Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ADeK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ADeK

  1. Miasto przy normalnej jeździe 12-13
  2. Czyli jednak Motul Specific 5w40 505.01 do mojego silnika bez dpf'a będzie najlepszym możliwym wyborem ?, chcę kupić jak najlepszy olej nie ważne czy 5L będzie kosztować 150 czy 250 zł. Nie chcę teraz specjalnie wymieniać z Valvoline durablend 5W40 tylko przy wymianie co 10k. Oczywiście kupię tylko od sprawdzonych klubowych sprzedawców
  3. Tak myślałem, że LM. Nie oszczędzam na takich rzeczach, dlatego chcę zalać najlepszy olej.
  4. Liqui Moly, Motul czy Vavoline jaki olej wybrać ?, nie mam DPF. Obecnie zalany Valvoline durablend 5W40, co o nim sądzicie ?
  5. ADeK odpowiedział(a) na izol84 temat w Lifestyle i Hydepark
    Uważam, że wcale aż tak nie dużo.
  6. Zależy ile cali (szerokość) 7J, 7.5J czy 8J. Przy 8J dobrze wypada ET35 / 39
  7. Jakby się szykowała jakaś grupówka dajcie znać.
  8. Dobry wybór będzie Pan zadowolony
  9. ADeK odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Zgłoś się do kolegi woszu.
  10. Mam P-11-S-AL, również polecam.
  11. Postawiłem na Nokiany A3 225/45/17
  12. Dobra opona to podstawa bezpieczeństwa, trzeba o tym pamiętać.
  13. Kalkulator ET pozwalający sprawdzić jak daleko będzie wystawać felga od strony zewnętrznej auta oraz od strony zawieszenia. http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi
  14. Zawias 1BE. Lato 18" 8J ET35 przy oponach 245/40 jest idealnie. Zima 17" 8J ET39 przy oponach 225/45 również jest ok.
  15. Ma ktoś foto jak wygląda pełna zabudowa silnika 3.0 TDI w B7 ?
  16. Zgłoś się do H4mm3R, ma wszystko co potrzebujesz, pl menu do rns-e leda, mapy.
  17. Zmieniłem RNS-E na wersję LED ze względu na lepszą rozdzielczość, szybszy procesor itd. audiofilem nie jestem, ale dla mnie dźwięk jest w porządku.
  18. Zawias 1BE, mam 18" 8J ET35 i jest idealnie na oponach 245/40
  19. Witam Szukam dobrego tunera - mechanika. Chcę dodać hp i nm w swoim A4. Jestem w stanie zainwestować nie tylko w program ale również w zmianę turbiny itp. Proszę o polecenie konkretnego tunera - mechanika. Pozdro!
  20. ADeK odpowiedział(a) na ADeK temat w Audi A4 B6/B7
    Ewentualnie mogę zrobić VAG-iem logi
  21. Choćby na alledrogo są karty SD 4gb, śmiga bez problemu.
  22. ADeK odpowiedział(a) na baxy temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie tak zrobiłem jak pisze 3r4 i teraz jest cisza, więc spróbuj u siebie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.