Treść opublikowana przez andrzejtabaka80
-
Brak mocy
Moim zdaniem zapieczone prowadnice w turbinie trzeba wyczyscic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nie odpala 1.9 Tdi AJM
A dymi jak kręcisz jak kat będzie nie taki to coś z wydechu by się pokazalo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nie odpala 1.9 Tdi AJM
Świece bym wyeliminowal po samostarcie by odpalil. Sprawdź uklad paliwowy cos będzie nie chalo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
nie działa ogrzewanie :/ POMOCY!
Sprawdzic korek zbiorniczka. A u mnie było zapowietrzone to tak się dzialo. Ja bym pierwsze 10zl zainwestował w korek bo może nie trzyma cisnienia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[AFN] Biała piana w zbiorniczku wyrównawczym
Mi też to wygląda na płyn do spryskiwaczy. Żeby się do chłodnic zpienil to jeszcze się nie spotkałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
dziwne skoki temperatury.
Po pierwsze tu wyjaśnienia pena kwestie wskaźnik na liczniku zaokragla. Np. Będzie 85-105 pokazuje 90 sprawdzone na kilku egzemplarzach b5. A druga sprawa może być korek uszkodzony i niema obiegu to idze prosto rozpoznac. Jak układ zapowietrzony to ogrzewanie raz grzeje raz nie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Aff 370000 a tak realnie to pewnie ma 570000 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Czym różni się Aff od 1z ahu
Witam temat Stary jak świat ale nigdzie nie ma dokładnej odpowiedzi. Czym roznia się te Dwa motory. Jak by ktoś opisał dokładnie czy z tego aff/a da się zrobić 90km? Jakie części potrzeba i co wymienic. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Odpalanie
Dwumsa stuka przy gaszeniu silnika takie bbu bbu.. takie są pierwsze objawy. A afn-y chyba wszystkie mają dwumasy jak się nie myle. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 Dlugo kręci przy odpalaniu rano
Problem rozwiązany winowajcą był zaworek na filtrrze paliwa. Puszczal powrót odrazu do baku i paliwo schodzilo. Po wymianie problem ustapil pali rano na dotyk. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Problem z temperatura
Sprawdź korek zbiorniczka wyrównawczego kolega w afn miał tam orin zepsuty i tak się dzialo. A ogrzewanie grzeje rownomiernie? Jak będzie zapowietrzony to będzie raz grzalo raz nie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Zawartość dodana 2 minutes later Jeżeli wisko dobre to winowajcą może okazać się uszczelka pod glowica. Też znam taki przypadek tylko tam przy wzroście temperatury wyrzucalo płyn z zbiorniczka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 Dlugo kręci przy odpalaniu rano
Kat wtrysku ustawilem. Świece żarowe grzeja. Sprawa wygląda tak jak by gdzieś paliwo schodzilo. Przewody koło filtra powymieniane. Zastanawiam się czy nie zastosować zaworka zwrotnego ale czy to coś da? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Zawartość dodana 2 minutes later Tak się dzieje po dłuższym postoju później pali ok na jeden obrot. Chwilowy biały dym po odpaleniu świadczy chyba o braku paliwa? Chyba że się mylę ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich jestem nowym uzytkownikiem tego form. Mieszkam niedaleko Krakowa. Posiadam a4 b5 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 Dlugo kręci przy odpalaniu rano
Witam posiadam A4 97 rok autko spisuje się ogólnie dobrze. Tylko posiada jeden mankament. Kiedy odpalam ja rano Dlugo kręci około 10s i jak odpali jest Kopka białego dymu. Kolejne rozruchy wzorowe. Poradzi kos coś z tym? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk *Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz Zapraszam również tu ->Regulamin Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - temat przeniesiony