Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ADeK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ADeK

  1. Planuję przekładkę foteli oraz kanapy, ale mam dylemat, które wybrać z B8, C6 czy A5. Czytałem, że trzeba rezać to i owo, natomiast chciałbym żeby ktoś z obeznanych w temacie kolegów opisał co przy jakich fotelach/kanapach trzeba przerabiać,która z opcji jest najmniej problematyczna, a zarazem najlepsza. Zastanawiam się nad zakupem zestawu full skóra i elektryka z B8 avant. Z góry dziękuję za pomoc!
  2. , a jeśli chodzi o resztę oprócz kostek to przednie fotele pasują p&p tak ?. Kanapę wiem, że trzeba rezać stelaż a co z oparciem p&p ? Zastanawiam się jeszcze nad fotelami z B8 lub A5, tylko już nie wiem co będzie lepiej kupić i żeby nie było masy rezania, może ktoś co jest konkretnie w temacie może opisać co i jak.
  3. Jeśli chodzi o elektrykę (kostki), co dokładnie trzeba przerobić przy przekładce foteli z C6 do B7 ?
  4. Czy jest problem przy zmianie foteli przednich z C6 do B7 jeśli chodzi o elektrykę (kostki), trzeba coś zmieniać?, czy są faktycznie p&p ?
  5. Ja muszę się wstrzymać, pisałem wcześniej o co chodzi. Wypadam z listy niestety.
  6. ADeK odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Na aliexpress jest klamka z kamerą, więc będzie się otwierać normalnie. Ja zakładałem oryginalną blendę z kamerą z A6C6.
  7. ADeK odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Moduł kamery cofania - napisz do kolegi woszu. Kodowanie VCDS-em Przewody do podłączenia kamery z modułem, chyba że ta z aliexpress już ma w zestawie.
  8. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Jeśli trafiłeś na sprawną używkę i masz dobre przewody łączące licznik z modułem i oczywiście kodowanie to musi działać. Sam walczyłem z tym tematem i na dzień dzisiejszy wszystko Proponuję zamontowanie za zegarami tak jak ja to zrobiłem. Foto jak obiecałem wcześniej dla potomnych.
  9. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Pierwszym moduł 8K0919145A nie złapał zasięgu przez około tydzień, ale już straciłem cierpliwość i załatwiłem drugi 8K0919145A i po raz pierwszy złapał zasięg po około dniu i to w garażu jak auto było. Teraz pytanie czy pierwszy był uwalony, bardzo możliwe że tak albo po prostu miałem pecha akurat z zasięgiem. Zrobię fotkę umiejscowienia modułu jak pójdę do garażu, bo akurat zapomniałem zrobić foto po montażu, ale nie ma tam nic specjalnego, przyda się dla innych, że tam mam i działa.
  10. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Zmieniłem moduł na inną sztukę i działa Miałem kawałek wiązki z wtyczką do zegarów, która zlutowałem z wtyczką do modułu. Potem zmieniłem kodowanie, i czekałem, czekałem, pomierzyłem miernikiem napięcie w przewodach - ok, a zegar dalej nie działa, aż w końcu załatwiłem inny moduł (też 8K0 919 145 A) i zegar pojawia się bez problemu. Wczoraj odłączyłem akumulator, a dziś rano pojechałem w trasę 60km i sygnał złapał w trasie bez problemu. Moduł mam umieszczony za zegarami.
  11. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Wygrałem wojnę z zegarem radiowym działa
  12. ADeK odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Mam problem z kamerą cofania (ori z A6C6) podłączona poprzez moduł od wosza. Na obrazie z kamery są widoczne poziome paski poruszające się do góry. Może ktoś miał podobny przypadek ?, nie wiem gdzie szukać problemu. Kamera, moduł czy może jakieś zakłócenia w instalacji ? Z góry dzięki za pomoc EDIT: Udało mi się rozwiązać problem kondensatorem wpiętym w sygnał od świateł cofania.
  13. Większego niż 10mm nie dawałbym - chodzi o bezpieczeństwo takie moje zdanie. Dasz 10mm i będzie Pamiętaj również o odpowiednich śrubach po założeniu dystansu.
  14. Szału nie będzie. Do 8J ET35 jest
  15. Zwykłe żarówki led pokażą błąd na kompie. Zakup led can bus jest tego pełno na alledrogo, ewentualnie całe wkłady z wbudowanymi już diodami led, a najlepiej oryginalne.
  16. Nie ma śrub, są na zatrzask.
  17. Sosnowiec, ul. 1-go Maja około godz. 9 - 10, czarny avant B6, klubowe ramki. Pozdro
  18. Muszę się wstrzymać z wizytą u Aligatora Zauważyłem, że mam jakiś wyciek oleju i obawiam się, że Aligator odprawi mnie z kwitkiem. Muszę teraz zdiagnozować co to i usunąć przyczynę. Link do tematu i zdjęć http://a4-klub.pl/index.php?/topic/380779-pomoc-w-diagnozie-wycieku-oleju/
  19. ADeK opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Potrzebuję pomocy w zdiagnozowaniu wycieku oleju, co to może być ? Pozdrawiam
  20. Odkopię temat. Mam problem z wężykiem od tylnej wycieraczki. Prawdopodobnie uszkodził się w w gumowym łączniku klapy bagażnika. Czy ten wąż jest gdzieś łączony ? (bo z tego co widziałem jacek70 pisał, że w okolicy zawiasu), czy jest całością i pozostaje mi ucięcie go i dorobienia reszty węża. Orientuje się ktoś czy można dokupić gdzieś (np. w aso) ten wężyk i łączniki czy samemu coś trzeba rezać żeby go połączyć.
  21. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Tak zrobię. Piny na pewno dobrze, bo była wyjęta cała kostka z kawałkiem wiązki z auta gdzie działał zegar.
  22. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Kolor, 2006r.
  23. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Na razie "palmy" brak. Piny powinny być dobrze umiejscowione, ponieważ kawałek wiązki z wtyczką do licznika zdemontowałem z auta gdzie zegar radiowy działał. Kupiłem moduł 8K0 z wiązką zlutowałem przewody zgodnie z kolorami. Mam auto z EU więc licznik ma wejście, a piszesz żeby sprawdzić czy licznik to obsługuję jak to zrobić ?, bo może jest coś czego nie wiem. Po jakim czasie od podłączenia zestawu złapało sygnał u Ciebie ? Przy okazji zapytam gdzie sprawdzić w VAG-u status zegara "Receiver N. Ok" czy "Receiver Ok" ?, rozumiem, że jeśli będzie Receiver Ok, to odbiornik-moduł działa poprawnie i jest sprawny i to będzie tylko kwestia złapania sygnał ?
  24. Wszystko w temacie
  25. Czyli czerwone nie ma opcji led ?, nawet jakiś canbus itp. ? Raz dla próby otwarłem drzwi i działało a po chwili już nie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.