Treść opublikowana przez adrian_pt
-
Błąd czujnika poziomowania xenonów - uszkodzony sterownik świateł.
Weź nie strasz
-
Błąd czujnika poziomowania xenonów - uszkodzony sterownik świateł.
Za pierwszym razem wyczyściłem płytkę z białego nalotu i pomogło, jednak błąd wrócił. Muszę zrobić drugie podejście, a jak nie pomoże, to zacznę od wymiany czujnika.
-
Błąd czujnika poziomowania xenonów - uszkodzony sterownik świateł.
W takim razie muszę zgłębić temat u siebie, bo po reanimacji czujnika problem po kilku miesiącach wrócił. Da sie jakoś sprawdzić sprawność tego ustrojstwa, które kupiłeś?
-
Błąd czujnika poziomowania xenonów - uszkodzony sterownik świateł.
Te 2 czujniki na podmiankę na pewno były sprawne?
-
Moduł mp3 z chin i chorus 2
Kolego a jak z jakością dźwięku po bluetooth?
-
Montaż tablic rejestracyjnych
Wstaw zdjęcie tej "obudowy", bo nie za bardzo rozumiem o co chodzi
-
Żarówka oświetlenia postojowego zapala sie po pewnym czasie.....
Ksenon pewnie się już kończy, skoro świeci na różowo, ale nie ma to związku z tym opóźnieniem. Sprawdź czy żarówka dobrze siedzi w swoim gnieździe.
-
Problem z predkościomierzem
Na skrzyni biegów lub czyta z abs. Zależy od rocznika. Najpierw komputer i sprawdź błędy.
-
Problem z predkościomierzem
Podłączyć pod kompa i sprawdzić błędy. Być może czujnik prędkości już kończy żywot.
-
Montaż navi
Potrzebujesz tunelu 2 DIN. Jest temat na forum. Poszukaj
-
Świecąca się kontrolka esp Audi a4 b6
Ja ostatnio kupiłem ten czujnik nowy za 55 zł (ASO Volkswagen).
-
Świecąca się kontrolka esp Audi a4 b6
Na pewno będzie wiadomo jak podepniesz kompa, jednak po objawach jakie opisujesz jest niemal pewne, że to właśnie ten czujnik.
-
Zaniżanie obrotów na liczniku.
Nieźle. Ja u siebie walczyłem tylko z obrotomierzem po wymianie wyświetlacza. Po kilku próbach jest dobrze.
-
Pakiet światło - wymiana na LED - symbole opraw.
- Problem z oświetleniem drzwi
Co dziwniejsze - w tylnych drzwiach czerwony led świeci normalnie- Zaniżanie obrotów na liczniku.
Nie będzie jaj bo te wskazówki mają swoje pozycje minimum i maksimum jeśli chodzi o zakres ruchów. A zakres ten zaczyna sie dużo poniżej 0 i konczy powyżej skali obrotomierza.- Zaniżanie obrotów na liczniku.
Chodziło mi o wyjęcie wskazówki i wsadzeniu jej w innej pozycji. Niestety to metoda prób i błędów. Przerabiałem to u siebie.- Pełen Fis, a chwilowe spalanie przy instalacji LPG
Po to jest kalibracja wskazań FIS żeby każdy mógł sobie ustawić pod siebie...- Zaniżanie obrotów na liczniku.
Nie znam innego sposobu niż ustawienie pozycji wyjściowej wskazówki w sposób manualny. Jeśli da się inaczej, to chętnie się dowiem- 00892 Klapa bagażnika
Generalnie klapa otwiera się właśnie poprzez przytrzymanie guzika...- Błędne spalanie średnie na FISie
Sprawdź czy kalibracja się zapisała, bo trochę za mało pokazuje jak na 115%. U mnie przy 115% praktycznie pokrywa się z rzeczywistym spalaniem LPG.- Kontrolka ABS i ESP zapala się podczas jazdy
Co nie znaczy, że nie mógł znów się zepsuć. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka- oświetlenie wnętrza B6 - jak działa
No to zostaje obserwować. A tak na przyszłość to za oświetlenie wnętrza odpowiada chyba moduł komfortu, więc to w nim szukałbym przyczyny. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka- fis pokazuje 0 km a paliwo jest pomocy
Chyba nie do końca tak jest bo u mnie pokazuje adekwatnie do ilości paliwa w baku. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka- Kontrolka ABS i ESP zapala się podczas jazdy
Czujnik świateł stop nad pedałem hamulca. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka - Problem z oświetleniem drzwi