Treść opublikowana przez adrian_pt
-
Pomysł na DRL - Opinie
Sam pomysł niezły tylko obawiam się, że w praktyce wyjdzie wiocha. Chętnie zobaczę jak ktoś się odważy to zmontować w ten sposób :-)
-
Wypalony FIS
A można w ten sposób zmienić wyświetlacz na kolorowy czy teraz to już popłynąłem?
-
Podświetlenie przestrzeni nóg
Zdejmij boczek i poruszaj wtyczką do zamka. Być może będzie to samo co u mnie.
-
Wypalony FIS
A jak duże jest prawdopodobieństwo uszkodzenia tej taśmy podczas wymiany?
-
Wypalony FIS
Nie trzeba nic lutować? Brzmi zachęcająco
-
Podświetlenie przestrzeni nóg
U mnie takie zachowanie powodował zamek w drzwiach. Jednak wystarczyło spryskać wtyczkę kontaktem i problem ustąpił (ciekawe na jak długo).
-
Brak świateł
No to pochwal się rozwiązaniem. Być może komuś to w przyszłości pomoże.
-
Podświetlenie przestrzeni nóg
A fis pokazuje otwarte drzwi jeśli je otworzysz?
-
Podświetlane lusterka w Audi A4 B6
Mógłbyś zrobić jakieś zdjęcia jak to wygląda? Najlepiej w dzień i w nocy
-
Brak oświetlenia przycisków oraz licznika
Miałem podobnie po odpięciu wtyczki za licznikiem w celu zmasowania pinu nr 1. W moim przypadku musiałem wysunąć szynę z pinami z tej nieszczęsnej wtyczki i wpiąć to bezpośrednio do gniazda w liczniku. Nie pomagało dociskanie wtyczki, psikanie kontaktem i inne patenty.
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
O ile oczywiście posiadamy kontrolę żarówek. Ja nie posiadam, a co za tym idzie nie muszę dopłacać do can-busa
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Światła do jazdy dziennej mają gasnąć po włączeniu świateł pozycyjnych/mijania.
-
Zatrzaśnięte drzwi!
Z ciekawości zapytam: ile czasu mu to zajęło?
-
Zatrzaśnięte drzwi!
Sa firmy, które zajmują się awaryjnym otwieraniem samochodów. Ci lepsi robią to bez uszkodzenia zamka. Sam to chyba jedynie tak jak mówisz...
-
Pomysł na DRL - Opinie
No i DRL ma określone zasady co do wysokości i odległości względem siebie. Nie można montować "na oko".
-
Problem z podświetleniem bagażnika
Mogę sie mylić, ale postąpiłbym analogicznie do naprawy mikrostyku zamka w drzwiach. Pewnie działa to na tej samej zasadzie. A jest tu na forum temat o tym, także spróbować nie zaszkodzi.
-
Problem z podświetleniem bagażnika
Ja bym obwiniał zamek w klapie.
-
Pomysł na DRL - Opinie
Wygląda fajnie, ale nie jest to zgodne z polskimi przepisami ruchu drogowego Ps. Gdzie to można kupić?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
No to nie spotkałem się z czymś takim jeszcze. Byc może da sie to zakodować w jakiś sposób vagiem? Tu już potrzeba jakiegoś magika Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Bardzo dobrze. To takie zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem auta z kluczyka, np. w kieszeni, jeśli nosimy pilota z innymi klamotami. Ale jeśli dzieje się tak również po wejściu do auta, no to już coś nie tak. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
wycieraczki nie przestają działać po wyłączeniu ich .
U mnie tylna wycieraczka robiła takie psikusy - przyczyną było zalewanie silniczka tylnej wycieraczki. Może z przodu jest podobnie? Ewentualnie awaria manetki wycieraczek, ale to chyba przestałyby w ogóle reagować. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
szyby przestały działać
Miałem podobną sytuację - nie było prądu w drzwiach pasażera. Nie świeciły lampki, klamka, guzik. Po przetrzepaniu wszystkich kabli, kostek, złączek, bezpieczników itp. okazało się, że winna jest szaro-fioletowa kostka, którą widać po zdjęciu boczka. Wysunąłem szynę z pinami i podłączyłem bezpośrednio do gniazda - działa. Ale żeby na to wpaść, to straciłem dobrych kilka dni w garażu. Spróbuj takiego rozwiązania... A nóż widelec Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
szyby przestały działać
Z pilota/zamka też nie działa? Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka