Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ADeK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ADeK

  1. Wczoraj wymieniłem żarówkę na ledową w czerwonej lampce drzwi kierowcy (dolna biała już w ledzie). Zamknąłem drzwi otworzyłem i wszystko świeciło, następnie po około 10 min. ponownie otwarłem drzwi i nie świecą obie lampki. Prawe drzwi przednie miałem zdemontowaną tapicerkę więc wcześniej już zmieniłem na żarówkę led (również w czerwonej lampce, dolna była już led) i po czym podpiąłem kostkę do modułu i głośnika i tu też żadna nie świeci. Dziś założyłem zwykłą ponownie do lampki czerwonej i nic. Dodam, że wewnątrz działa normalnie całe podświetlenie przycisków, otwieranie szyb i podświetlenie klamek. Co doradzicie ? Przy okazji zapytam, czy od tylnej wycieraczki jest jakiś osobny bezpiecznik ?, działała normalnie (silnik wymieniany około rok temu na nowy), aż ostatnio chciałem włączyć a tu nic zero ruchu. Pozdrawiam
  2. ADeK odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Przy okazji czy mogę prosić o dokładne kodowanie (cyfry jakie trzeba zmienić) pod kamerę, nie chodzi o automatyczne włączanie po wbiciu biegu wstecznego tylko żeby w ogóle RNS-E led widział moduł ? Posiadam zmieniarkę, buletooth, mf kiera. Zmieniam ostatnią cyfrę z 7 na 8 i nic.
  3. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Kodowanie z 1 na końcu. Ok jutro wyprowadzę auto z garażu na cały dzień zamknę i pójdę zobaczę co z tego będzie. Dzięki za rady
  4. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Właśnie mam 1, mimo, że w/g wyposażenia nie mam U1A i fizycznie też nie było kabla podpiętego pod licznik. To skoro mam 1 to może ustawić tą kalibrację na godzinę 2:59 ? bo dalej mi się nic nie pojawia. Moduł mam 8E0 czyli podobno najnowszy i najlepszy.
  5. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Tak ale dopiero teraz zwróciłem konkretną uwagę na kombinację cyfr. Może podacie jak macie aktualnie u siebie przy działającej "palmie"
  6. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Mam prośbę. Mógłby ktoś (choćby na pw) napisać mi co dokładnie trzeba zmienić w kodowaniu poprzez VAG, żeby zegar radiowy był poprawnie ustawiony. Będę bardzo wdzięczny Dodam tylko, że fabrycznie nie miałem w/g kodu wyposażenia (U1A) anteny i wiązki, która załatwiłem i podpiąłem za zegarami.
  7. ADeK odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Genialne, pytanie czy da się to wykonać..
  8. ADeK odpowiedział(a) na ADeK temat w Audi A4 B7
    Czyli moje 511 E jest bez kompasu dobrze rozumiem ? A i F z kompasem ?
  9. ADeK odpowiedział(a) na ADeK temat w Audi A4 B7
    Mam nr 4F0 857 511E 4PK (soul), to będzie z kompasem ?
  10. ADeK opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Potrzebuję nr lusterka czarnego z kompasem.
  11. Szybkie pytanie, gdzie znajduję się fabrycznie moduł bluetooth w B7? Myślałem że będzie za schowkiem ale nie widzę go, a jest na pewno bo telefon znajduję bluetootha.
  12. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Niestety U1A więc nie mam instalacji i modułu. Auto z EU to w liczniku powinno być gniazdo do podpięcia tak ? Chciałbym zamontować moduł z podajże A6C5 lub TT ewentualnie z A8 bo podobno można zamontować za zegarami. Chcę kupić ten lepszy tj. 8K0 tylko chciałbym właśnie kompletny z kablem i wtyczką do podpięcia pod zegary. Nie wiem czy nr części jest ten sam a różni się tylko do modelu ?, chciałbym kupić nawet nówkę w aso.
  13. ADeK odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Szybkie pytanie. Czy B7 z 2006 r. ma zegar radiowy w standardzie ?. Nie mam ikony "palmy" i się zastanawiam czy po prostu nie mam w wyposażeniu czy coś nie tak z kodowaniem lub modułem ?, czy w B7 Avant ten moduł znajduję się pod prawą lampą na belce zderzaka ?. Szczerze to nie wiem od czego zacząć w tym temacie. Kolega w B7 ma ikonę palmy a nic nie dokładał.
  14. Zakupiłem oryginalne i jestem zadowolony.
  15. 8E9 010 502 DR
  16. Ja na wlepie mam tylko XL, nie mam podanej nośności.
  17. Chciałem zobaczyć co inni sądzą i jaką nośność mają u siebie. Nie wiem czy dobrze kojarzę ale Audi chyba w standardzie zakłada 91.
  18. Uniroyal rantsport 3 w rozmiarze 225/40/18 nie będą zbyt wąskie ?, druga sprawa to czy indeks nośności 92 to nie za mało ?, bo jeśli tak to pozostają tylko 235/40 z nośnością 95 (cena +400zł) Nokian zline chyba odpada nie ma rantu ochronnego.
  19. Uniroyal rainsport 3 czy Nokian zline ? Ewentualnie Pirelli Cinturato P7 blue, ale czy jest sens dopłacać..
  20. Mam teraz opony 245 na et35, a mam okazję kupić fele tylko, że właśnie et 26. Opony zmieniać i tak miałem na 235 ale to dopiero jak się zużyją czyli jeszcze sezon, max 2.
  21. Co myślicie o 18" 8J ET 26 opony 235/40 lub 245/40 zawias 1BE ?, ma ktoś może fotkę jak to wygląda ?
  22. Co prawda mam już od dawna podświetlenie led tablic, ale chciałem nieco odświeżyć. Mam duży dylemat, czy zakupić te, które przedstawiał nam na foto kolega pawelosinski83 http://allegro.pl/podswietlenie-led-audi-a4-b6-b7-a6-c6-a3-a8-q7-i6219242607.html czy ori http://allegro.pl/nowe-oryginalne-lampki-led-audi-a3-a4-a6-q7-a8-rej-i5719365219.html Ma może ktoś ori żeby je porównać ?
  23. Zależy mi na bardzo mocnych żarówkach led 21W do użycia w lampie jako wsteczne. Domyślam się, że może być problem nawet jeśli kupię can-bus leda, to i tak będę musiał zastosować rezystor. Pozdrawiam
  24. Rozważam zakup OC+AC w Axa Direct. Zastanawiam się najbardziej nad kwestią AC, co tak na prawdę wybrać, co się opłaca, a co nie. Wariant, który mnie interesuje to: sposób likwidacji szkody: kosztorys części zamienne użyte do naprawy: zamiennik lub ori, ale 5% udziału w odszkodowaniu. amortyzacja: nie udział w odszkodowaniu: 0%, lub 5% przy ori częściach. Jest w ogóle sens brać AC na zamiennikach ?, czy jeśli powiedzmy ktoś przerysuję pół samochodu to wypłacą faktycznie rozsądne pieniądze ?, będzie jakaś szkoda np. zderzak, maska, błotnik i dadzą wszystko w zamiennikach to przecież tragedia, lepiej brać $ i kupić choćby używane ori. AC w ori częściach jest duża różnica w $. Kwestie kradzieży, gradu itp. wiadomo AC chroni, ale czy tak na prawdę jest sens dopłacać do AC w ogóle ?, może samo OC a resztę kasy trzymać?, bo nawet jak rozwalę zderzak i maskę to ile wypłacą za zamienniki. Jak podchodzicie do tego tematu, czy warto inwestować w AC (w auto 10lat+), a może macie jakieś konkretne doświadczenia z AXą. Dodam, że w moim przypadku auto stoi w garażu. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.