Treść opublikowana przez Vipp
-
[B6 AVB] Problem z odpalaniem
Panowie jest dziwny problem.. Audi ostatnio ma dziwne humory, mianowicie podam przykład, przed pracą po nocnym postoju odpala idealnie, po skończeniu pracy odpala tak samo idealnie, zjeżdzam zatankowac i audi kręci i kręci, nawet nie łapie.. Przekrecam drugi raz na zapłon audi odpala idealnie.. Czasami jest też tak że można cofać kluczyk i próbować nawet cztery razy i będzie tylko kręcić i nie odpali.. Potrafi tak się stać jak zgasze silnik i za kilka sekund spróbuję ponownie uruchomić. Czasami tydzień/miesiąc spokoju, a czasami kilka razy w tygodniu takie akcje ...
-
[B6 AVB] Dziwny problem z odpalaniem.
Błędów brak..
-
[B6 AVB] Dziwny problem z odpalaniem.
Witajcie, mam taki dziwny problem w swojej b6 1.9tdi avb.. Więc już tłumaczę o co chodzi.. Wsiadam, przekrecam kluczyk na zapłon i powiedzmy stoi chwilę na zapłonie, kontrolki zgasną, ja w tym czasie odpisze na smsa, to po tak dłuższym czasie oczekiwania audi nie chce odpalić, będzie kręcić ale nie odpali, jeżeli cofne kluczyk i dam znowu na zapłon i od razu próbuje odpalić sytuacja się powtarza, nie chce odpalić i dopiero łapie gdzieś za trzecim razem.. Tak w skrócie jesli to mało zrozumiale napisałem, nie chce odpalić wtedy gdy stoi z troszkę dłuższy czas z kluczykiem przekręconym na zapłon. Jest to mniej więcej taki czas gdy zdąży się wysłać smsa..
-
Listwy Dekory LED
Panowie pokaże ktoś jak to wygląda w dzień, chodzi mi o to czy da się to jakoś schować tak aby nie było widać pasków, bo jeśli w dzień widać to jednak troszkę tak słabo będzie wyglądało. Chodzi mi o to gdy zgaszone, czy widać sam pasek
-
[B6 AVB] Dymienie po odpaleniu
Mogę spróbować w sumie bo zawsze na jednej i tej samej, kiedyś tak było tylko że silnik dostawał naprawdę mocnych drgawek, aż buda się bujała, dolałem stp do paliwa i problem ustał do dziś
-
[B6 AVB] Dymienie po odpaleniu
Motor pracuje ładnie, normalnie jak zawsze, pojawiają się tylko drgania czasami ale obroty stoją równo, serio nie ma co nagrywać bo problemem jest tylko dym z rury i to też nie zawsze, czasami są takie poranki że puści tylko małego bąka a czasami tak jak na filmie wyżej
-
[B6 AVB] Dymienie po odpaleniu
Taak, na zimnym motorze i zaraz po odpaleniu, dymił tak jak zwykle
-
[B6 AVB] Dymienie po odpaleniu
W końcu udało się zrobić logi, mam nadzieję ze wyszły ponieważ pierwszy raz .. jeśli nie to trudno będę poprawiał do skutku . http://vaglogger.apphb.com/log/5b3b54fdcead170974cb47a8 013 http://vaglogger.apphb.com/log/5b3b55c3cead170974cb47a9 018 http://vaglogger.apphb.com/log/5b3b55f8cead170974cb47aa 023
-
[B6 AVB] Dymienie po odpaleniu
Płyny wszystkie trzymają stan, u mnie turbo też po regeneracji, przejechane może 15tys.. Jutro robię te logi, nie było kiedy bo o 5 rano do roboty a tylko po nocy to się dzieje.
-
[B6 AVB] Dymienie po odpaleniu
Nie zgaduje, po prostu jutro po pracy będę sprawdzał, dzisiaj mamy niedzielę więc nic nie zrobię
-
[B6 AVB] Dymienie po odpaleniu
Turbo jest nowe, znaczy regenerowane ale czasami odpali ładnie i nie kopci w taki sposób. Już czuję chwilę po odpaleniu że będzie za mną dym bo delikatnie co jakiś czas silnik drga ale pracuje równo i odpala ładnie. Jak tych drgań nie ma to nie kopci i jest wszystko ładnie więc dziwne.. Wymieniłem czujnik temperatury ponieważ był uszkodzony ale nic to nie pomogło.
-
[B6 AVB] Dymienie po odpaleniu
Już powinien działać teraz
-
[B6 AVB] Dymienie po odpaleniu
Witam mam taki śmierdzący problem z moją A4.. Wygląda następująco tak że po uruchomieniu silnika przez ok 5min silnik niemiłosiernie kopci z rury.. Później po 5 min wszystko jest ładnie i mozna deptac i puści przy tym tylko lekko czarny dymek, standardowo jak na diesla myślę. Mam filmik który postaram się zamieścić ponieważ każdy będzie inaczej interpretował kolor dymu. Tutaj podgląd na pompowtryski, co mam jeszcze sprawdzić? https://m.fotosik.pl/zdjecie/f6b0770869c36985 Film https://vimeo.com/276709675
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Witam, jak oceniacie stan pompek? Nie wiem jak to odczytać bo nie bardzo wiem jakie wartości są przyjmowane za poprawne. Dzięki https://m.fotosik.pl/zdjecie/f6b0770869c36985
-
Stuki/strzelanie podczas hamowania
Jestem pewien, słychać to wyraźnie . Tuleje sanek objawiają się czymś jeszcze ?
-
Stuki/strzelanie podczas hamowania
Witam, mam problem z moja b6 , mianowicie w trakcie hamowania czy też puszczania pedału hamulca z prawego przedniego koła słychać pojedyncze metaliczne stuknięcie , czasami również mam wrażenie jakby jakiś element się naprężał i strzelał dosyć głośno . Czasami cicho stuknie a czasami właśnie tak strzela.. Łączniki wymienione, sprężyna cała, zacisk przejrzany wydaje się być wszystko dobrze, wszystko sztywne, wahacze też raczej odpadają po na nierównościach jest cisza jak makiem zasiał tylko właśnie przy hamowaniu takie cuda
-
Spotkania na drodze
Również pozdrawiam
-
[AWX] Końcówka wychechu.
Masz więcej fotek ? Fajnie to wygląda , ciekawe jak z dopasowaniem takiej dokładki .
-
Audi ile warta
Wiadomo że nikt 1.9tdi nikt nie oszczędzał , tyle na budziku i tyle napisałem, nigdy tego nie weryfikowałem i jestem świadomy że może być on inny, jak ktoś dbał to i 400tyś będzie wyglądać świeżo , zresztą teraz nie ma co przebiegiem się sugerować . Jutro podrzucę zdjęcia .
-
Audi ile warta
Tak, tarcze i klocki wyglądają jeszcze dobrze, zawsze mogły być niedawno wymienione w serwisie .
-
Audi ile warta
Witam Pany, przymierzam się do sprzedaży swojej b6 że względu na chęć zmiany na A6 C6, oczekuje że pomożecie trochę w wycenie bo patrząc po portalach aukcyjnych ceny są zróżnicowane czasami nawet dosyć mocno . Coś o samochodzie A4 B6 sedan , 2001r grudzień, 1.9tdi 101km avb po programie na 141km. Kod lakieru LZ5W Wyposażenie: Fotele sporty, el. lędźwie, el.regulacja, skóra+alcantara w bdb stanie, pakiet światło, w tylnym oparciu poduszki. Kierownica 3 ramienna, gałka zmiany biegów z tym aluminiowym pierścieniem w bdb stanie. Kolor wnętrza soul Podświetlany łokieć , wszystkie lampki w drzwiach , podświetlane klamki , kolorowy fis , tempomat , klima oczywiście sprawna , nic nie wytarte . Radio od navipremium na androidzie . Zawieszenie 1be , oryginalne 17 calowe felgi (niektórzy twierdzą że z pakietu s-line, nie wiem ile w tym prawdy), ramiona wycieraczek areo . Komplet osłon pod maską . Nagłośnienie Bose , 8x airbag , podświetlane kratki nawiewu Oczywiście stan bdb , wahacze nie wybite oryginalne, turbo regenerowane 9msc temu . Przebieg licznikowy komisowy oczywiście 211tyś na tą chwilę, ręki nie dam sobie za niego uciąć , lecz tylne tarcze oraz klocki jeszcze oryginalne . Z ciekawostek to fabrycznie przyciemnione szyby , usunięte oznaczenie modelu i silnika z tylnej klapy . Z blacharki można śmiało patrzeć miernikiem nigdzie szpachli nie ma, jedynie drzwi kierowcy malowane 180 mikronów, oraz maska sam nie wiem czemu 210-220 mikronów , lampy oryginalne , rocznik się zgadza, pas/chłodnice czy nawet gril odpowiadają rocznikowi , nigdzie nie ma rdzy .
-
[B6 BEX] Avant S line Red Devil 224KM 340Nm by arass
Piękna, bardzo mi się podoba czerwony lakier na b6 Jak wrażenia po przesiadce z E46 do b6 ? Pytam bo chodzi po głowie zmiana na E46
-
Spotkania na drodze
Widziana B5 sedan czarna na klubowych ramkach w Wyszkowie przy geodetów na przeciwko szkoły
-
Potrącenie pieszego z winy pieszego (odszkodowanie).
A więc tak, w środę dałem Panu czas do dzisiaj na wypłatę, pieniędzy nie otrzymałem i juz raczej nie otrzymam, nie chce się dogadać między sobą . W poniedziałek jadę do rzeczoznawcy wycenić szkodę, wystawi mi on fakturę za usługę, woła za to 350zł . Biorę notatkę policji z komisariatu i z tym wszystkim ruszam do sądu? Czy coś jeszcze będzie mi potrzebne ?
-
Potrącenie pieszego z winy pieszego (odszkodowanie).
Dałem Panu czas do namysłu do soboty, jeżeli nie chce się rozliczyć w taki sposób to trudno ale znajdziemy się w sądzie, nie jest to na rękę ani mi ani jemu, ja poczekam z pół roku ale samochód naprawie chociaż porządnie zgodnie ze sztuką . Rzeczoznawca napewno szkodę wyceni na więcej niż 2 tyś, do tego jeszcze koszty sądowe.. Ale co zrobić idę człowiekowi i tak na rękę jak tylko mogę..