Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adrian_pt

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrian_pt

  1. adrian_pt odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    Sam pomysł niezły tylko obawiam się, że w praktyce wyjdzie wiocha. Chętnie zobaczę jak ktoś się odważy to zmontować w ten sposób :-)
  2. adrian_pt odpowiedział(a) na eryczek93 temat w Audi A4 B6/B7
    A można w ten sposób zmienić wyświetlacz na kolorowy czy teraz to już popłynąłem?
  3. Zdejmij boczek i poruszaj wtyczką do zamka. Być może będzie to samo co u mnie.
  4. adrian_pt odpowiedział(a) na eryczek93 temat w Audi A4 B6/B7
    A jak duże jest prawdopodobieństwo uszkodzenia tej taśmy podczas wymiany?
  5. adrian_pt odpowiedział(a) na eryczek93 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie trzeba nic lutować? Brzmi zachęcająco
  6. U mnie takie zachowanie powodował zamek w drzwiach. Jednak wystarczyło spryskać wtyczkę kontaktem i problem ustąpił (ciekawe na jak długo).
  7. adrian_pt odpowiedział(a) na Gremlin0209 temat w Audi A4 B6
    No to pochwal się rozwiązaniem. Być może komuś to w przyszłości pomoże.
  8. A fis pokazuje otwarte drzwi jeśli je otworzysz?
  9. Mógłbyś zrobić jakieś zdjęcia jak to wygląda? Najlepiej w dzień i w nocy
  10. Miałem podobnie po odpięciu wtyczki za licznikiem w celu zmasowania pinu nr 1. W moim przypadku musiałem wysunąć szynę z pinami z tej nieszczęsnej wtyczki i wpiąć to bezpośrednio do gniazda w liczniku. Nie pomagało dociskanie wtyczki, psikanie kontaktem i inne patenty.
  11. O ile oczywiście posiadamy kontrolę żarówek. Ja nie posiadam, a co za tym idzie nie muszę dopłacać do can-busa
  12. Światła do jazdy dziennej mają gasnąć po włączeniu świateł pozycyjnych/mijania.
  13. Z ciekawości zapytam: ile czasu mu to zajęło?
  14. Sa firmy, które zajmują się awaryjnym otwieraniem samochodów. Ci lepsi robią to bez uszkodzenia zamka. Sam to chyba jedynie tak jak mówisz...
  15. adrian_pt odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    No i DRL ma określone zasady co do wysokości i odległości względem siebie. Nie można montować "na oko".
  16. Mogę sie mylić, ale postąpiłbym analogicznie do naprawy mikrostyku zamka w drzwiach. Pewnie działa to na tej samej zasadzie. A jest tu na forum temat o tym, także spróbować nie zaszkodzi.
  17. Ja bym obwiniał zamek w klapie.
  18. adrian_pt odpowiedział(a) na Ralen temat w Audi A4 B6
    Wygląda fajnie, ale nie jest to zgodne z polskimi przepisami ruchu drogowego Ps. Gdzie to można kupić?
  19. No to nie spotkałem się z czymś takim jeszcze. Byc może da sie to zakodować w jakiś sposób vagiem? Tu już potrzeba jakiegoś magika Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  20. Bardzo dobrze. To takie zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem auta z kluczyka, np. w kieszeni, jeśli nosimy pilota z innymi klamotami. Ale jeśli dzieje się tak również po wejściu do auta, no to już coś nie tak. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  21. U mnie tylna wycieraczka robiła takie psikusy - przyczyną było zalewanie silniczka tylnej wycieraczki. Może z przodu jest podobnie? Ewentualnie awaria manetki wycieraczek, ale to chyba przestałyby w ogóle reagować. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  22. Miałem podobną sytuację - nie było prądu w drzwiach pasażera. Nie świeciły lampki, klamka, guzik. Po przetrzepaniu wszystkich kabli, kostek, złączek, bezpieczników itp. okazało się, że winna jest szaro-fioletowa kostka, którą widać po zdjęciu boczka. Wysunąłem szynę z pinami i podłączyłem bezpośrednio do gniazda - działa. Ale żeby na to wpaść, to straciłem dobrych kilka dni w garażu. Spróbuj takiego rozwiązania... A nóż widelec Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  23. Z pilota/zamka też nie działa? Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.