Treść opublikowana przez kamilch-1984
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Krystian1313 nie bierz tego "zaśmiecania" do siebie. A skoro lubisz sobie pogrzebać przy samochodzie,to tym bardziej powinieneś zbierać informacje czytając posty,a nie licząc na podanie czegoś na "tacy". Wiedzę zdobywa się właśnie w taki sposób. Jesteś od nie dawna i pomyśl sobie,że co jakiś czas pojawia się osobą,która też jest od niedawna. I od razu zadaje to samo pytanie co Ty. Ps.chwała dla kolegi,który chcę Ci pomóc:)
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Witam kolegę. Nie chcę być nie miły,ale czy kolega czytał ten post ? W taki sposób robi się śmietnik na postach,bo Co jakiś czas,ktoś pyta o to samo?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Czy wie ktoś jakie piny męskie i żeńskie idą do wtyki t17f ? Bardzo przepraszam ale czy to nie jest czasami wtyka 32 pinowa,do której podłączamy iluminacje? Wtyka z modułu centralnej elektryki. Który schowany jest głęboko po stronie kierowcy.
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Jest jakieś sensowne wytłumaczenie. Dlaczego przewody idą przez tą wtykę T17f ? ?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Mariusz a po drodze na przewodach CAN, mamy jeszcze wtykę T17f (złącze 17-stykowe,brązowe,miejsce połączeń,prawy słupek A) . Rozumiem, że możemy przez tą wtykę przepuścić przewody,ale nie musimy?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Dzięki Mariusz ? Już myślałem że na drodze do Gateway,jeszcze coś mam zachaczyć??
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Jeszcze jedną rzecz ktoś mi wytłumaczy. Na przewodach,które idą od wtyki T12f,idą skręcone kanybze sobą. Na rysunku naniesione są oznaczenia: -B108, -B109, -B665, -B666 O co w tym chodzi?
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Bardzo ważny drobiazg !!! Będę szykował instalację jak przyjdzie wtyka. Wcale ten mod nie jest łatwy ? Kabelkologia ogromna .
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Tak to zrozumiem. Popraw mnie jeśli się mylę. Wtykę która ma więcej pinów ,przedłużamy ją tak żeby przeciągnąć przewody do przodu prze wtykę 4F0 972 112 . Ta z mniejszą ilością przewodów podłączamy do Pdc w prawym schowku,oczywiście z tyłu. Dwa skręcone przewody "cany" idą do modułu Gateway. Część tych przewodów są masą,jeden idzie do skrzynki bezpieczników i reszta do wtyki 27 pinowej przy drzwiach, (podłączenie wskaźników w lusterkach i włącznika od strony kierowcy) Nie mogę znaleźć takiej wtyki. Znalazłem taką 8K0 972 416, na oko wygląda,że podejdzie . Hmm
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Działają bez żadnego problemu ? Są dobrane pod model samochodu.
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Szczerze to nie wiem?Ale gdybym chciał wykluczyć żarówki,wyciągnął bym je z oprawek i pojeździł bez. ?
-
Webasto Thermo Top
Brawo! Życzę ciepłych poranków ?
-
Montaż szyberdachu
Ciekawy temat ? Czy oprócz podsufitki,szyberdachu,lampki z pokrętłem sterowania w podsufitce ,potrzebny jest jakiś moduł ?, do tej modyfikacji ?
-
Dysze spryskiwaczy
Bardzo dobry pomysł! Dziękuję ?
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
? ha ha bardzo zdrowe podejście ? Tylko później kup później te "lepsze" ? Żartuje oczywiście ?
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Właśnie kolego nie wiem jak teraz,ale chciałem Cię ostrzec przed kupywaniem tego typu żarówek ? Jeżeli widziałeś mrugające podświetlenie lampek rejestracyjnych,to właśnie powodem są tego typu żarówki. PRZYNAJMNIEJ KIEDYS BYŁY! Wiem bo sam kupowałem. Dlatego teraz wolę całe lampki. Dobra rada dla kolegi pasjonat? Zwróć na nie uwagę podczas użytkowania,czy po kilku miesiącach nie będą Ci "mrugały" https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://allegro.pl/podswietlenie-tablicy-led-audi-a4-8k0-b8-a5-q5-tt-i6585456532.html&ved=2ahUKEwidk6XtgODfAhXmsosKHX9WDRsQFjAAegQIBxAB&usg=AOvVaw0We-3_-rGBCambT7XvXKtc
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Kupowałeś całe lampki czy żarówki?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
No to śmiało wal trasę! ! ??
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Program bardzo ważna rzecz ,po wywaleniu elementów ekologicznych auta ??
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Mam lusterka do sprzedaży składane pod kątem , 10+2 PIN, - model: 2008- - elektrycznie regulowane -elektrycznie składane - podgrzewane -side assist, -fotochrom
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
A myśleliscie o czyszczeniu dpf? Gdzieś natknąłem się na firmę,która czyści do 99% dpf za grosze.. tzn coś koło 400 zł.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Rzecz gustu kolego ? Tylko pamiętaj,że kolor jest dlatego intensywny bo jest to oświetlenie jak by to powiedzieć w pierwszej fazie odblokowania samochodu poprzez alarm (żebyś wiedział gdzie nogi włożyć?) . Po włączeniu, uruchomieniu samochodu,przygasa do wybranej przez siebie mocy,którą ustawiasz poprzez w MMI i święci podczas jazdy? . Więc pasuje do czerwonego oświetlenia przycisków,diód w podsufitce,oświetlenia klamek w drzwiach itd. Ale szanuję twoja wypowiedź. Chcę tylko powiedzieć,że są fajne żarówki na rynku,które umożliwiają w prosty sposób zmienić oświetlenie.
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Sprawdź nr oem na przepływomierzu zamontowanym w samochodzie ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Powiedz mi w ogóle czy miałeś takie objawy jak: - nierówna praca silnika, - szarpanie, gaśnięcie, -problem z płynnym przyspieszaniem, -wahania obrotów na biegu jałowym,czy też problem z rozruchem.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Zmiana z niebieskiego oświetlenia na czerwone! ? Znalazłem nowy sposób na bardzo mocne oświetlenie. Bez włączonego zapłonu ?