Treść opublikowana przez ADeK
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Planuję przekładkę foteli oraz kanapy, ale mam dylemat, które wybrać z B8, C6 czy A5. Czytałem, że trzeba rezać to i owo, natomiast chciałbym żeby ktoś z obeznanych w temacie kolegów opisał co przy jakich fotelach/kanapach trzeba przerabiać,która z opcji jest najmniej problematyczna, a zarazem najlepsza. Zastanawiam się nad zakupem zestawu full skóra i elektryka z B8 avant. Z góry dziękuję za pomoc!
-
Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
, a jeśli chodzi o resztę oprócz kostek to przednie fotele pasują p&p tak ?. Kanapę wiem, że trzeba rezać stelaż a co z oparciem p&p ? Zastanawiam się jeszcze nad fotelami z B8 lub A5, tylko już nie wiem co będzie lepiej kupić i żeby nie było masy rezania, może ktoś co jest konkretnie w temacie może opisać co i jak.
-
Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
Jeśli chodzi o elektrykę (kostki), co dokładnie trzeba przerobić przy przekładce foteli z C6 do B7 ?
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
Czy jest problem przy zmianie foteli przednich z C6 do B7 jeśli chodzi o elektrykę (kostki), trzeba coś zmieniać?, czy są faktycznie p&p ?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Ja muszę się wstrzymać, pisałem wcześniej o co chodzi. Wypadam z listy niestety.
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Na aliexpress jest klamka z kamerą, więc będzie się otwierać normalnie. Ja zakładałem oryginalną blendę z kamerą z A6C6.
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Moduł kamery cofania - napisz do kolegi woszu. Kodowanie VCDS-em Przewody do podłączenia kamery z modułem, chyba że ta z aliexpress już ma w zestawie.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Jeśli trafiłeś na sprawną używkę i masz dobre przewody łączące licznik z modułem i oczywiście kodowanie to musi działać. Sam walczyłem z tym tematem i na dzień dzisiejszy wszystko Proponuję zamontowanie za zegarami tak jak ja to zrobiłem. Foto jak obiecałem wcześniej dla potomnych.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Pierwszym moduł 8K0919145A nie złapał zasięgu przez około tydzień, ale już straciłem cierpliwość i załatwiłem drugi 8K0919145A i po raz pierwszy złapał zasięg po około dniu i to w garażu jak auto było. Teraz pytanie czy pierwszy był uwalony, bardzo możliwe że tak albo po prostu miałem pecha akurat z zasięgiem. Zrobię fotkę umiejscowienia modułu jak pójdę do garażu, bo akurat zapomniałem zrobić foto po montażu, ale nie ma tam nic specjalnego, przyda się dla innych, że tam mam i działa.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Zmieniłem moduł na inną sztukę i działa Miałem kawałek wiązki z wtyczką do zegarów, która zlutowałem z wtyczką do modułu. Potem zmieniłem kodowanie, i czekałem, czekałem, pomierzyłem miernikiem napięcie w przewodach - ok, a zegar dalej nie działa, aż w końcu załatwiłem inny moduł (też 8K0 919 145 A) i zegar pojawia się bez problemu. Wczoraj odłączyłem akumulator, a dziś rano pojechałem w trasę 60km i sygnał złapał w trasie bez problemu. Moduł mam umieszczony za zegarami.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Wygrałem wojnę z zegarem radiowym działa
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Mam problem z kamerą cofania (ori z A6C6) podłączona poprzez moduł od wosza. Na obrazie z kamery są widoczne poziome paski poruszające się do góry. Może ktoś miał podobny przypadek ?, nie wiem gdzie szukać problemu. Kamera, moduł czy może jakieś zakłócenia w instalacji ? Z góry dzięki za pomoc EDIT: Udało mi się rozwiązać problem kondensatorem wpiętym w sygnał od świateł cofania.
-
Znaczenie ET Felgi
Większego niż 10mm nie dawałbym - chodzi o bezpieczeństwo takie moje zdanie. Dasz 10mm i będzie Pamiętaj również o odpowiednich śrubach po założeniu dystansu.
-
Znaczenie ET Felgi
Szału nie będzie. Do 8J ET35 jest
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Zwykłe żarówki led pokażą błąd na kompie. Zakup led can bus jest tego pełno na alledrogo, ewentualnie całe wkłady z wbudowanymi już diodami led, a najlepiej oryginalne.
-
Brak spryskiwacza tylnej szyby
Nie ma śrub, są na zatrzask.
-
Spotkania na drodze
Sosnowiec, ul. 1-go Maja około godz. 9 - 10, czarny avant B6, klubowe ramki. Pozdro
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Muszę się wstrzymać z wizytą u Aligatora Zauważyłem, że mam jakiś wyciek oleju i obawiam się, że Aligator odprawi mnie z kwitkiem. Muszę teraz zdiagnozować co to i usunąć przyczynę. Link do tematu i zdjęć http://a4-klub.pl/index.php?/topic/380779-pomoc-w-diagnozie-wycieku-oleju/
-
Pomoc w diagnozie wycieku oleju
Potrzebuję pomocy w zdiagnozowaniu wycieku oleju, co to może być ? Pozdrawiam
-
Brak spryskiwacza tylnej szyby
Odkopię temat. Mam problem z wężykiem od tylnej wycieraczki. Prawdopodobnie uszkodził się w w gumowym łączniku klapy bagażnika. Czy ten wąż jest gdzieś łączony ? (bo z tego co widziałem jacek70 pisał, że w okolicy zawiasu), czy jest całością i pozostaje mi ucięcie go i dorobienia reszty węża. Orientuje się ktoś czy można dokupić gdzieś (np. w aso) ten wężyk i łączniki czy samemu coś trzeba rezać żeby go połączyć.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Tak zrobię. Piny na pewno dobrze, bo była wyjęta cała kostka z kawałkiem wiązki z auta gdzie działał zegar.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Kolor, 2006r.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Na razie "palmy" brak. Piny powinny być dobrze umiejscowione, ponieważ kawałek wiązki z wtyczką do licznika zdemontowałem z auta gdzie zegar radiowy działał. Kupiłem moduł 8K0 z wiązką zlutowałem przewody zgodnie z kolorami. Mam auto z EU więc licznik ma wejście, a piszesz żeby sprawdzić czy licznik to obsługuję jak to zrobić ?, bo może jest coś czego nie wiem. Po jakim czasie od podłączenia zestawu złapało sygnał u Ciebie ? Przy okazji zapytam gdzie sprawdzić w VAG-u status zegara "Receiver N. Ok" czy "Receiver Ok" ?, rozumiem, że jeśli będzie Receiver Ok, to odbiornik-moduł działa poprawnie i jest sprawny i to będzie tylko kwestia złapania sygnał ?
-
Problem z oświetleniem drzwi
Wszystko w temacie
-
Problem z oświetleniem drzwi
Czyli czerwone nie ma opcji led ?, nawet jakiś canbus itp. ? Raz dla próby otwarłem drzwi i działało a po chwili już nie.