Treść opublikowana przez Vipp
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Ładna audi, podobna do mojej ? jak się sprawuje tfsi? Jak z poborem oleju? Mam tdi ale kusi takie tfsi ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jak rozpoznać czy mam soft po dieselgate? Dpf wypala mi się zawsze lekko po przekroczeniu 14 gram.. Czyli co 300 km. Czyli do 21 czy 24 gram myślę że bym zrobił jeszcze 200km i byłoby to mniej uciążliwe niz teraz i bezpieczniej dla motoru
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
U mnie dzieją się dziwne rzeczy czasami... Wracam do domu, czuję już ze rozpoczyna się procedura wypalania, czuję wtedy takie szarpnięcia, lekkie dławienie się przy zmianie biegów, zaparkowalem w garażu, obroty podskoczyły, spalanie chwilowe 0.9 a na apce takie rzeczy, pokazuje niby 88% ale przy 14 gramach i przejechanych 300 km.. Zaczekalem tak 5 minut i wszystko się uspokoiło, obroty opadły, sadza nie zmalała. Nie wiem o co chodzi i dlaczego procedura załączyła się już przy 14 gramach.. Wogole ta aplikacja dziwnie mi pokazuje bo niby 14 gram a zapełnienie 88% i nie wiadomo któremu parametrowi wierzyć.. Zobaczcie screeny.. Może to czujnik różnicy ciśnień swiruje coś? Jak myślicie?
-
A4 B8 2.0 TDI CR 143PS -> 185PS S-line
Zazdroszczę Ci chromów wokół szyb
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Taka A4 b6 jak jego ma jeszcze coś w sobie, ja po b6 kupiłem A4 b8 i z czasem trochę się zawiodłem, myślę że teraz po takim czasie wolałbym wybrać Peugeota 508, jest po prostu ładniejszy i mniej nudny, nie samym audi człowiek żyje
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Czyli patrzeć na tą pierwszą wartość tak? Jak teraz jest 12 gram to gdy zbliży się do wartości 24 gram powinno rozpocząć się wypalanie?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
-
analiza dpf w jakim jest stanie
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Kupić nie ale mogę zamienić za b8 ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
A już zmieniam w profilu, auto to A4 b8 2.0tdi 143km z 2008 roku
-
Jak jeździć żeby DPF prawidłowo funkcjonował?
Również jestem ciekawy, pokonuje podobne dystanse, co drugi weekend po 200km i sam nie wiem czy to wystarczy
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Panowie to moje pierwsze auto dpfem i raz zauważyłem że podbił sobie obroty do tysiąca, zmienił się dźwięk silnika więc filtr się wypalał ale ostatnio miewam tak że trzyma normalne obroty czyli, spalanie chwilowe wskazuje 0,8, zazwyczaj jest 0,7 i po zgaszeniu załączają się wentylatory i tak chodzą dłuższą chwilę.. Tak jakby dpf się wypalał ale obroty silnika bez zmian...
-
A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Co to za pedal box i co to daje?
-
zmiana B6 1.9 quattro na B8 2.0 tdi quattro 143km.
Jakie tam masz zawieszenie? 1be?
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
To mój też sedan więc wszystko wyjaśnia.
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
I jak Ci to gra z tubą z q5? Mam prawie identyczna tube bose tyle że nie z q5 ale z nissana Murano i jakoś rewelacji to u mnie nie robi ?
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Bo sam mam od 16 stopni i tak się zastanawiałem czemu tak jest A B6 z slajnem wogole odmienia ten samochód, podoba mi się ten ryjek
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Jaka jest różnica klimatronika 16 stopni od innych? Mógłby ktoś wyjaśnić? Bo nie wiem za bardzo
-
A4 b6 1.9 sedan wartość
Witam, z racji że przymierzam się do sprzedaży mojej b6, chce wymienić na jakieś kombi i stąd decyzja o sprzedaży. Patrząc na otomoto i allegro b6 są ceny przeróżne... Swoją jeżdżę już prawie 3 lata, nie jest to jakiś golas ale też nie jakoś super wyposażona. Mam nadzieję że ktoś chociaż trochę mi pomoże, ponieważ chcę ją sprzedać ale nie sprzedawać lecz szkoda mi jej bardzo z racji bez awaryjnosci praktycznie i taniej jazdy, zresztą sami wiecie że b6 to wdzięczne autka. Jest to 2001 rok, sedan z motorem 1.9 131km, przebieg na liczniku typowo polski 235 tys. Od 3 lat zalewany do silnika tylko motul, zmiany co 10 tys. Z ciekawszego wyposażenia to pół skórzane fotele, środek z alcantary, podgrzewane i w pełni regulowane elektrycznie. Kolorowy FIS Tempomat Trój ramienna kierownica, gałka zmiany biegów z aluminiowym pierścieniem Radio Android 7" Climatronic od 16 stopni 4x el szyby 8x poduszek powietrznych Całe wnętrze w kolorze soul, czarny, ładne pachnące i nie wytarte, wszystkie przyciski w fajnym stanie Ramiona wycieraczek areo Naglosnienie bose Podświetlane klamki, kratki nawiewów, w boczkach drzwi lampki czerwona ostrzegawcza i biała oswietlajaca podłoże Fabrycznie przyciemnione tylne szyby, usunięte oznaczenia modelu oraz silnika z tylnej klapy Felgi 17" oryginalne w niemal idealnym stanie poza jedną sztuką Żadnej rdzy na samochodzie Rozrząd wymieniony w lipcu tego roku, kompletny INA, do tego paski osprzętu oraz napinacz. Stan oceniam na bardzo dobry mimo swojego wieku Sprzedaje bo potrzebne kombi, najchętniej A4 b8 no ale nie wiem za ile wystawić moją sztuke. Zdjęcia pojawią się za chwilę
-
A4 b6 Mokry przedni prawy słupek
Szyba została wklejona drugi raz i niestety dzisiaj po całym deszczu słupek dalej mokry, jutro ściągam podsufitke polewam wodą i będę sprawdzał, macie jakieś pomysły którędy jeszcze woda może się dostawać do środka? Mam jeszcze pomysł ze może dzieje się coś pod listwą na dachu? Z zewnątrz wygląda zdroeo ale zacznę chyba od jej zdjęcia. Kurde to jest sedan bez szyberdachu więc nie wiem już co sprawdzać
-
A4 b6 Mokry przedni prawy słupek
Skoro tak to w takim razie dzwonię jutro i umawiam się. Liczę się z tym że ta szyba może jednak strzelić przy wycicnaniu ale trudno już i tak dosyć porysowana. Dzięki wielkie
-
A4 b6 Mokry przedni prawy słupek
Witam, mam taki problem z moją A4 że pod większym deszczu zaczyna się robić mokry przedni prawy słupek, zaraz przy szybie oraz pod daszkiem przeciwsłoneczny mokra jest podsufitka. Widać również wodę jak ścieka z góry obok schowka no i po tym plastiku co wewnątrz jest na progu. Jest to sedan bez szyberdachu, czy jedyna możliwość to odklejona gdzieś szyba czołowa? Jest jeszcze oryginalna z tego rocznika. Bardzo proszę o pomoc bo nie wiem czy decydować się od razu na wycięcie szyby
-
Stukanie przy hamowaniu w A4 B7
Tylko ze to bardzo głośny dźwięk, dodam też że przy tych temperaturach co teraz nie stuka wcale, gdy jest +25 zaczyna się komedia przy każdym wciśnięciu hamulca prawie..
-
Stukanie przy hamowaniu w A4 B7
To takie stukanie czy bardziej metaliczne strzelanie? Mam tak od jakiegoś czasu że przy hamowaniu potrafi metaliczne coś strzelić, słychać to bardzo dokładnie z lewego koła przód, gdy jest zimno zdecydowanie mniej razy to się zdarza i znacznie ciszej jak już ?? bardzo irytujący dźwięk
-
[B6 AVB] Problem z odpalaniem
Już tytuł poprawiony. Właśnie o tym dzisiaj też sobie pomyślałem, muszę tam zajrzeć jak najszybciej. Błędów żadnych nie ma, to pierwsze co sprawdziłem. A co myślicie o tym że w tym wypadku też może być to związane z włącznikiem świateł? Trochę podobne tylko czasami tak rzadko się zdarza że sam nie wiem..