czy powinny być tam jeszcze jakieś kable? będę wdzięczny za pomoc
-
Demontaż dekorów
Masz 3 zatrzaski na dekor i na jednym końcu wsuwke z której trzeba go wysunąć, wiec zaczynasz od skrajnego klipsa po przeciwnej do tej wsuwki potem jak juz masz dekor odchylony na rogu to resztę nawet palcami wyjmiesz PS wyjąłem ten z tunelu bez ściągania tunelu Wystarcza małe dłonie, bit torx do wkrętarki i malutki kluczyk oczkowy, 6 śrubek dostępnych bez problemu, tylko trzeba właśnie od dołu je kręcić a te dwie przy nogach kierowcy/pasażera to wystarczy tunel odchylic najlepiej w dwie osoby, jedna delikatnie go odchyla, druga wsuwa dłoń z bitem i kluczykiem i kręci, wystarczy lekko zruszyc śrubę i potem palcami idzie
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy do avanta podejdzie kanapa i oparcie z a5? Przewertowalem wszystkie tematy ale jest tylko o sedanie
-
Demontaż dekorów
Panowie do dekoru z tunelu naprawdę trzeba go całego wyjąć? Nie sięgnie się tych śrubek na założonym tunelu? Trochę mnie przeraza wyciąganie całego
-
B8 TrOOOOp
Panowie orientujecie się może, czy dostanę jakieś 'nie ori' końcówki wydechu, rozmiarem i kształtem zbliżone do RSa? Założyłem zderzak na tył i mam teraz problem czym wypełnić te japy jak nic nie znajdę to trzeba będzie nabyć ori, ale większość używek w kiepskim stanie i jeszcze gorszej cenie
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Mnie tam śmieszą ceny tych części 'z metkami' Wydech to jest wydech, kawał rury, tłumiki, ew przepustnice, policzone, dobrze pospawane, może być też przy okazji małym dziełem sztuki jak np. ten: I kosztuje max kilka tys. zł
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Skąd brałeś ta lotkę rs4, to ta co na allegro wiszą z włókna szklanego?
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
niesamowity koks się zrobił
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Piękne auto, felgi idealnie pasują
-
B8 TrOOOOp
Dzięki wielkie czyli pozostaje mi do grilla z a5 dokupić trytytki
-
B8 TrOOOOp
Panowie czy grille w przedlifcie i w a5 są takie same? Bo jak przeglądam po aukcjach to czasami handlarze piszą ze pasuje i do tego i do tego, to prawda?
-
B8 TrOOOOp
Panowie dziwne pytanie, ale może ktoś wie Orientujecie się jak rozmiarowo ma się grill przedlift/polift? Znajomy ma ori RS4 z połamaną ramką i zastanawiam się czy dałoby radę przeszczepić cały środek (plaster miodu) do ramki od przedlifta?
-
Audi A4 DTM projekt
Super, projekt od zawsze mu kibicuje i od zawsze się zastanawiam co on niby ma wspólnego z DTM
-
B8 TrOOOOp
Witam Panowie Czy ktoś z okolic Wrocławia, Kalisza, bądź w niezbyt dużej odległości od obu tych miast, wykonuje odpłatnie montaż neonów na tył w avancie? Mam już komplet naszykowany, z fabryki auto wyjechało ze zwykłymi lampami żarówkowymi i modułem komfortu 8K0 907 064 M albo może ktoś wykonuje przejściówki p&p? Jeśli chodzi o sam montaż lamp to sobie poradzę, kabel do ewentualnego kodowania mam, ale z elektryki jestem noga pozdrawiam
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
po takim dobranoc ciężko będzie zasnąć
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam pytanie, czy ktoś się orientuje ile kosztuje w ASO srebrna listewka dyfuzora z S4 polift? bo mam do kupienia zderzak pod kolor w niezłej kasie z dyfuzorem, ale bez tej listewki i nie wiem czy się opłaca będę wdzięczny za pomoc i pozdrawiam
-
Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Panowie potrzebuję wymienić samo sprzęgło, jak sprawdzić czy powinienem kupić Luka czy Sachsa? Mam wydruk historii serwisowej po VINie i auto jeszcze w Niemczech miało wymieniany komplet dwumas+sprzęgło i są podane takie numery jak wklejam poniżej, da się z tego wywnioskować czy to LUK czy Sachs? 0B1141015BX 03G105323R 0B1105266AH będę bardzo wdzięczny za pomoc
-
B8 TrOOOOp
bardzo dziękuję, ułatwi mi ta wiedza życie w przyszłości wrzuciłem link do odpowiedniego działu
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy nr 8k5 807 511d to zderzak do avanta czy sedana? bo mam ciekawy na oku i nie wiem czy brać do mojego avanta Będę bardzo wdzięczny za rozwianie wątpliwości
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam szybkie pytanie Wyczytałem, że żeby do mojego avanta 2008 założyć poliftowy zderzak tylny to potrzebuję też poliftowe ślizgi zderzaka... czy coś jeszcze jest potrzebne do takiej przekładki? Czy mogłaby mi jakaś dobra dusza ew podać numery tych ślizgów żebym na pewno zakupił odpowiednie dzięki i pozdrawiam
-
Dekory z włókna węglowego - listwy CARBON
Witam pięknie Ci to wyszło ale mam pytanie, chciałem się sam za to zabrać, ale naczytałem się w internecie że to bardzo szkodliwe... stosowałeś jakieś specjalne maski? pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie, z tej strony Konrad z Wrocławia, przybywam z forum A3-clubu w poszukiwaniu kolejnego auta - A4 B8 Hobbystycznie składam Audi S2 Coupe pozdrawiam