Treść opublikowana przez Dawid Wątroba
-
Aktualizacja oprogramowania
Robiłem sam vasem na pewno coś wprowadza tylko pytanie co. Może jakbyś podjechal lub zadzwonił do aso to by coś powiedzieli Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
S4 B7, łożysko w skrzyni przegub, luz na flanszy, torsen
Mam ten sam problem. Może miał ktoś coś podobnego ? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Aktualizacja oprogramowania
Tak tak zrobiłem ale nie odczułem żadnych większych zmian :/ Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB nie odpala
Pompa w baku sprawna na sto procent ? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB nie odpala
300 bar powinna mieć przy odpalaniu podepnij kompa i sprawdź Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Klekot czytaj dziwne stuki heh :)objawia się to na niskich obrotach pod obciążeniem na większości biegów. Dodam też że nie zawsze tak się dzieje. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Ale jednak nie jest to egr... Wczoraj go wyciągnąłem i jest czysty. Zauważyłem też że jeśli odpalam auto i jest zimne to klekocze nawet gdy auto już osiągnęło temperaturę 90 stopni. Ale jeżeli zgasze go i odpale to problem klekotu już znika Hah.. Może czujnik temperatury paliwa swiruje?
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
W silnikach z przeplywomierzem raczej bym uważał na zakladanie sportowych filtrów no chyba że przepływomierz kosztuje grosze to jak kto woli Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wtryskiwacze?
Sprawdź to na eBay http://www.ebay.de/itm/110713394288 Trochę już sztuk sprzedali. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
strzelił łańcuch ?
To ponad 20 koni więcej może już coś wcześniej było grzebane? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
strzelił łańcuch ?
Może to jednak zasługa programu ? Nie wierzę że 3.0 nie są przystosowane do sYbkiej jazdy. Jedynie co działa na ich niekorzyść to chyba 5w30... Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
strzelił łańcuch ?
Ciężko powiedzieć coś na odległość ..jaki był ten błąd od turbo ?.raczej bez rozbierania silnika się nie obejdzie. Może coś wpadło do cylindra ?sprawdź jak wygląda wirnik turbiny Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Dobra Panowie odpialem wtyczkę od zaworu który steruje gruszką egra i póki co poza błędem check na zegarach nie slysze żadnego klekotu. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
Witam filtr paliwa Mann po 15 tyś na niemieckim paliwie sporadycznie Polskie Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Zaraz wrzucę linka gdzie wszystko jest dokładnie opisane. Z tego co wyczytałem to motula nie polecają. http://www.forum.alfaholicy.org/forum_ogolne_o_alfa_romeo/76456-mixol_dlaczego_dolewamy_oleje_2t_ropy_pigulce_.html Mam nadzieję że nie dostanę żadnego ostrzeżenia za link Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Tylko nie zwykłego mixola bo to mineral. Z tego co czytałem to do dpf polecają pół syntetyki. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
A jak odczucia po wymianie na ten ravenol? jest sens go wlewać czy lepiej od razu valvoline. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Ale przed wymiana miałeś stary olej i wymieszales przy wymianie statycznej ? Dzięki za numery. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Błąd p2196 Sonda
Wydaje mi się ze nie ma tragedii jak na 180 k Może u Ciebie już kiedyś ktoś grzebal albo masz zaslepiony egr? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Olej ATF do skrzyni tiptronic [JAX] 6HP19 / 6HP19A 3.0 TDI
Jaki valvoline lales W końcu ? Masz może numery wszystkich potrzebnych części do naszych JAX tzn filter uszczelka itd. Powinien być przypiety temat z tymi numerami . Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
W moim przypadku ori płyn bardzo wyciszyl pompę a wcześniej kombinowalem z lhm i liqui moly. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Dokładnie poczytałem i wychodzi coś koło 250 ml na nasz bak paliwa Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Na codzien mieszkam w Niemczech chodz wiekszosc twierdzi ze jakosc paliw jest tutaj duzo lepsza jak w PL to roznie to moze byc ... Poki co Latam na dodatku liqui moly wiec jest cisza zobaczymy co sie bedzie dzialo jak wyjezdze caly bak .. Co do 2T to nie zasyfi mi Dpfa tym olejem ?:D Ile wgl lac tej benzyny lub T2 jak cos w stosunku do ropy ?
-
3.0 TDI ASB Klekot
Nie możliwe bo to tip tronic:) no i po dolaniu liqui moly by to nie miało znaczenia jeśli chodzi o sprzęgło. Definitywnie jest to problem mieszanki Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
3.0 TDI ASB Klekot
Nie bardzo rozumiem ten pic na forach ?[emoji4] Może się czepiam ale nie było tego klekotu wcześniej i zaczyna mnie to powoli wkurzac Heh Nie bardzo mam już pomysł gdzie szukać problemu. Ciśnienie na listwie Okej. Filtr paliwa i powietrza wymieniany jakieś 12 tyś temu. Najlepiej byłoby zrobić logi ale nie mam vcds. Dodam jeszcze że niedawno robiłem Flash oprogramowania na nowsze ale wydaje mi się ze problem pojawił się wcześniej.