Treść opublikowana przez adrian_pt
-
Concert II + yatour zmieniarka mp3 > problem z wykryciem
Ale z jakiegoś powodu cena jest znacznie niższa w porównaniu do xcarlink'a. Stąd moje pytanie, bo też zamierzam zainwestować w cyfrową zmieniarkę.
-
Concert II + yatour zmieniarka mp3 > problem z wykryciem
Jak jest z jakością audio z tego sprzętu? Opłaca sie dopłacać do xcarlink'a?
-
regulacja światła mijania a drogowego w jednej lampie bi xenon
W zwykłym ksenonie jest regulacja. Odbłyśnik jest montowany na trzech szpilkach. Dwie dolne służą do regulacji. Jak wyjmiesz żarnik to będziesz widział i załapiesz o co chodzi. No chyba, że po przeróbce na bixa jest zupełnie inaczej w środku
-
Regeneracja xenonów w B6 Wrocław
Już sobie poradziłem. Rozebrałem lampy na części i okazało sie, że wymagają tylko zmiany żarników. Kupione od kolegi na forum. Polecam.
-
Wypalony FIS
Tak myślałem No nic w takim razie szukam jakiegoś sprawnego wyświetlacza... Jeszcze jedno szybkie pytanie: Do zmiany wyświetlacza potrzebuje jakiegos konkretnego nr licznika czy kupic pierwszy lepszy oby tylko miał sprawny FIS?
-
opis kostki świateł tylnych
Na pewno pin 4 to światła przeciwmgielne.
-
Regeneracja lamp ksenon A4 B6
Jakiś kontakt do niego poza pw, na którą nie odpowiada?
-
Regeneracja xenonów w B6 Wrocław
Pisałem do niego i nie otrzymałem odpowiedzi. Zajmuje się tym jeszcze? Jak sie z nim skontaktować?
-
Regeneracja lamp ksenon A4 B6
A to jest ktoś z forum?
-
Regeneracja lamp ksenon A4 B6
W porównaniu do ceny nowych lamp to taka usługa zawsze wyjdzie "tanio". Generalnie bardziej wolę żeby było dobrze niż tanio. To co, jest ktoś, czy nie? [emoji1]
-
elektryka padła -stop, kierunkowskazy, komp
Między przyciskami licznika masz zaślepkę a pod nią dwie śruby. Z tyłu licznika są dwie kostki. Sprawdź obie.
-
elektryka padła -stop, kierunkowskazy, komp
Bezpieczniki jeszcze przeleć.
-
elektryka padła -stop, kierunkowskazy, komp
Podobne objawy miałem w B6 jak odpiąłem licznik - nie wszystkie piny w kostce stykały. Dlatego pytam. Zacznij od najprostszej rzeczy: odepnij akumulator na 15 minut.
-
Regeneracja lamp ksenon A4 B6
Polerka to nie problem. Trzeba zrobić odbłyśnik, dlatego założyłem ten temat
-
elektryka padła -stop, kierunkowskazy, komp
Dłubałeś coś przy liczniku?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
O dziwo w tylnych drzwiach czerwony led świeci normalnie. Problem faktycznie jest z przodem (przynajmniej u mnie).
-
światło nie wyłącza się
Moduł centralnej elektryki.
-
światło nie wyłącza się
Tylko to mi do głowy przyszło. Nie wiem - może jakieś zwarcie się robi... Kompletnie nie mam innych pomysłów.
-
Regeneracja lamp ksenon A4 B6
Witam. Czy jest na forum ktoś, kto zajmuje się kompletną regeneracją tychże lamp?
-
światło nie wyłącza się
Na pewno nie są włączone światła pozycyjne lewe/prawe poprzez manetkę kierunkowskazów?
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Lakier strukturalny jest bardziej do zderzaków. Jest jeszcze lakier do plastików (niestrukturalny) również z firmy Boll. Tym bym próbował malować w środku.
-
Dziwne działanie przełącznika świateł
Napisał od razu jak działa u niego przełącznik. Czytaj ze zrozumieniem Być może ktoś podmieniał przełącznik na wersje HIGH lub z B7. Lub po prostu przełącznik się z****ł
-
który kolor przewodu to plus ?
Jeśli mnie pamięć nie myli to pin 7 w 10-pinowej kostce.
-
Zmiana tlumika 2.0 alt na 1.8t kombi
Z tego co wiem to jest P&P.
-
Dziwne działanie przełącznika świateł
Ale u niego światła zapalają się dopiero po przekręceniu przełącznika, wiec to nie światła dzienne. Szczerze mówiąc pierwszy raz spotykam sie z takim wariactwem :-)