Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawid Wątroba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dawid Wątroba

  1. Robiłem sam vasem na pewno coś wprowadza tylko pytanie co. Może jakbyś podjechal lub zadzwonił do aso to by coś powiedzieli Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  2. Mam ten sam problem. Może miał ktoś coś podobnego ? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  3. Tak tak zrobiłem ale nie odczułem żadnych większych zmian :/ Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  4. Pompa w baku sprawna na sto procent ? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  5. 300 bar powinna mieć przy odpalaniu podepnij kompa i sprawdź Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  6. Klekot czytaj dziwne stuki heh :)objawia się to na niskich obrotach pod obciążeniem na większości biegów. Dodam też że nie zawsze tak się dzieje. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  7. Ale jednak nie jest to egr... Wczoraj go wyciągnąłem i jest czysty. Zauważyłem też że jeśli odpalam auto i jest zimne to klekocze nawet gdy auto już osiągnęło temperaturę 90 stopni. Ale jeżeli zgasze go i odpale to problem klekotu już znika Hah.. Może czujnik temperatury paliwa swiruje?
  8. W silnikach z przeplywomierzem raczej bym uważał na zakladanie sportowych filtrów no chyba że przepływomierz kosztuje grosze to jak kto woli Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  9. Dawid Wątroba odpowiedział(a) na bembenos temat w 3.0TDI
    Sprawdź to na eBay http://www.ebay.de/itm/110713394288 Trochę już sztuk sprzedali. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  10. Dawid Wątroba odpowiedział(a) na Virnik temat w 3.0TDI
    To ponad 20 koni więcej może już coś wcześniej było grzebane? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  11. Dawid Wątroba odpowiedział(a) na Virnik temat w 3.0TDI
    Może to jednak zasługa programu ? Nie wierzę że 3.0 nie są przystosowane do sYbkiej jazdy. Jedynie co działa na ich niekorzyść to chyba 5w30... Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  12. Dawid Wątroba odpowiedział(a) na Virnik temat w 3.0TDI
    Ciężko powiedzieć coś na odległość ..jaki był ten błąd od turbo ?.raczej bez rozbierania silnika się nie obejdzie. Może coś wpadło do cylindra ?sprawdź jak wygląda wirnik turbiny Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  13. Dobra Panowie odpialem wtyczkę od zaworu który steruje gruszką egra i póki co poza błędem check na zegarach nie slysze żadnego klekotu. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  14. Witam filtr paliwa Mann po 15 tyś na niemieckim paliwie sporadycznie Polskie Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  15. Zaraz wrzucę linka gdzie wszystko jest dokładnie opisane. Z tego co wyczytałem to motula nie polecają. http://www.forum.alfaholicy.org/forum_ogolne_o_alfa_romeo/76456-mixol_dlaczego_dolewamy_oleje_2t_ropy_pigulce_.html Mam nadzieję że nie dostanę żadnego ostrzeżenia za link Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  16. Tylko nie zwykłego mixola bo to mineral. Z tego co czytałem to do dpf polecają pół syntetyki. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  17. A jak odczucia po wymianie na ten ravenol? jest sens go wlewać czy lepiej od razu valvoline. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  18. Ale przed wymiana miałeś stary olej i wymieszales przy wymianie statycznej ? Dzięki za numery. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  19. Wydaje mi się ze nie ma tragedii jak na 180 k Może u Ciebie już kiedyś ktoś grzebal albo masz zaslepiony egr? Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  20. Jaki valvoline lales W końcu ? Masz może numery wszystkich potrzebnych części do naszych JAX tzn filter uszczelka itd. Powinien być przypiety temat z tymi numerami . Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  21. W moim przypadku ori płyn bardzo wyciszyl pompę a wcześniej kombinowalem z lhm i liqui moly. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  22. Dokładnie poczytałem i wychodzi coś koło 250 ml na nasz bak paliwa Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  23. Na codzien mieszkam w Niemczech chodz wiekszosc twierdzi ze jakosc paliw jest tutaj duzo lepsza jak w PL to roznie to moze byc ... Poki co Latam na dodatku liqui moly wiec jest cisza zobaczymy co sie bedzie dzialo jak wyjezdze caly bak .. Co do 2T to nie zasyfi mi Dpfa tym olejem ?:D Ile wgl lac tej benzyny lub T2 jak cos w stosunku do ropy ?
  24. Nie możliwe bo to tip tronic:) no i po dolaniu liqui moly by to nie miało znaczenia jeśli chodzi o sprzęgło. Definitywnie jest to problem mieszanki Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
  25. Nie bardzo rozumiem ten pic na forach ?[emoji4] Może się czepiam ale nie było tego klekotu wcześniej i zaczyna mnie to powoli wkurzac Heh Nie bardzo mam już pomysł gdzie szukać problemu. Ciśnienie na listwie Okej. Filtr paliwa i powietrza wymieniany jakieś 12 tyś temu. Najlepiej byłoby zrobić logi ale nie mam vcds. Dodam jeszcze że niedawno robiłem Flash oprogramowania na nowsze ale wydaje mi się ze problem pojawił się wcześniej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.