Treść opublikowana przez ADeK
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
tak myślałem ale lepiej się upewnić.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Czy ten zestaw będzie dobry do B7 ?, bo chcę wymienić na nowe ori ramiona i wycieraczki. http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i6128332523.html
-
Polecane opony letnie
Ok, a czyli do limuzyn brać ?. Jak rozpoznać stary a nowy model ?
-
Polecane opony letnie
To chyba postawię na pzero. Obecnie mam 245/40, ale nie wiem czy to trochę nie za dużo tak na prawdę i może postawię na 235 lub 225.
-
Polecane opony letnie
Bardzo agresywnie nie. Bardziej interesuję mnie przyczepność i żeby były w miarę ciche. Najlepiej opór toczenia C, a przyczepność A i dobrze było by tak do 70db. Z tych pirelek jestem zadowolony i właśnie zastanawiam się jaka jest różnica wobec pzero. Danlop, Continental, Goodyear ?
-
Polecane opony letnie
Obecnie mam Pierlli Cinturato P7. Jakie opony możecie polecić ?
-
Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec
Chyba nic z tego nie będzie w trójkę
-
Koszt przeróbki "zwykłej" na s-line
Wiem, ja tylko pytam z czystej ciekawości. Ja bym robił to sam.
-
Rejestrator Trasy
Zainwestowałem w Mio MiVue 658, jestem bardzo zadowolony.
-
Polecany serwisy przyciemniające szyby w Audi
Ja polecam www.ciemne-szyby.pl z Katowic.
-
Jakie et.? Pomocy.
Maksio200, wygląda zacnie
-
Wymiana turbiny na CAHA
Do mojego silnika jaką polecacie ?
-
Osłona dźwigni hamulca ręcznego - jak zdjąć?
Jest jeden zaczep. Mi udało się ściągnąć bardzo szybko. Mały płaski śrubokręt wsunąłem od lewej strony i pod wadziłem zaczep odginając go w dół.
-
ZDERZAK orginał czy zamiennik
Ori, zamiennik to ciężko spasować.
-
Koszt przeróbki "zwykłej" na s-line
Aż ciekaw jestem ile taka firma policzyłaby za taką przyjemność.
-
wygłuszenie maski
Powinno być w każdym.
-
Jak pozbyć się tych odprysków na masce?
Też tak spróbuję delikatnie, a jak nie to na wiosnę malowanie zderzaka pozostaje.
-
Czy po zmianie na większą turbinę trzeba zmienić mapę?
Tak
-
Skrzypiaca roleta avant
Proszę polecamy się na przyszłość
-
Polecane opony zimowe
Jeśli większość miasto to raczej A4 Nokian
-
Chromy
Ok, sprawdzę. A czy ktoś wykonał taki zabieg u siebie ? ciekaw jestem jak by to wyszło np. czarny mat.
-
Polecane opony zimowe
- Grill BLACK S LINE czy S4
Ja wybrałbym Grill z S4 jakbym zmieniał.- Niedosyt przodu
Mam czarny środek reflektorów i grill wygląda to zajeb*ście- B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Kolor piękny mało spotykany. - Grill BLACK S LINE czy S4