Treść opublikowana przez majty2009
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
hehe to może jednak warto spróbować
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
nie chce się ruszyć hehe to już nie będę kombinował bo sprzeda a dobre ET cale plus takie same oponki jak nowe to warto wziąść
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
to jak mówicie ze warta to zamawiam hehe zima się zbliża
-
A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+
o widzisz czyli ja mam sporty myslalem ze to jakieś podruby
-
A4 b8 2.0tfsi a wydech od s4
wydech od S4 B8 pasuje P&P problem jak cos to z dyfuzorem, ja musialem kupic komplet zderzak plus dyfuzor i wydech od S4 aa i klape hehe (klapa od S4 jak coś do sprzedania) tak to wyglada
-
Malowanie zacisków
-
Stag 500
oooo nie przekroczy 6tys zl to nie jest tak źle bo 6 generajca do 2.0TFSI to 10 tys :/ trochę syto :/ ciekawe jak taki LPG ma się do 2.0TFSI na stage3, nie bedzie probolemów?
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
a jeszcze zapytam ta felga z oponami lato opony jak nowe, felgi jak nowe za 3600 z wysylka?! warata nie warta? takie parametry Średnica: 18" Producent: AUDI OEM Szerokość: 8,5" ET: 29 Rozstaw: 5*112 Otwór centrujący: 66,6 mm Model 8T0 Felgi wraz z JAK NOWYMI oponami Producentów klasy Premium 245/40/18 !
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
zobaczymy jak to u mnie wyjdzie mam nadzieje ze nie będzie aż tak widać zrobię foto jak bedzie zamontowana
-
Jaki grill ?
bez ściągania zderzaka? :> u mnie mechanik ściągał bo mówił ze innej opcji nie ma żeby to załozyć:P
-
A4 B8 2.0TDI Avant
było ok bez zderzaka z dyfuzorem :/ tak to do momentu neonów było fajnie
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
jak będzie gotowa już lotka i nie opanuje to się zgłoszę
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
dać ci namiar? to przyjadę i będziemy montować
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
to u mnie jest metalowa, a na czym ją najlepiej przykleić?
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
za późno lotka już u lakiernika powiedz mi ta lotke się zakłada na starą? czy starą trzeba jakoś ściągnąć? widzę tez ze masz te nowe tylne zaciski od S4 musze sprawdzić ile moje ori heble jeszcze wytrzymają to byśmy pohandlowali
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
felgi z oponami 17 cali wymienilem juz z miesiac temu na opony zimowe 18 cali ja bralem z allegro to nie wiem ale lepiej zeby nie to samo bo 180zl w plecy
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
nie sprawdzalem ale gdzies czytałęm ze minimum 18 cali pod te heble tak zamiennik, ale sporo osob z forum ma od tego czlowieka ta lotke i chwala 400PLN z wysylka
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TFSI 328KM i 425NM Stage 3
jeszcze nie kupiłem bo się cały czas zastanawiam jeszcze mi się podobają IFG10 20" ale to znowu fele na lato a te od B9 tez fajne
-
A4 B8 a grill RS4
zderzak od RS4 jest inny niz A4 i tak jak pisal LukiKRK lepiej kupić w stylu RS i wtedy pasuje P&P, tak to wyglada:
-
Tylni dyfuzor
S4 miało 2 rurki po każdej stronie, ja mam u siebie zderzak, dyfuzor i wydech od S4, tak to wyglada a z tego co wiem od S line dyfuzro do zwyklego zderzaka nie podejdzie
- Dyfuzor S-line
-
Inny silnik po remoncie?
a gdzie robiłeś silnik?
-
Silnik w remoncie Audi A4 B8 Quattro 2008
na PW poszlo
-
Przerywając wspomaganie
dołączę się do tematu, mam podobny problem ale u mnie raz wspomaganie jest, raz go nie ma. Wygląda to tak, z rana wchodzę do auta zapalam silnik a tam brak wspomagania nie działa całkiem, ale jak przejada z 1-2 km i zgaszę a później zapale jeszcze raz to już wspomaganie działa :/ na chwile obecna po wymianie płynu się to uspokoiło ale raz na jakiś czas wraca :/ miał ktoś taki przypadek?