Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ADeK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ADeK

  1. tak myślałem ale lepiej się upewnić.
  2. Czy ten zestaw będzie dobry do B7 ?, bo chcę wymienić na nowe ori ramiona i wycieraczki. http://allegro.pl/oryg-zestaw-ramiona-piora-aero-audi-a4-b6-01-05r-i6128332523.html
  3. Ok, a czyli do limuzyn brać ?. Jak rozpoznać stary a nowy model ?
  4. To chyba postawię na pzero. Obecnie mam 245/40, ale nie wiem czy to trochę nie za dużo tak na prawdę i może postawię na 235 lub 225.
  5. Bardzo agresywnie nie. Bardziej interesuję mnie przyczepność i żeby były w miarę ciche. Najlepiej opór toczenia C, a przyczepność A i dobrze było by tak do 70db. Z tych pirelek jestem zadowolony i właśnie zastanawiam się jaka jest różnica wobec pzero. Danlop, Continental, Goodyear ?
  6. Obecnie mam Pierlli Cinturato P7. Jakie opony możecie polecić ?
  7. Chyba nic z tego nie będzie w trójkę
  8. Wiem, ja tylko pytam z czystej ciekawości. Ja bym robił to sam.
  9. Zainwestowałem w Mio MiVue 658, jestem bardzo zadowolony.
  10. Ja polecam www.ciemne-szyby.pl z Katowic.
  11. Maksio200, wygląda zacnie
  12. ADeK odpowiedział(a) na dobry1 temat w Audi A4 B8
    Do mojego silnika jaką polecacie ?
  13. Jest jeden zaczep. Mi udało się ściągnąć bardzo szybko. Mały płaski śrubokręt wsunąłem od lewej strony i pod wadziłem zaczep odginając go w dół.
  14. Ori, zamiennik to ciężko spasować.
  15. Aż ciekaw jestem ile taka firma policzyłaby za taką przyjemność.
  16. ADeK odpowiedział(a) na marcin2006 temat w Audi A4 B7
    Powinno być w każdym.
  17. Też tak spróbuję delikatnie, a jak nie to na wiosnę malowanie zderzaka pozostaje.
  18. ADeK odpowiedział(a) na baxy temat w Audi A4 B6/B7
    Proszę polecamy się na przyszłość
  19. Jeśli większość miasto to raczej A4 Nokian
  20. ADeK odpowiedział(a) na MarioxF temat w Audi A4 B7
    Ok, sprawdzę. A czy ktoś wykonał taki zabieg u siebie ? ciekaw jestem jak by to wyszło np. czarny mat.
  21. Ja wybrałbym Grill z S4 jakbym zmieniał.
  22. ADeK odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    Mam czarny środek reflektorów i grill wygląda to zajeb*ście
  23. Kolor piękny mało spotykany.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.