Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilch-1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilch-1984

  1. Zmiana pinów na prawdę nic nie daję? Mam na myśli piny które odpowiadają za zapalenie się lampki w lusterku
  2. Wchodzisz po przez vcds w centralny zespół elektryki 09,i sprawdzasz nr. modułu centralnej elektryki.Ja mam 8K0 907 063 N i pełne wyposażenie oświetlenia. W pierwszym poście zostały wymienione jeszcze z końcową literką C,D.
  3. Zderzak od s4 b8 pomalowany pasuje p&p teraz czas na sound boster system (wstyd jeździć z pustym otworem na drugi wydech),tym bardziej że za tydzień mam wesele ? Czy zakładał ktoś wydech od Q5 ? A może ktoś robił chociaż przymiarkę i wie,że be problemu podejdą?
  4. Witam, Panowie Czy zna ktoś z was sposób na sprawdzenie głośnika w aktywnym wydechu? ?
  5. U mnie sprawa rozwiązana. Uwalone były piny między drzwiami ,kierowca-pasażer. Co dziwne w ASO ze wszystkim sobie poradzili,koszt 1300 zł ? Temat ZAMKNIĘTY
  6. ? Orientuje się ktoś,czy hak holowniczy 8R0800495E od audi q5 8r będzie pasował do audi a4 b8? Bardziej mi chodzi o rozstaw po między belkami? Może ktoś może to sprawdzić ?
  7. Witam,czy czujniki parkowania tył,mogą być użyte do przodu?
  8. Wszystko da radę kolego tylko,że lampki z oświetlenia przestrzeni nóg,a podświetlenia drzwi się różnią wejściem na wtyki ? Zdjęcie świeżo kupionych lampek za grosze do oświetlenia przetrzeni nóg.
  9. Nie mogłem znaleźć dedykowanych w kolorze czerwonym:p
  10. Już nie wiem czy to zbieg okoliczności,czy co. Ale wymieniłem jeszcze jedna i wszystko działa. Kuźwa czy instalacja w tych samochodach jest tak zaawansowana,że ledowe żarówka może powodować taki błąd ?
  11. Eee... jednak zła diagnoza ? ale ma coś na rzeczy. Żarówki ledowe,które kupiłem do oświetlania nóg powodowały właśnie zakłócenie z tylnymi drzwiami. Nie wiem czy ma to sens. Ale jak wyciągnąłem jedną słabo świecąca (przepaloną) z oświetlenia nóg, alarm działał. Gdy ja włożyłem spowrotem,tylne drzwi przestały się ryglować. Dzisiaj jednak problem wrócił,ale mam jeszcze jedną taką żarówkę włożoną.
  12. Siema kolego. Dzisiaj znowu odezwał się problem z alarmem,i z komunikacją tych samych drzwi,oraz brak sterowania szybą. Teraz dopiero znalazłem przyczynę ? Wcześniej to chyba przypadek.
  13. Bardzo proszę ? Demontaż robiłem bez śrubokręta. ?wystarczy z pewna siłą przesunąć lampkę w jedną z dwóch stron (lewą lub prawa) ,ogólnie w stronę blaszki wygiętej.Oczywiście nie wiesz jak jest założona ,ale wyczujesz po oprze. Co do śrubokręta. Na pewno też można ha ha
  14. Mega dobrze ? Tak tamtą częścią nie masz co się przejmować. Nie wiem jak się to fachowo nazywa ale tak jak złożyłeś jest OK Teraz zostaje Ci wyciągnąć stare lampki i założyć te
  15. Eee...myślałem,że gorzej będzie:) Lecę z pomocą kolego
  16. No to powiem Ci,że ja bym się wkurzył. Bo na aukcji są lampki z dwoma wejściami i jedno z nich powinno pasować do istniejącej instalacji.
  17. Jeżdżę już dobry rok na mocnym oświetleniu miałem też "ogon" za sobą i nikt do niczego sie nie przyczepił. Jak będzie taka sytuacja,napiszę ?
  18. Czy 3 opcja będzie dobra,to już jest rzecz gustu. Między przednią osią A tylną jest różnica 7/8 mm w ET. Przynajmniej w napędzie quattro. Przy ET 27 z przodu mam w płaszczyźnie z błotnikiem,z tyłu natomiast koło jest schowane te kilka mm. Zastanawiam sie czy można tą różnicę zlikwidować dystansem bez inwazyjne .
  19. Wszystko ogarnięte ?,brak błędów ? Dziękuję za wszelką pomoc kolegom:) Piwo stawiam w Grudziądzu na zlocie Audi ?
  20. Zmieniałem u siebie kodowanie z 0 010102 na 0000102 . Sukces!!! Dzisiaj wpisałem jeszcze raz kodowanie i działa ? Ten mod dał mi popalić ? Po zmianie lusterek z lampkami side assit,a raczej obudowy lusterek przy 100-120 km/h . Tylko przy lusterku od strony kierowcy. Zauważył ktoś takie zjawisko? Pss. przed wymianą nie było tego problemu. Nie występuje ten problem gdy lusterka mam całkowocie złożone,gdy złożę je nawet manualnie ciągnąc do siebie tak żeby wyskoczyły że swojego miejsca. Ktoś coś?
  21. U mnie są felgi z ET 47 i musiałem dołożyć cztery 20 mm dystanse. Ładne wygląda ale jak już się brudzi to konkretnie. Opony są w płaszczyżnie z błotnikiem .
  22. Właśnie dzisiaj też na to wpadłem. Niestety nic to nie zmieniło. Błąd znikną do momentu wciśnięcia przycisku asystenta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.