Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ADeK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ADeK

  1. Ja również szukam lamp led jak najbardziej przypominających te z A6C6, czerwone lub ewentualnie dymione. Z chęcią zakupiłbym rezane z C6 ale ciężko dostać.
  2. ADeK odpowiedział(a) na MarioxF temat w Audi A4 B7
    Ja chcę się pozbyć chromowanych i zastanawiam się jakby je okleić ? zaprowadzić do porządnej firmy niech to zrobią co myślicie robił może ktoś ?
  3. Czy petrosdbz20, pisał o przekłamaniu licznika ? nie, więc o co chodzi. Przekłamanie to odrębny temat, nie każdy aż tak bardzo zwraca na to uwagę.
  4. Mam na lato 18" 8J ET35 przy oponach 245/40, jest idealnie. Zima 17" 8J ET39 opony 225/45 jak na zimę super. Opony Zimowe polecam jak większość Nokiany A3/A4 lub D3/D4. Letnie osobiście mam Pirelli P7 i chwalę sobie.
  5. To daj 225
  6. Sprawdzić pobór czy faktycznie coś go nie wyciąga, a jeśli nie to po prostu aku już do wymiany.
  7. zaopatrzę się na wszelki wypadek.
  8. Przez chwile nic się nie stanie.
  9. Na wiosnę przy wymianie będzie mieszanka. Paliwowy i olejowy będzie Knecht, powietrza i kabinowy Mann, a przy kolejnej wymianie tylko Knecht.
  10. Linki mi się pomieszały
  11. Albo i nawet ET45
  12. Fakt 505.00 Olej od dzika http://pro-choice.pl/diesel-synthoil-5w40-5l-lm1341-p-520.html i płukanaka http://pro-choice.pl/engine-flush-lm2640-p-394.html
  13. Nawet gdybym faktycznie zmienił na Liqui Moly Diesel Synthoil 5w40 norma 505.01, to zastanawiam się czy nie zrobić płukanki jak myślicie ?
  14. Odkopię wątek. Zastanawiam się czy użyć Liqui Moly 2666 Diesel Spulung, macie jakieś doświadczenia ? Dodać całą puszkę na pełny bak, czy faktycznie poczekać do rezerwy potem dolać i przegonić trochę auto ? jak pisał lukaseq1 ?, czy tylko bezpośrednio w układ pomijając filtr paliwa ?
  15. Przydałoby się jakieś porównanie Liqui Moly Diesel Synthoil 5w40 do mojego Valvoline Durablend 5w40, jakby ktoś jeździł na tym i na tym czy faktycznie jest sens zmieniać, choć przeważnie słyszałem, że właśnie LM ma jedne z najlepszy olejów. Oczywiście nie twierdząc, że Valvoline czy Motul są złe. Ciekawa propozycja kolegi Carlosa olej Amsoil, miał ktoś jeszcze jakieś doświadczenia z tym olejem ?
  16. Kolega kupił "nowe" nalewki jakiś rok temu, jazda samochodem tragedia. Wrażenie jakby auto zaraz miało opony zgubić na zakrętach, wyważyć te opony masakra i tak biły i tak. Każdy ma swoje zdanie, ale ja nigdy w życiu tej tandety nie kupię.
  17. Reasumując to będzie najlepszy olej dla mnie ?, chodzi mi o to żeby silnikowi zalać możliwie najlepszy olej, nie ważne, że droższy ale dbam o silnik i chcę mu dogodzić Pro Choice to sklep powiązany z dzikiem ?, bo jak kupować to tylko z sprawdzonego forumowego źródła.
  18. Ciekawy ten Millers EE Longlife 5w40. norma 505.01 bez dpf, o ile dobrze pamiętam.
  19. Bieżnikowane czyli tzw. nalewki. Raz w życiu miałem styczność z nalewkami i dziękuję bardzo.
  20. Ale może jest jeszcze lepsze. Chcę dobrać jak najlepszy olej, i całkiem możliwe, że pozostanę dalej przy Valvoline. Chciałem zasięgnąć opinii.
  21. Opony to podstawa bezpieczeństwa, więc lepiej nie zakładać na zimę opon poniżej 4mm. Zmierz wysokość bieżnika i chociaż zobacz na datę produkcji.
  22. Nic mi się nie dzieje, tylko po prostu jak będę wymieniał to zastanawiam się jaki olej byłby po prostu najlepszy do mnie i tyle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.