Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ecobuda

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ecobuda

  1. Tak. Na N PRDS zawsze. Staje się mniej słyszalny po przejechaniu kilometra. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  2. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    A czy wałek który łączy skrzynię z silnikiem ma w dwumasowe jakieś łożysko? Na żywo te dźwięki przypominają wywalone łożysko. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  3. Jak się trochę zagrzeje Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  4. ecobuda odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Chyba Skrzynia. Zero błędów. A nie będzie to łożysko na wałki ataku albo na półosi? Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 5 minutes later Nie kolego nie mam sprzęgła bo to automat Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 31 minutes later Przy zmianie silnika poszła nowa dwumasa może być coś nie tak z nią? Słyszałem że jest kilka rodzaji do Multitronik i może mechanik coś innego zamontował Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  5. Bart-S. Pisałem już wcześniej. Te dźwięki słychać po odpaleniu po nocy. Na postoju na N na D,R,S. Bardziej je słychać w kabinie niż pod maską. Skrzynia chodzi płynnie, auto nie cofa się na wzniesieniach, pełzanie też ok.zastanawiam się czy nie jest to jakiś luz na wałki atakującym albo na dyferencjale. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  6. ecobuda opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Koledzy posłuchajcie tego, najbardziej słychać po nocy na zimnym silniku Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  7. Koledzy posłuchajcie tegohttp://cloud.tapatalk.com/s/5897bdde1e7c3/VIDEO0003_8.mp4 Od trzeciej sekundy dziwny świat.
  8. Witamy Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  9. Jeżeli to tylko opalanie sądzę to nic się nie zapala a jeżeli to już regeneracja to zapala się kontrolka dpf Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  10. Prawdopodobnie mam wałek od awx, założę wałek od bpw i zobaczę jak będzie z dpfem. Jak dalej będzie się zapycha to dpf offi kąt. Tak jak mówisz. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  11. Nie bardzo mogę bo latam na Niemcy a wkrótce zaczną trzepać triki z polski chociaż Niemcy też trochę już powycinali Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  12. Ja w b7 też tylko stacyjka i adoptuje się za każdym razem Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  13. Może być przegób wewnętrzny albo półoś. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  14. Miałem bpw a teraz nie wiem sam. Podobno nie zawodny(rok gwarancji) oznaczenie miał bpw ale mechanik mówił że to silnik z 2002roku a wtedy jeszcze nie było bpw a pojemność była jakby z innego przyklejona. I sam nie wiem co mam. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  15. Nawet się kontrolną od ciśnienia nie zapaliła. Nagle na autostradzie pod Berlinem zaczął klekotać bardzo mocno. Wróciłem do pl na lawecie i po rozebraniu silnika okazało się że wał dostał luzów wzdłużnych i dwa garki się oszlifowały. Wcześniej żadnych objawów chodził cicho jak benzyniak i nagle bummmm. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  16. Ja kupiłem auto z przebiegiem 189kkm i zmieniłem tylko olej i filtry silnik chodził pięknie. Imbus olałem. Przy przebiegu 192kkm silnik padł. Zdechła pompa zawarł się wał i dwa gary. Mam teraz drugi silnik z pompą starej konstrukcji i silnik jest oko ale Multitronik teraz robi psikusy. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  17. Mam 2.0 tdi BPW Multitronik.przebieg 197tysi pół roku temu wymieniłem silnik na inny, też chyba Bpw ale z inną pompą oleju. Silnik jest chyba ok. Nowa dwunasta, rozrząd i masa problemów. mianowicie; po zmianie silnika zaczął się problem z DPF tz. Chce się odpalać co ok 500 km. Więc pół baku paliwa za miasto i wio. Obroty powyżej 2500 i tak z jednostajną prędkością przez ok 10 min i dpf gaśnie. Powodem takiego częstego spalania jest prawdopodobnie niewłaściwy wałek rozrządu. Mechanik który montował mi drugi silnik twierdzi że jest to silnik z 2002roku a wtedy jeszcze nie było dupaefuf i mówi że krzyki mojego wałka nie przewidują dotrysku na normalne opalanie dlatego mam pełną regenerację co 500 km. Druga rzecz to po wymianie silnika dwunasty słychać na postoju delikatne szuranie w okolicy skrzyni biegów a przy mocnym rozpędzaniu mocniejsze tarcie. Nie wiem co to ale walczę z tym. W mojej okolicy są tylko mechanicy co tylko na wołgach się znają więc oddam to w ręce kolegi BART-S z forum. A i przerabiałam też problem kontrolę check i spiralki. Sam ogarnęłam. Okazało się że ten mechanik co mi silnik wymieniał źle poprowadził przewody do egr i przepaliło izolację o chłodniczkę spalin egru. Byłem z tym problemem w aso to mi chcieli wcisnąć nowy egr za 730pln a ja kawałkiem izolacji załatwiłem sprawę. Wczoraj też wymieniłem paniki w xsenonach bo na różowo zaczął świecić a dzisiaj FIS pokazał żarówke tylnej tablicy. Mimo wszystko kocham moje autko i póki co będę walczył. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  18. Witam. Mam w mom B7 dziwny obiaw. Po długim postoju na zimnym silniku słychać szuranie jakby skrzyni przy położeniu lewarka na P. Podczas ruszania szum się nasila. Jakby tarcie. Im Większy but tym bardziej. Jak się trochę się zagrzeje to objawy trochę ustępują. Zaczęło się po wymianie dwumasy. Wydaje mi się też że słychać lekkie buczenie. Co to może być. Łożysko wałka atakującego coś nie tak z dwumasem czy jakaś inna sprawa. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  19. Witam wszystkich. Jakie mogą być objawy niskiego poziomu oleju w multitroniku? Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  20. ecobuda opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. mam problem z moim multitronikiem. jak jest zimny słychać na postoju lekkie szuranie po dodaniu gazu. ok. 1500rp, na wolnych obrotach nic. po ruszeniu dopuki się nie rozpędzi do ok 30km/h szuranie jest mocniejsze potem ustępuje. Skrzynia pracuje poza tym dobrze trzyma obroty, nie czerpie biegi zmienia dobrze(na łopatkach) słychać też lekkie budzenie na niskich obrotach przy rozpędzaniu ale nie wiem czy to Skrzynia czy silnik. We wrześniu zmieniając silnik (BPW) założyłem nowy dwumas i od tamtej pory to szuranie. moje auto to a4 2.0 tdi BPW.2006r. 197kkm multitronik. pozdrawiam. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  21. Witam. Mam w mom B7 dziwny obiaw. Po długim postoju na zimnym silniku słychać szuranie jakby skrzyni przy położeniu lewarka na P. Podczas ruszania szum się nasila. Jakby tarcie. Im Większy but tym bardziej. Jak się trochę się zagrzeje to objawy trochę ustępują. Zaczęło się po wymianie dwumasy. Wydaje mi się też że słychać lekkie budzenie. Co to może być. Łożysko wałka atakującego coś nie tak z dwumasem czy jakaś inna sprawa. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  22. Mi się raz włączamy raz nie, jak miałem słabe aku po naładowany c**ja zawsze Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
  23. Witam wszystkich. Wałbrzych a4 b7 bpw było a teraz nie wiem co. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.