Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Vipp

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Vipp

  1. Rozwiązałeś problem ? Mam u siebie bardzo podobny obajwy jak opsiujesz na początku. Proszę o informację Pozdrawiam
  2. Poradziłeś sobie z tym problemem? Mam podobnie u siebie że trochę ciągnie na d . Nie jakoś bardzo ale na rozgrzanym oleju jak przerzuce lewarek na d to czuję wibracje
  3. Na dynamicu mi charakterystyka nie pasuje bo przy miejskiej jeździe tak jakby delikatnie kopie przy zmianach . Dopiero przy pełnym bucie jest ok . Do wiosny się wstrzymam, wtedy oddam gdzieś żeby rozebrali i zweryfikowali ją od środka bo nic więcej mi nie pozostaje
  4. Nie sprawdzałem, stan oleju jest teraz dobry . Adaptacja też była wykonywana bo już nawet mechatronika była wyciągana do naprawy i nic to nie dało . Jak delikatnie hamuje to jest okej , redukuje normalnie 5-4-3-2, jak trochę mocniej pedał wcisne to już wrzuca z 5 na 3 bieg . Co najlepsze jak wybiorę tryb dynamic , wtedy można deptać hamulec do podłogi i redukuje prawidłowo nie pomijając 4 biegu . Soft też był wgrywany najnowszy
  5. Jakieś 5k km temu . Przed wymianą takie same objawy
  6. U mnie ta sama skrzynia, zauważyłem że przy mocniejszym hamowaniu u mnie występuje może nie szarpnięcie ale takie mocne redukcję jakbyśmy hamowali silnikiem w manuału . Dodatkowo przy redukcjach skrzynia redukuje z 5 na 3 bieg i w tym momencie mam takie pchnięcie do przodu
  7. Jaką tak masz skrzynie w tej sztuce z quattro ? Mam u siebie podobnie i z tym próbuje walczyć
  8. Szarpnięcia w górę czy w dół ?
  9. Jaki zestaw do mojej audi ? Vin WAUGFAFC3FN018439 Czy to będzie ten o numerze? 1087.298.369 Pozdrawiam
  10. A z którego roku masz ? Bo zastanawiam się nad zakupem takiej ale martwię się o to wadę
  11. Jak ze spalaniem oleju u Ciebie? Pozdrawiam
  12. Vipp odpowiedział(a) na Vipp temat w Audi
    Poważnie ? Przecież każdy chwali te poprawione silniki . Diesel w moim wypadku też jednak raczej odpala bo miałem 2.0tdi w b8 i przy moim rocznym przebiegu 15 tysięcy średnio to się sprawdza
  13. Vipp opublikował(a) temat w Audi
    Witam , zaczynam rozglądać się za A6 C7 i interesuje mnie jedynie silnik 2.0tfsi . Czy wada poboru oleju występowała tak samo jak w a4 B8 gdzie poprawione silniki są dopiero od 2012 roku? Pytam ponieważ pierwsze C7 zjechały z taśmy w 2011 i nie chciałbym się naciąć na minę kupując właśnie taki rocznik
  14. Vipp odpowiedział(a) na Vipp temat w Lifestyle i Hydepark
    Więc C6 poliftowa też już odpada na pewno bo nadal jest dłuższa od E60 .. ehh niedobrze ? Edit. podjąłem próbę zaparkowania w garażu A6 C7 w sedanie i praktycznie s udało się zrobić to na styk , nie chciałem rejestracją dotykać kartonu przy ścianie ale gdybym dotknął to udałoby się zamknąć drzwi . Także na styk ale dałem radę i można będzie zacząć poszukiwania ładnej C7 ?
  15. Witam, planuje zmienić aktualny samochód na A6 C6 lub A6 C7 lecz teraźniejszy samochód wchodzi mi praktycznie na styk . E60 jest krótsze kilka centymetrów jednak . Może mógłby ktoś się wypowiedzieć kto ma taki samochód i przymierzał się może do takiego blaszaka lub ma możliwość spróbować zaprakować ? W E60 odstaje wyraźnie ramka na rejestrację z przodu którą dotykam praktycznie blachy od garażu żeby się zmieścić . Wymiary garażu to 5x6 , jest to garaż na dwa stanowiska lecz wolałbym zajmować tylko jedno
  16. Te bose to tylko naklejka z aliexpress ?
  17. Właśnie też myślałem tak jak Ty i pewnie by działało ale minus jest taki że rozdzielacz znajduje się na zewnątrz budynku. Już sobie całe szczęście poradziłem, dostałem jakiś kolejny rozdzielacz tym razem ze wzmacniaczem sygnału +10dB i teraz działa wszystko pięknie.. W sklepie też niby siedzi specialista a dawał mi różne rozdzielacze i nic nie działało, dopiero ostatni strzał dał ze wzmacniaczem i teraz wszystko hula. Mimo wszystko i tak dzięki wszystkim za zainteresowanie i szczęśliwego nowego roku
  18. Witam, przychodzę tutaj z pewnym problemem... Posiadam antenę Telmor ASR Classic LTE Protected wraz z zasilaczem 12v ze zwrotnicą zasilającą ZZA-7, chce oglądać telewizję na dwóch telewizorach, jeden jest na górze, drugi na dole.. Za anteną mam rozdzielacz dwudrożny i teraz tak.. Telewizor numer jeden który jest razem z zasilaczem odbiera pięknie na wszystkich kanałach, drugi telewizor bez zasilacza odbierają trzy kanały, reszta bardzo słabo albo wogole... I jak to ugryźć? Musi być koniecznie 1 zasilacz czy mógłbym dokupic do tego telewizora taki sam zasilacz jak mam w tym pierwszym telewizorze? Bardzo proszę o pomoc jeżeli ktoś to ogarnia, próbowałem już wszystkiego i nie wiem..
  19. Bardzo ładna b8, sedanik w tym kolorze nawet w takiej seri z zewnątrz może się podobać ?
  20. Nie warto się przejmować chyba, aby pilnować żeby nie przerywać procedury wypalania i tyle, czasami to mało kiedy wogole muszę robić dodatkowe kilometry bo akurat w trasie się dopala
  21. Co 300-400km 60% miasto 40% drogi krajowe
  22. Nie przesadzajcie naprawdę... B6 znów nie jest jakimś wspaniałym autem a już na pewno nie prowadzi się dobrze, przynajmniej bez quattro. Mam teraz b8 i w porównaniu do b6 to ten samochód skręca i o wiele przyjemniej się prowadzi. A b6 już jednak jest starym samochodem za którzy wciąż wołają spore sumy, ktoś kto jest gotowy to zapłaci a inny się zastanowi czy warto czy może jednak kupić za taką kasę coś francuskiego czy powiedzmy takie mondeo, a jeżeli ktoś wola za b6 ponad 20 tysięcy to już przesada i jedynie jakiś zapalony maniak chyba to kupi
  23. Takie koła bym przytulił tylko ten rozmiar opon nie bardzo do b8 ?
  24. Pokaż jak te pozycje wyglądają zakodowane ?
  25. Mocy mało ale raczej już za audi nie będę przepłacał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.