Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

moras22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez moras22

  1. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    a jakis link do tematu mialbys albo cos? a jakie koszta to są?
  2. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w Audi A4 B5
    ktos juz taki zabieg wykonywal?
  3. jest jedna do sprzedania.
  4. moras22 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam, czy jest możliwość założenia do ośki quattro?? sedan a4 b5 ktos moze takie coś robił?
  5. moze po prostu zaloz sam srodkowy, sam tak mialem i bylo cicho. dp 2.75 do tego koncowy przelotowy sportowy.
  6. wykombinowałem ;D posłuchaj może się spodoba. Ale z góry piszę, że powyżej 2k nie ma co kręcić w nocy zeby nikogo nie obudzić.. PS. 46-47 słychać jakieś pyknięcie.. co to mogło pyknąć bo się aż przeraziłem ?? a4 pr.mp4
  7. zapłaciłem 430zł z allegro http://allegro.pl/wahacze-kpl-audi-a4-a6-vw-passat-b5-skv-germany-i6383543595.html
  8. ja tez zakupilem komplet na przod, lecz czekam na montaz akurat trafilem na promocje. 100zł taniej
  9. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 1.8T
    Pomoze ktos? nagralem filmik jak to slychac.. do tego widac jak pasek faluje na kole walku rozrządu.. normalnie pali choc wydaje mi sie ze przy gaszeniu slychac jakis stuk przy stronie turbiny.. video-1523639435.mp4 edit; nikt nie nie pomogl, poradzilem sobie sam. Jakby ktos mial taki problem to po prostu rozgrzac silnik do 90 stopni albo jechac sie przejechac i problem minie
  10. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 1.8T
    możliwe.. znajomy mi mówił, że ten napinacz jest hydrauliczny i ze jak sie rozrzeje moze byc juz normalnie bez takiego halasu no i ze nie mamy wplywu na sile napiecia paska.. ale czytam teraz na forach z 2014r to jakies napinacze sie roznily wymiarami..a zamawiałem z allegro i byl moj kod silnika.. zamiawialem ten http://allegro.pl/ina-rozrzad-pompa-skf-audi-a4-b5-a6-c4-c5-1-8-1-8t-i5966835905.html?snapshot=MjAxOC0wMy0wOFQwMDowMzoxNi42OTNaO2J1eWVyOzcyYWU1YzUzNTc4YzJlZTI4YmNmMDliMzhiM2NkMDVhY2ZlYTUzZjg3YWM3MGViMjdhOWRiMTRhNDc5MzYwNzY%3D
  11. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 1.8T
    złożylem dziś całe auto do kupy.. odpaliłem samochód i zaczął głośno chodzić pasek rozrządu... co mam zrobić? znaki się zgadzają, 4x obkręciłem wałem. Wymieniane było wszystko a z zimmeringów tylko zimmering wału..
  12. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 1.8T
    to miejmy nadzieje ze ten opor to juz znak ze bardziej nie krecic i w pore zatrzymalem ten klucz... czyli moze byc milimetr w lewo walek i wal od seryjnego znaku? dzieki z info jutro bede zakladal
  13. moras22 odpowiedział(a) na moras22 temat w 1.8T
    a jak milimetr jest na znaku tego na obudowie przy walku seeryjny znak moze byc milimetr w lewo? i walek i wal? Cos sie moze stac jezeli do pierwszego oporu pokrecilem lekko w lewo walem przy odkrecaniu kola pasowego? ucieklo 2-3mm..pozniej zaklinowalem dobrze klucz 19 na srube walu zeby sie nie przekrecilo bardziej.
  14. moras22 opublikował(a) temat w 1.8T
    witam obkrecalem klika razy przy wymianie rozrzadu ustawiajac na znaki walem, krecilem i krecilem i na starych znakach nie zgadzala sie pompa oleju, o jeden zab w lewo za to walki i wal sie zgadzaly, a krecilem z 6 razy.. dopiero za 6 razem o jeden zab za duzo w lewo, moze tak byc?? Ps. czy milimetr w lewo moze byc ustawiony na znakach? czy musi byc bardzo dokladnie od linijki?
  15. Szczerze powiem, że dziś autostradą jechałem chyba go przepaliłem i wróciło wszystko do normy.. bo już nie czuć spadku mocy.. ale dla pewności wykonam logi w wolnym czasie. Dzięki za info. Jak zrobię to tutaj wrzucę. Pozdro
  16. Jak chodzi o falowanie to ja mam miedzy 760-800 na wolnych obrotach w komputerze, wczesniej mialem wieksze ale zrobiłem adaptacje przepustnicy i ją wyczyściłem i jest tak tak jak pisze za to na liczniku nie widac zeby wskazówka skakała. napiszesz mi jak zrobiles te logi? co trzeba wpisac i gdzie?
  17. Moze nie zauważyłeś hmm.. u mnie przy około 3000 czuć mocny spadek mocy, czasem przy 2800, ale pozniej tak faluje, raz daje moc raz odejmuje itd Odpinalem przeplywomierz na wlaczonym silniku jechalem sprawdzic i to samo.. pozniej wsadzilem rozniez na odpalonym ale silnik nie zgasl, a koledze wlasnie zgasl jak podpinal spowrotem w tym samym silniku.. tylo aqu..
  18. a to tez miales tak, ze np. na drugim biegu przy przyspieszniu miales takie odczucie w fotelu jakby co jakas sekunde moze dwie, popuszczalo turbo pompowalo puszczalo pompowalo? itd.
  19. podjade w nastepnym tygodniu sprawdzic pod kompa te logi dynamiczne.. dzisiaj sprawdzalem jeszcze raz i najbardziej czuc to na drugim biegu, przyspieszajac tak od 30kmh to co czuc jak wpycha w fotel lecz co jakis czas odpuszcza pozniej znowu ciagnie i odpuszcza itd... ciekllo mi paliwo z weza gumowego laczacego nad filtrem powietrza przy scianie grodziowej, ale zmienilem cybanta i nie leci nic i problem dalej jest taki sam...
  20. z vcds i kablem to nie problem tylko powiedz mi jeszcze jak mam ten pomiar wykonac? mam vcds bloki pomiarowe wpisuje 2+33, pozniej 3+20 i pozniej 15+118 i mam?
  21. a czy takim malym zielonym komputerkiem na obd2 zrobie takie logi czy tylko vcds? ktory blok wpisac?
  22. Witam, mam problem podczas przyspieszania przy granicy 3tys obr czuć jakby turbo wyłączyło się (ponizej 3tys czuć jak wgniata w fotel a po 3 tys nagle czuć odpuszczenie) auto jako tako przyspiesza nie wiem czy czuje spadek mocy ale czuć jak wgniata az nagle przestaje a powyzej 3 tysiecy to czuc jakby przyspieszalo ale co jakis czas sie wylaczalo wlaczalo na ulamek sekundy moze sekunde i dalej ciagnie i tak kilka razy az do 6 tys, dodatkowo bez problemu 120 leci moze i wiecej nie sprawdzalem tego... za to ponizej 3 tys czuc jakby mial b. duzo mocy a po 3 slabiej o wiele, no i j/w przyspiesza przerywanie, Błędów nie ma.. ktoś pomoże? silnik 1.8turbo.... obstawiam: -przepływomierz -turbo -n75 -gruszka Jednak czy nie byloby jakiegos bledu zapisanego o usterce powyzszych elementow?? pytanie które z tych to moze byc przyczyna? ktos juz tak mial? nie wazne czy na benzynie czy na lpg jest tak samo. Chyba, ze moze byc wina iz lpg byl wystrajany na 95 a zalane mam 98 verve?
  23. no a jakas duza roznica jest przy zmianie tych tarcz z 288 na 312 przy hamowaniu czuc ze sa lepsze skoro klocek ten sam? nie wiadomo?
  24. a tak w sumie... to jak tylko jarzma sie zmienia tj. tarcze z 288 na 312 a klocki i zacisk zostaja takie same to chyba hamowanie jest takie samo? Czy jest lepsze? Czy przy wymianie jarzma to i tarcze 312 i klocki pod 312 sie bierze?
  25. Dzięki za odpowiedź !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.