Treść opublikowana przez ecobuda
-
Wycena szkody BTA - stłuczka na rondzie
Tak to prawda. Tylko ori. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wycena odszkodowania PZU - brać czy odwołać się?
W aso załatwiasz bezgotówkowo. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wycena odszkodowania PZU - brać czy odwołać się?
Masz prawo do nowych ori części i naprawy w aso. Postaw auto do aso i niech oni zrobią wycene albo chociaż taką wersję przedstaw ubezpieczycielowi. Ja za otarty zderzak i lekko błotnik (jedna rysa)do malowania dostałem 2k. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Awaria multitronic A4 B6 2003 AVF
Może to nie Skrzynia tylko przegób albo półoś? A jeśli Skrzynia to pisz do Bart-s, to nasz specjalista od Multitronik. Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
Wałbrzych
100 pln na poniatowie na przeciw octowni Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
-
2.0 tdi BPW a4 b7 2006 r
Zadzwoń jutro do mnie. Opowiem ci wszystko o moim bpw.Na pw wysłałem ci mój numer.
-
2.0 tdi BPW a4 b7 2006 r
Jeszcze raz powtórzę. Sprawdź napęd pompy oleju. Zatarłem silnik przy 190tyś. Trzeba zdjąć miskę olejową jak nie ogarniasz to jedź do mechanika i niech to sprawdzi. Masz fajne auto więc teraz się o nie zatroszcz.
-
2.0 tdi BPW a4 b7 2006 r
Sprawdź napęd pompy oleju!!!!! Nie daje objawów a przez to gówno zatarłem silnik przy przebiegu 190tyś. Jeśli masz pompe z wałkami równowarzącymi to sprawdź imbus i gniazdo a jeśli już zwykłą pompę to tylko napinacz. Kolego, nie zwlekaj tylko szybko miska w dół i sprawdzaj. Jak chcesz to wyślj mi na pw swój numer to zadzwonię i opowiem ci co mi się przytrafiło. Walczę już pół roku i worek pieniędzy poleciał o pierdołę za 15zł. Nie lekceważ proszę tego. Zawartość dodana 6 minutes later Jaki kolego wałek założyłeś. Też muszę jeszcze wymienić. Mam słupek AWX a resztę z bpw i problem z dpf( przez wałek) dlatego szukam wałka do bpw bo nie chcę usuwać dpfa
-
A4 2.0 Pierwszy zakup
Odpuść kolego. Zbieraj kasę i szukaj 1,8 t albo 1.9 tdi w manualu. Zrobisz program będzie latał jak szatan i Junkers ci nie potrzebny.
-
Serwis Skrzyń multitronic
Poczytaj encyklopedia Multitronik na forum a4klub. Tam go znajdziesz. Napisz umów się i nie szukaj nikogo innego on jest najlepszy.
-
Serwis Skrzyń multitronic
Batr-s z Wrześni. Nasz klubowy specjalista od Multitronik. Jedź niego. Najlepszy spec.
-
Trzęsie autem powyzej 100km/h
Ściągaj koła i na wyważarkę. Albo zgubiłeś ciężarem albo uszkodzoną opona. Na wyważarce będzie widać. Zawartość dodana 1 minute later A najpierw sprawdź czy błota w drodze nie nazbierałeś
-
kolizja z sarną
Walcz i pamiętaj że nadzieja umiera ostatnia. Szanse są. Kiedyś wywalczyłem.
-
kolizja z sarną
Też poluje i wiem że z tą odpowiedzialnością to różnie bywa.
-
kolizja z sarną
A nie było żadnych zmian wraz że zmianą przepisów dotyczących odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez zwierzynę łowną, czy to tylko kartofli dotyczy?[emoji2]
-
kolizja z sarną
Możesz jeszcze sprawdzić w okręgowym zarządzie łowieckim czy teren na którym doszło do zdarzenia jest w dzierżawie przez Polski Związek Łowiecki, jeżeli tak to za szkodę odpowiada zarząd( jego ubezpieczyciel). Warto spróbować tą drogą.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bart-s wybieram się do ciebie. Wyślij mi proszę na Pw numer do siebie. Chciałem się umówić na diagnozę.
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
- 2.0 warto kupic auto z tym silnikiem?
Nie kupuj tego. Miałem i płakałem. Naszczęście ukradli i spokój.- Wycie w skrzyni biegów?
Mam to samo. Mieliłem temat 2 miesiące i nic. Trzeba jechać do Bartka. Może tak zlot multitroników u niego zrobimy[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16].- Głośne cykanie audi b7 bpw
Postaraj się szybko to zdiagnozowano. Silniki bpw latają na rozrzedzanym oleju od dpf. Druga sprawa to pompa oleju z wałkami czasami nie domaga. U mnie skończył się imbus w pompie i silnik padł. Przez chwilę było głośne cykanie a potem stukanie. Obruciło panewki. Nie zwlekam. Jak najszybciej na warsztat. Może być też wałek wytarty.- Przytarcie Auta;/ prosze o pomoc w oszacowaniu strat;/
W b7 za otarty zderzak, błotnik i lampę dostałem 2tys. Nic nie połamane. Klosz do spolerowania malowanie ok 700pln.- [BPW] Bierze olej i plyn chlodniczy
Uszczelka pod głowicą, albo pęknięta głowica- Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
No to widze że moja teoria się potwierdziła. Sama diagnoza nie była skąplikowana, wystarczyło zwalić miskę olejową więc cena też powinna być niska. Naprawa tego to wymianą pompy, rozrząd przy okazji, turbo można też zregenerować, nowa oliwa i po krzyku. Od pierwszego postu od twojej awarii to kolego oszczędności tylko robisz bo mogło być gorzej. Koszty nie powinny przekroczyć 2,5tyś. Jakby się słupek posypał to drugie tyle. Ja wydałem we wrześniu 5tyś za wymianę słupka i nowy dwumas, więc 4900 to zdecydowanie za dużo przy tak niewielkiej awarii. Broń swojego portfela i nie daj się.- Wałbrzych
Widziałem dwa b6 i b7 z ramkami a4klub na numerach DB - 2.0 warto kupic auto z tym silnikiem?