Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykjagoda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykjagoda

  1. Ale dalej wymiana wahaczy to nie rozwiązanie. Ja jestem przykładem i kilka osób też. Wymieniłem wahacze dalej biło. Kupiłem nowe opony i odrazu poprawa. Teraz bo kolizji mimo sprawdzenia kół wahacze też wymieniane po tym i dalej bije. W tym zawieszeniu nie może być ani troszku luzu widocznie
  2. W sumie aktualny ale w pl mnie nie ma:) chyba że jesteś w stanie podać co i jak po kroku jak ustawić dynamic pedal gazu oraz servotronic mając zwykle radio concert bez przycisków ads
  3. Niestety ale ja też mam problemy wymieniłem te wahacze i wydawało się że pomogło ale po jakimś czasie to samo. teraz mam wibracje na karoserii od 120 do 150 powyżej idzie dobrze ale widać dalej po fotelach że lekko wibruja. Ja jeszcze na wakacjach sprawdzę poduszki silnika i skrzyni bo mam wibracje na karoserie na wolnych obrotach i jak dodam gwałtownie gazu na postoju to telepnie buda jak american muscle:) tak samo przy gaszenia lekko czuć więc wydaje mi się że i poduszki przenoszą wibracje
  4. Kolektor ssący wymieniony odrazu lepiej:) błędu nie ma:) Patrzyłem na nagar i przy 95tys km widać już dość znaczne naloty na zaworach a teraz zdarza się że wyskakuje mi taki o to błąd pewnie przez nagar na wtrysku:/
  5. Profilaktycznie wymienię kolektor na prawie nowy rzekomo 3770km Plus do tego każda wtyczkę potraktuje isolem oraz każde podciśnieniowe przewody przedmucham. Poruszalem Gruszka i odpalił bez zgasniecia. Więc myślę że to nagar w dolocie klapy blokuje. Miałem wywalić klapy i ECU ale uznałem że lepiej zostawić nie na darmo są zawirowania w celu lepszej mieszanki Pb i powietrza:)
  6. Sprawdziłem przewody są ok te podciśnieniowe i jak zassam ta Gruszke to klapy działają. Wyciągnąłem zawór co na foto i jak w miejsce 1 dmuchalem albo ssalem to przez miejsce 2 zaciągnął i wyrzucal powietrze. Potem zamontowalem i pojazd nie zgasł po uruchomieniu i pracował ok Czyżby ten zawór albo przewody wtyczki?
  7. Teraz za każdym razem po odpaleniu pojazd sam zgaśnie raz może dwa a potem już pracuje lekko kulejac i można jechać jeśli konieczność
  8. Skasowałem błędy chwilę ok ale potem już wyskakuje ciągle
  9. Witam ponownie Jakieś dwa tygodnie temu kasowane błędy i nic nie wyskakiwalo ale teraz najpierw zgasł mi na wolnych obrotach dwa razy odczytałem błąd i wygląda to tak
  10. Panowie spokojnie. Koni nie przybędzie ale tak jak na trybie dynamic zmieni reakcje pedału przyspieszenia i tyle:) Może ktoś mi poradzić jak za pomocą vcds sprawdzić może rozrząd albo zapłon jakie wartości powinien mieć bo chciałbym wyeliminować te szarpanie w tym zakresie obrotów.
  11. Tylko to nie jest chip czy coś ale wpinany przed wtyczka od potencjometru gazu:) więc tylko tyle że zmienia jego reakcje bez ingerencji w mechanikę. Teraz będę miał długi weekend więc sprawdzę vcds zapłon itd. Podejrzewam słabe poduszki silnika ponieważ na wolnych obrotach przenosi na karoserie wibracje oraz gdy dodam gwałtownie gaz na postoju zatelepie buda jak w filmach fast & furious:) ale błędu poduszki nie ma
  12. Dziś miałem okazję testować pojazd 300km autostrada. Pedalbox oczywiście coś daje. Ale mam problem Gdyż z zakresie różnie ale średnio od 1000 do 2500obr w różnym zakresie następuje szarpanie przy dodawaniu gazu. Dzieje się to różnie i w zakresie podanym wyżej. Potem idzie. Oraz mimo wymiany tulei na 75mm itp dalej mam problem z przenoszeniem wibracji przy prędkości 115 do 145km najbardziej pod np górkę czy coś. Powyżej idealnie. Dodam iż nie trzęsie tak kierownica jak tak jakby podłoga. Ogólnie przenosi na karoserie.
  13. Jest jest na postoju narazie miałem okazję testować ale prawdopodobnie we wtorek wytestuje na autostradzie więc wtedy zobaczę miałem zakładać oryg ads podobne kwoty ale tam więcej jest zabawy z montażem i tylko dwa tryby do wyboru. A tu aż 18 wersji i myślę że się dopasuje coś pod siebie:)
  14. Kolejny mod Pedalbox zawitał na pokładzie zobaczymy jak wpłynie tryb Eco i sport plus na osiągi. Muszę jeszcze to ładnie wkomponowac w tunel narazie wersja testowa
  15. Cześć posiadam moduł 8K0 919 475 B - 4 sensors, no graphical support. A udało mi się załączyć wizualizacje tył sam 4 kanałowy na radiu concert:) czy to normalne?
  16. Cześć Myślę zamontować przednie czujniki parkowania nie fabryczne. Posiadam Panel z tylko ESP ale zakupiłem już z pdc i ESP. Chcę wykorzystać fabryczny włącznik do złączenia nie fabrycznych czujników na przód. Oraz zamontować głośnik oryginalny z przodu buzzer który już również mam. Teraz wszystko mam poza tym wlacznikiem. Jak mogę wpiac żeby przycisk się podświetlal po włączeniu i włączal i wyłączal pdc przód? które piny muszę wypuścić do centralki nie fabrycznej
  17. Witam mam od pewnego czasu problem z a4 b8 sedan z szyberdachem. Zamykając drzwi obojętne które albo delikatnie bijąc w dach słychać wibracje i nie przyjemny odgłos wibracji buczenia. Czyżby szyberdach tam coś przenosil?
  18. Mam schowek pasażera ale kolor achat z polifta
  19. Nie warto modyfikować. Dużo pieniędzy a mały przyrost. Plus potem spalanie. Zadbać o czysty dolot dobra kondycję żeby udało się serię trzymać bo 265km starczy:) w napędzie quattro więcej mi nie potrzeba. Zastanawiam się czy warto dodać oryginalny subwoofer i wzmacniacz bo mam concert zwykły bez suba. Kolejna rzecz do rozważenia to grill plus ramki wokół szyb czy chrom czy coś innego może czarny połysk albo ciemny grafit sam nie wiem co na plus byłoby
  20. 265km Fartuch lewy jego połowa została naruszony o 2cm przez to Musiałbyc na ramie wyciągany. Reszta wporzadku
  21. No jest czarna ale przejściowo narazie bo może będzie inna kierownica albo obszycia nowe:)
  22. Witamy wśród żywych:):) Nie było tak źle jak się zapowiadało:)
  23. Do a4 b8 również tylny most quattro można zastosować wyżej wymienione oleje? widzę że oryginalny nie koniecznie musi być wlany:) różnica w cenie jest duża a taki lm czy inny jeśli się nadaje to trzeba wymienić:)
  24. Witam czy a4 b8 W każdym wydaniu wersji posiada w standardzie airbag foteli przednich i czy musi być na nich oznaczenie airbag?
  25. Witam Potrzebuje namiary na kogoś kto zajmuje się obiciem deski rozdzielczej skóra i robi to dobrze żeby się nie odklejalo. Najlepiej z okolic Rzeszowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.