Treść opublikowana przez Przeno
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
ZaprasAm do wspólnej gry. Możesz wpaść do nas na forum. Tam wszystko opisane. Mamy TS3 jeśli korzystasz. Fajna zgrana ekipa dorosłych dzieci. Atmosfera przednia. Inne gry też są na tapecie. http://www.tgs-clan.pl Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Ja. Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Wideofon. co wybrać?
Jeśli ma być bez udziwnien, to wystarczy. Tam dochodzi zasilacz na szyne din w rozdzielni bezpiecznikowej. Tam się robi łączenie panela z kamerą. Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Wideofon. co wybrać?
Już mam https://ivel.pl/p3253,wideodomofon-f-s7v11.html?gclid=Cj0KCQjwierMBRCHARIsAHl9i4Gi3mtehCdqzr29xB7oEKDPp8rDSZq5rdQpHU23deSPnaOTHGUzEWAaAkj8EALw_wcB Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Wideofon. co wybrać?
Pare lat temu robiłem takie rzeczy. Nie jestem na bieżąco jesli chodzi o sprzęt na rynku, ale z tego co pamiętam, Comax robił fajne video. Może trochę plastikowe, ale radę dawały. Jest jeszcze jedna, ale muszę sobie przypomnieć. Jedna rada : wyłóż dwa kabelki różnymi drogami. Oby nigdy, ale czasem się przydaje. W ogródku różne rzeczy się dzieją. A po co potem łatac. Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Wandej poszło Pw Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Ubezpieczenie na życie
Osobiście uważam, że jeśli nie masz znajomego agenta, to powinieneś sobie odpuścić. Grupówki są chyba jeszcze najrozsądniejsze. Jeśli chcesz zabezpieczyć rodzinę na wypadek śmierci na naprawdę sporą kwotę, to składka będzie bardzo wysoka. Miałem takie ubezpieczenie i zrezygnowałem. Jeśli nie planujesz zejść w krótkim czasie po podpisaniu umowy, to wcale się nie kalkuluje. Teraz mam grupówkę i to jest do zaakceptowania. Ale to tylko zdanie laika i polskiego malkontenta by Huawei P8 Zawartość dodana 1 minute later Rozumiem, że pojawia się pytanie co w zamian? Ale tu już nie pomogę. by Huawei P8
-
Spoty Katowice i okolice
Tak. Tylko komis został by Huawei P8
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki. by Huawei P8
-
Spoty Katowice i okolice
Dziękuję koledzy. Co do Seata, to w BB został tylko salon/komis. Tak gogel pado. by Huawei P8
-
Spoty Katowice i okolice
Ja to sobie mogę pooglądać Nie mam zadnego mechaniora co by zabrać ze sobą, więc pozostaje aso. by Huawei P8 Chyba że ktoś z Was jest wstanie mnie wesprzeć wiedzą i przy okazji przyrobic. Koleś użycza pełen warsztat. Ja niestety ciemny jestem. by Huawei P8
-
Spoty Katowice i okolice
Witam panowie. Czy ktoś się orientuje, czy aso audi zrobi mi przegląd przedzakupowy seata? Uprzedzajac pytania, chcę sprawdzić seata exeo w Bielsku , a tam nie ma aso. Ktoś może ma lepszy pomysł. Nie wiem, czy właściciel będzie chciał jechać do Gliwic czy Katowic. Liczę na wyrozumiałość. by Huawei P8
-
Seat Exeo ST
Ładny. Może i ja niedługo pochwalę się podobnym. Nie boisz się tej skrzyni? Czytałem, że lubi sprawiać problemy w Exeo. Bezawaryjności
-
Seat Exeo ST 2.0TDI CR 143KM
Witam. Kolego jak na dzień dzisiejszy sprawuje się Seacik? Chcę sprawić sobie takiego samego i teraz pytanie, jakie awarie były (oby nie) i co było robione / wymieniane przez ten czas.
-
Spoty Katowice i okolice
Trzeci set, a w zasadzie końcówka piękna.
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy post, ale do rzeczy. Stanley mam pytanie odnośnie rybek. Czy niskie zawieszenie w a4 jest duzym problemem w dojezdzie pod zbiornik? Czy raczej bezpiecznie jest zostawić auto na parkingu i z buta targać sprzęt? Co prawda planuję zakup dopiero w przyszłym roku, ale od jakiegoś czasu obserwuję tematy na forum. Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam bardzo serdecznie. Audika jeszcze nie mam, ale myślę, że utwierdzicie mnie w przekonaniu że warto . A gdzie najlepiej się dowiadywać o szczegóły, jak nie tu.