Treść opublikowana przez michalek510
-
Wywalenie środkowego tłumika
U mnie po wywaleniu środka i wstawieniu strumienicy właśnie był dźwięk jak jakiejś hondy 1.4 z pustym wydechem, dopiero wywalenie kata zmieniło dźwięk na dużo ładniejszy. Jak nie chcesz żeby był głośniejszy to wywal kata a zostaw tłumik środkowy, wtedy jest tylko delikatniej głośniejszy ale za to bardziej basowy dźwięk.
-
Brak lini odcięcia
Ok, jutro w dzień popatrzę dokładnie co i jak, bo teraz już ciężko zdjęcie zrobić,a nie miałem cały tydzień dostępu do samochodu. Ale widzę że u mnie faktycznie delikatnie na samym dole odstaje, a na prawej lampie przylega bdb.
-
Brak lini odcięcia
Tylko że u mnie ewidentnie za wysoko świeci, bo nawet czasami ktoś mi mignie. Nie da się nawet ich już bardziej obniżyć bo jest na maxa
-
Brak lini odcięcia
Adaptery mam wycinane, soczewki kupiłem od gościa z forum co tym handluje. Zaznaczyłem linie odcięcia pierwszą bo nie wiem czy dobrze ją aparat wychwycił.
-
Brak lini odcięcia
Witam, jakiś czas temu zmieniłem soczewki w lampie bixenon na te z B8. Niestety od tego czasu mam problem ponieważ świecą za wysoko. Mam tak jakby 2 linie odcięcia jedna od krótkich, a druga od długich, dodatkowo długie świecą strasznie wysoko. Wygląda to tak jak by przesłona od długich się nie do końca zamykała. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Przed wymianą soczewek było wszystko ok.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Cześć, potrzebuję olej LM Synthoil High Tech 5W40, filtr oleju i powietrza Knecht do A4 B6 1.8T BFB 163 KM.
-
Downpipe bez sondy, a strojenie LPG
Wydaje mi się że tylko pierwsza sonda reguluje mieszankę, a druga sprawdza tylko działanie kata, ale niech to jeszcze ktoś inny to potwierdzi.
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
Ja Przysiek nie polecam, mi zepsuli instalację. Skusiłem się mapką z LPG forum i sie zawiodłem.
-
Dobra instalacja do A4 B6 1.8 T Bex 190 Km p/odkarpacie
Multiseriws w Niwiskach albo w Manastercu też masz dobry warsztat, goście się znają na rzeczy.
-
Gazownik Podkarpacie
Multiserwis wybierz . Sam miałem ten dylemat i wybrałem zen system, ale drugi raz bym tam nie montował już.
-
1.8T BFB - ocena silnika i mocy
W takim razie trzeba myśleć nad chipem. Dzięki panowie za pomoc
-
1.8T BFB - ocena silnika i mocy
Witam, czy mógły ktoś rzucić okiem na moje logi? Wydaje mi się że samochód jest delikatnie za słaby. Samochód posiada lpg, logi robione na pb z wyjątkiem ostatniego. 003 + 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_BvOtyA.html 115 + 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_2DX3PVZ.html 002 + 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_Dzb7ZR.html 002 + 030 lpg: http://vaglogi.pl/log-002_033_Dzb7ZR.html
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
Witam, kupiłem nie dawno Audi i chciałbym się dowiedzieć czy jest ok. Auto posiada założoną instalacje gazową, pomiary były wykonywane na benzynie jedynie ostatni na LPG. 020+033: http://log.malonetuning.com/chart/35053#H8KLCADDk3kQWgIDbcONw5EKw4IwDAXDkH%2FDiXMCVsOFwp8ZfcKINsOUw4LDlsKMNhvDk8Kvd1tRfMOYY8OOwr3Cl3QdFBl0FgpsXMOFAB1ePB7DsXnDo8KHDsO3wpTChWLDkWnCrMKAwqfChsK9wpbDtMKWw7VEwojCksKlwrAJwrQkw49SwoxMaSFew5LCtmgbDsKBXj%2FCgsKSw6LDk8O2w4nDusOtL3AIw67CgMKvX8Omw4nCtMKOfcKywr18w7PDvgPCqMKrAsKtw5IAAAA%3D 020+033LPG: http://log.malonetuning.com/chart/35058#H8KLCABmehBaAgNtw43DkQrDgjAMBcOQf8OJcwJWw4XCnxl9wog2w5TDgsOWwow2G8OTwq93W1F8w5hjw47CvcKXdB0UGXQWCmxcw4UAHV48HsOxecOjwocOw7fClMKFYsORacKswoDCp8KGwr3ClsO0wpbDtUTCiMKSwqXCsAnCtCTDj1LCjExpIV7DksK2aBsOwoFeP8KCwpLDosOTw7bDicO6w60vcAjDrsKAwq9fw6bDicK0wo59wrLCvXzDs8O%2BA8KowqsCwq3DkgAAAA%3D%3D 003+020: http://log.malonetuning.com/chart/35056#H8KLCAAEehBaAgNtw4tBDsKCMBDChcOhwrvDjMK6wpMIKsKXIV1UwpnDlEnCoEPCpsKDQU8PwpVoXHTDucK%2BwpfCv8Ovw6Euw5PCjRNhVFnDpgzDrsOkXcOBUcKUw5%2FCtE8HwpESaTDCgsOjSU9SQxNcMcKsXMKKwqMJw4PCgMKvH8KBcnzDmCfDiWR%2FR8OrwqDCqcOwwrnDjsKXOl%2FDq8OcfTksJnkew5nCijbCncO3GyJPMBLDqQAAAA%3D%3D 115+118: http://log.malonetuning.com/chart/35057#H8KLCAApehBaAgNtwo1BDsOCMAwEw7%2FCknMsUQHDvUzClcKDIVZqwqkkwpXDo8Kgw5LDl8KTwrTCosOiw5DCo2d2w5fDg2DCnsOpw7XDoEgQJMKVORt7ccK2w4EpCcKvVE9rAkUSVDLCu8KJbxIFTcKwAC7DnBp7Z2RPw6BRMcKTNnjCtSrChcKaQcOvw6FzwoTCjXAYdRvCq8OJP1FVd8KCw6%2FDp8O4w7bDg1g0w6V5w6LDrWnDlzvDtwUEe8KBJcOVAAAA
-
Prosze o sprawdzenie LPG 1.8T BFB
Witam, czy ktoś mógłby sprawdzić ustawienia lpg? Wydaje mi się że auto trochę za dużo pali, przy spokojnej jeździe na odcinkach 10-20km wychodzi okolo 12,5-13 lpg. Podzespoły: LPGTech, reduktor KME Gold, wtryskiwacze Yeti. Korekty długoterminowe na LPG w okolicach -15%. Logi na PB: http://vaglog.pl/log-003_031_033_39pwsJt.html Logi na LPG: http://vaglog.pl/log-003_031_033_CPL2i2.html