Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szmager

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szmager

  1. Witam, tak z ciekawości - bierze olej?
  2. Tak jak w temacie - ile kosztuje pełna wymiana uszczelki pod głowicą w Audi A4 B6 1.8T AVJ?
  3. Podobno ceny paliw mają tanieć - zobaczymy
  4. To był żart - ale widzę, że tu nie można się pośmiać
  5. Jeżeli chodzi o ryski to pamiętaj, że jest takie coś jak pasta tempo
  6. Pozazdrościć zakupu
  7. Jeżeli ten co zakłada gaz już ma wprawę to w kilka godzin założy Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
  8. Amortyzatory dobre? Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
  9. Dobrze sprawdź tą okazje żebyś się na minę nie wpakował
  10. Co tu robić? Na zdjęciach wygląda jak ideał
  11. Przesiadka z Toyoty Corolli e11 na B8? Zobacz ile do niego części kosztują - ja bym nie kupował
  12. Gatuluje zakupu, sprawdzałeś spalanie?
  13. Jeszcze były sugestie, że uszczelka poszła pod głowicą albo sama głowica Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
  14. Z tego co mi się wydaje kable do zmieniarki są inne
  15. Tak jak pisze kolega wyżej - możesz zacząć się rozglądać za wyświetlaczem
  16. Sprawdzając po numerach, znalazłem wpis w internecie o tym, że jest to wtyczka od opornika dmuchawy.
  17. Szmager odpowiedział(a) na bpiateczka5 temat w 2.0
    Tutaj masz sondy do 2.0 http://google.plauto-czesci/sonda-lambda,audi,a4-8e2-b6-2000-11-2004-12,2-0-130km,5-4731-15507-100048.html
  18. Szmager odpowiedział(a) na karol3390 temat w 2.0T
    Wiadomo nie od dziś, że 2.0 bierze olej, ale w twoim przypadku szukał bym przyczyny Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
  19. Nie ma co wydawać kasy na 3M jak można taniej kupić. Mojemu koledze tańszy zamiennik trzyma już 1,5 roku i nawet gdyby mu nie wytrzymał to kupuje znowu i ma na jakiś czas w tanich pieniądzach
  20. Witam, ostatnio moje Audi A4 B6 1.8T AVJ niestety nierówno chodzi. Podłączając pod komputer ukazuje mi się napis: Wypadanie zapłonu na 2 i 3 cylindrze. Szukałem przyczyny w świecach i cewkach ale wszystko sprawne. Sprawdziłem kompresje i prawie wcale jej nie ma na właśnie 2 i 3 cylindrze. Jakieś sugestie zanim zaprowadzę do mechanika?
  21. Ja od lat stosuje Wunder-Baum Black Classic.
  22. Szmager odpowiedział(a) na Rafał11 temat w 2.4
    Miałem podobnie w B5 - poluzowały się wężyki
  23. Tak jak pisze kolega wyżej, złodzieje teraz już raczej wiedzą co kradną
  24. Sprawdź tutaj http://ostrow-wielkopolski-w-wielkopolskie-53.wtryskiwacz.eu/wielkopolskie.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.