Witam
Zamierzam zmienić osłonę silnika górna ze względu na pęknięcie. Znalazłem ofertę ładnej sztuki tylko do A6C6, ale zauważyłem pewne różnice w kształcie pomiędzy osłoną 3.0 TDI do B7, a C6.
Montował ktoś ?, trzeba przerabiać ? czy nie ma sensu i szukać do B7 ?
Pozdrawiam
Witam
Poproszę o ocenę mojego wydruku z hamowni, facet stwierdził, że turbo za wolno się wkręca.
Zastanawiam się czy przez to nie uciekło mi parę HP i Nm.
Link:
Pozdrawiam
Ja zastanawiam się nad Nokian WR D4 lub A4
Myślałem nad 17" i 215 lub 225 / 45 lub 50, ewentualnie nad 16". Mam duże pole manewru z racji tego, że muszę kupić felgi więc mogę dobrać wszystko jak chce.
Co polecacie do mojej a4-reczki ?