Treść opublikowana przez Krzysieqq
-
[BEX] A4B6 Avant 1.8T BEX by Krzysieqq
Jakoś tu pusto ostatnio było tak więc wracam. Ostatnio wpadło malowanie felg, na razie tylko plastidipem ale na pewno ogarnę to normalnie z piaskowanie, tylko jeszcze nie wiem jaki kolor czarny mat czy metalik. I dwa wcześniejsze zdjęcia: Ogólnie przygotowuje się powoli do sesji ale parę rzeczy zostało do zrobienia Co się działo przez ten czas, nie za wiele ogólnie cały czas staram się doprowadzić auto do porządku. Wpadł DP do pierwszego łącznika wydechu (wpadnie też bandaż na to) musiałem również wymienić termostat oraz odmę olejową. Szykuję się powoli do ściemnienia szyb i najprawdopodobniej wpadnie za jakiś miesiąc wirus na około 230 (w zależności od kondycji silnika). W tym miesiącu zamierzam jeszcze ogarnąć elektrykę w aucie trochę oraz rozpoczynam poszukiwania większych hebli Sesji na razie nie będzie z racji tego że muszę ogarnąć jakieś niedoróbki lakiernicze (rdza na błotnikach, zobaczymy co się z tym zrobi)
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
LPGTECH zakładałbym w firmowym warsztacie ich w Białym także myślę że w siedzibie hautury nie powinni odwalić, dlatego jestem ciekaw co zaproponują bo rozmawiałem z kierownikiem warsztatu dość ogólnie i aktualnie czekam na odpowiedź mailową.
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Jeszcze czekam na odpowiedź LPGTECH gdzie na swoich podzespołach będą robić i za 2800 z tego co gadałem dostane jeszcze pomiar na ich hamowni na gazie i benzynie dlatego jestem ciekaw ich propozycji
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Panowie byłem u znajomego gazownika i zaproponował zestaw: KING OBD z firmy AEB lub STAG z AC reduktor KME TURx2 lub KME TWIN Wtryski barracuda co sądzicie ? czekam jeszcze na odpowiedź jaki zestawik LPGTECH mi zamontuje
-
235/40 vs 225/40 r18
Bo aktualnie jak poruszam się na 245/45 (zimowe) to mam spalanie w granicach 14l pb95 Mogłoby być mniej bo za dużo nie depcze i cały czas szukam przyczyny
-
235/40 vs 225/40 r18
Nie no w grę wchodzą aktualnie tylko 235( wg zaleceń producenta) lub 225 wg. zaleceń większości osób, najśmieszniejsze jest to że kupiłem auto na zimówkach 245/45 wyglądają jak nówki więc pewnie jeszcze na kolejną zimę w nich przejadę się
-
235/40 vs 225/40 r18
@Kubal2216 a odczułeś jakiś spadek spalania czy przy tak małej zmianie nie ma żadnego ?
-
235/40 vs 225/40 r18
Jakieś konkretne oponki polecacie 225 ?
-
235/40 vs 225/40 r18
Wiadomo mniejsza szerokość to mniejsze spalanie i mniej pływa na koleinach, ale to tez mniejsza powierzchnia styku opony z nawierzchnią czyli mniejsza przyczepność
-
235/40 vs 225/40 r18
Witajcie, Stoje przed wyborem opon na lato do tej felgi: http://www.original-felgen.com/8e0601025ab1h7.html z boku na drzwiach mam jeden polecany rozmiar 235/40 R18 stąd moje watpliwości, z opini słyszałem że większość poleca do r18 225. Lepiej zakładać będzie 235/40 czy jednak 225/40 jazda głównie miasto, od czasu do czasu jakaś trasa ? Z waszych doświadczeń jak będzie się lepiej jeździło i wyglądało ?
-
Polecane opony letnie
Stoje przed wyborem opon na lato do tej felgi: http://www.original-felgen.com/8e0601025ab1h7.html z boku na drzwiach mam jedne polecany rozmiar 235/40 R18 stąd moje pytanie na miasto lepiej zakładać będzie 235/40 czy jednak 225/40 jazda głównie miasto, od czasu do czasu jakaś trasa ?
-
Aktualizacja rsne dziwne znaki
Tak Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
-
Aktualizacja rsne dziwne znaki
Ogólnie ta aktualizacja nie doszła do końca bo po tym ekranie jest restart radia i od początku ta sama historia, jakieś rady jak to naprawić ?
-
Aktualizacja rsne dziwne znaki
Witam, dzisiaj przy próbie aktualizacji rsne pojawiły mu się dziwne znaki tj. Z chomika ściągnąłem aktualizacji do 650 i 750 i w obu przy próbie aktualizacji pojawia się to co wyżej. Dokładnie wkładam płyte cd pojawia się informacja o tym że rozpoczęto aktualizacje z paskiem postępu, a po chwili to. Jakieś pomysły? Ew. Ma ktoś działający soft? Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
-
Spot Białystok
Jak nic nie wypadnie to ja zalecę, ogólnie z tego co widać wątek podlaski bardzo mocno zamarł ostatnio
-
Spot Białystok
Nie wiem czemu w poprzednim poście nie wkleiło wydarzenia. Więcej informacji na fb: https://www.facebook.com/events/216230152173630/
-
Spot Białystok
Za tydzień w niedziele 29.01 szykuje się spocik
-
Spot Białystok
http://www.turbodiesel.pl/category/audi/przejrzyj sobie ogólnie to zależy ile potrzebujesz, na samej mapie bez osprzętu nie spodziewałbym się jakiegoś dużego przyrostu to raczej wyrównanie momentu i jakiejś plus minu 20-50 koni, tak mi się zdaje
-
Spot Białystok
Trochę mało nas na razie, może coś pomiędzy świętami, a sylwestrem wyjdzie jak będzie więcej chetnych
-
Spot Białystok
Jeżeli w centrum to jedyne co mi przychodzi na myśl to parking za przystankiem na legionej (w sumie to google mówi mi że to już plac Jana Pawła II) na przeciwko Muzeum Wojska przy Pałacu Branickich Za dużo nas nie pomieści ale jest w centrum
-
Spot Białystok
Miejsc jest duzo wystarczy wątek przejrzeć wystarczy większy pusty parking a tego trochę jest Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
-
Spot Białystok
Ja jestem za
-
Spot Białystok
Ostatnio strasznie cicho tutaj
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
@truszek z tego co przejrzałem temat i wcześniej pisali jakieś 10 stron chyba to nie da się
-
elektryk Białystok
Przyłączam się do tematu gdzie znajdę ogarniętego elektryka Ten na warszawskiej gdzie dokładnie się znajduje ?