Witam, jestem po wymianie turbosprężarki w mojej a4 b6 1.9tdi 101km avb. Od razu po odebraniu samochodu zwróciłem uwagę na dźwięk turbiny, po dodaniu gazu słychać gwizd lecz nie jest to dźwięk z okolic maski a z wydechu. W moim poprzednim 1.9 110km po wycięciu katalizatora również był taki dzwiek lecz duzo ciszej. Dodam że na starym turbo ten dźwięk był duzo mniej słyszalny. Trochę sie martwię ponieważ taka zabawa troszkę mnie kosztowała, stare turbo pobierało już olej w znacznych ilościach .