Treść opublikowana przez ADeK
-
Problem z oświetleniem drzwi
Wczoraj wymieniłem żarówkę na ledową w czerwonej lampce drzwi kierowcy (dolna biała już w ledzie). Zamknąłem drzwi otworzyłem i wszystko świeciło, następnie po około 10 min. ponownie otwarłem drzwi i nie świecą obie lampki. Prawe drzwi przednie miałem zdemontowaną tapicerkę więc wcześniej już zmieniłem na żarówkę led (również w czerwonej lampce, dolna była już led) i po czym podpiąłem kostkę do modułu i głośnika i tu też żadna nie świeci. Dziś założyłem zwykłą ponownie do lampki czerwonej i nic. Dodam, że wewnątrz działa normalnie całe podświetlenie przycisków, otwieranie szyb i podświetlenie klamek. Co doradzicie ? Przy okazji zapytam, czy od tylnej wycieraczki jest jakiś osobny bezpiecznik ?, działała normalnie (silnik wymieniany około rok temu na nowy), aż ostatnio chciałem włączyć a tu nic zero ruchu. Pozdrawiam
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Przy okazji czy mogę prosić o dokładne kodowanie (cyfry jakie trzeba zmienić) pod kamerę, nie chodzi o automatyczne włączanie po wbiciu biegu wstecznego tylko żeby w ogóle RNS-E led widział moduł ? Posiadam zmieniarkę, buletooth, mf kiera. Zmieniam ostatnią cyfrę z 7 na 8 i nic.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Kodowanie z 1 na końcu. Ok jutro wyprowadzę auto z garażu na cały dzień zamknę i pójdę zobaczę co z tego będzie. Dzięki za rady
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Właśnie mam 1, mimo, że w/g wyposażenia nie mam U1A i fizycznie też nie było kabla podpiętego pod licznik. To skoro mam 1 to może ustawić tą kalibrację na godzinę 2:59 ? bo dalej mi się nic nie pojawia. Moduł mam 8E0 czyli podobno najnowszy i najlepszy.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Tak ale dopiero teraz zwróciłem konkretną uwagę na kombinację cyfr. Może podacie jak macie aktualnie u siebie przy działającej "palmie"
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Mam prośbę. Mógłby ktoś (choćby na pw) napisać mi co dokładnie trzeba zmienić w kodowaniu poprzez VAG, żeby zegar radiowy był poprawnie ustawiony. Będę bardzo wdzięczny Dodam tylko, że fabrycznie nie miałem w/g kodu wyposażenia (U1A) anteny i wiązki, która załatwiłem i podpiąłem za zegarami.
-
Montaż oryginalnej kamery cofania oraz blendy Audi
Genialne, pytanie czy da się to wykonać..
-
Numery lusterek B7
Czyli moje 511 E jest bez kompasu dobrze rozumiem ? A i F z kompasem ?
-
Numery lusterek B7
Mam nr 4F0 857 511E 4PK (soul), to będzie z kompasem ?
-
Numery lusterek B7
Potrzebuję nr lusterka czarnego z kompasem.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Szybkie pytanie, gdzie znajduję się fabrycznie moduł bluetooth w B7? Myślałem że będzie za schowkiem ale nie widzę go, a jest na pewno bo telefon znajduję bluetootha.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Niestety U1A więc nie mam instalacji i modułu. Auto z EU to w liczniku powinno być gniazdo do podpięcia tak ? Chciałbym zamontować moduł z podajże A6C5 lub TT ewentualnie z A8 bo podobno można zamontować za zegarami. Chcę kupić ten lepszy tj. 8K0 tylko chciałbym właśnie kompletny z kablem i wtyczką do podpięcia pod zegary. Nie wiem czy nr części jest ten sam a różni się tylko do modelu ?, chciałbym kupić nawet nówkę w aso.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Szybkie pytanie. Czy B7 z 2006 r. ma zegar radiowy w standardzie ?. Nie mam ikony "palmy" i się zastanawiam czy po prostu nie mam w wyposażeniu czy coś nie tak z kodowaniem lub modułem ?, czy w B7 Avant ten moduł znajduję się pod prawą lampą na belce zderzaka ?. Szczerze to nie wiem od czego zacząć w tym temacie. Kolega w B7 ma ikonę palmy a nic nie dokładał.
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Zakupiłem oryginalne i jestem zadowolony.
-
Polecane opony letnie
- Polecane opony letnie
8E9 010 502 DR- Polecane opony letnie
Ja na wlepie mam tylko XL, nie mam podanej nośności.- Polecane opony letnie
Chciałem zobaczyć co inni sądzą i jaką nośność mają u siebie. Nie wiem czy dobrze kojarzę ale Audi chyba w standardzie zakłada 91.- Polecane opony letnie
Uniroyal rantsport 3 w rozmiarze 225/40/18 nie będą zbyt wąskie ?, druga sprawa to czy indeks nośności 92 to nie za mało ?, bo jeśli tak to pozostają tylko 235/40 z nośnością 95 (cena +400zł) Nokian zline chyba odpada nie ma rantu ochronnego.- Polecane opony letnie
Uniroyal rainsport 3 czy Nokian zline ? Ewentualnie Pirelli Cinturato P7 blue, ale czy jest sens dopłacać..- Znaczenie ET Felgi
Mam teraz opony 245 na et35, a mam okazję kupić fele tylko, że właśnie et 26. Opony zmieniać i tak miałem na 235 ale to dopiero jak się zużyją czyli jeszcze sezon, max 2.- Znaczenie ET Felgi
Co myślicie o 18" 8J ET 26 opony 235/40 lub 245/40 zawias 1BE ?, ma ktoś może fotkę jak to wygląda ?- Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
Co prawda mam już od dawna podświetlenie led tablic, ale chciałem nieco odświeżyć. Mam duży dylemat, czy zakupić te, które przedstawiał nam na foto kolega pawelosinski83 http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-a8-q7-i6219242607.html czy ori http://allegro.pl/nowe-oryginalne-lampki-led-audi-a3-a4-a6-q7-a8-rej-i5719365219.html Ma może ktoś ori żeby je porównać ?- Jakie żarówki do światła wstecznego 21W LED
Zależy mi na bardzo mocnych żarówkach led 21W do użycia w lampie jako wsteczne. Domyślam się, że może być problem nawet jeśli kupię can-bus leda, to i tak będę musiał zastosować rezystor. Pozdrawiam- Ubezpieczenie OC+AC, co warto wybrać ?
Rozważam zakup OC+AC w Axa Direct. Zastanawiam się najbardziej nad kwestią AC, co tak na prawdę wybrać, co się opłaca, a co nie. Wariant, który mnie interesuje to: sposób likwidacji szkody: kosztorys części zamienne użyte do naprawy: zamiennik lub ori, ale 5% udziału w odszkodowaniu. amortyzacja: nie udział w odszkodowaniu: 0%, lub 5% przy ori częściach. Jest w ogóle sens brać AC na zamiennikach ?, czy jeśli powiedzmy ktoś przerysuję pół samochodu to wypłacą faktycznie rozsądne pieniądze ?, będzie jakaś szkoda np. zderzak, maska, błotnik i dadzą wszystko w zamiennikach to przecież tragedia, lepiej brać $ i kupić choćby używane ori. AC w ori częściach jest duża różnica w $. Kwestie kradzieży, gradu itp. wiadomo AC chroni, ale czy tak na prawdę jest sens dopłacać do AC w ogóle ?, może samo OC a resztę kasy trzymać?, bo nawet jak rozwalę zderzak i maskę to ile wypłacą za zamienniki. Jak podchodzicie do tego tematu, czy warto inwestować w AC (w auto 10lat+), a może macie jakieś konkretne doświadczenia z AXą. Dodam, że w moim przypadku auto stoi w garażu. Pozdrawiam - Polecane opony letnie