Szczerze to chyba już wolę dorzucić hajs do podsufitki z B6 i wysyłkę. U mnie wszystko jest w świetnym stanie (i czyste) prócz lekko odklejającej się podsufitki w jednym miejscu... poprzedni właściciel zaprał ją na mokro na to wychodzi w tym miejscu i teraz po czasie wychodzą tego skutki... ciężko było piankę kupić. :/ Warto było się dowiedzieć, dobrze że w ciemno jej nie kupiłem bo potem bym marudził. Dzięki za pomoc jeszcze raz
Cześć, czy podsufitka z b7 podejdzie kolorystycznie do tej z b6? Chodzi mi o to czy nie będzie się odróżniać od reszty (wiadomo, trochę młodsza ale bardziej chodzi mi o materiał).
Zdjęcie podsufitki z b7:
Ciekawe... gdyby hamowanie silnikiem żarło olej to chyba musiałbym trzymać beczkę w garażu. A przez ostatnie 3kkm stan bagnetu ruszył mi się może o 2mm.
Co do dymu, przypadkiem katalizator też czasami nie powoduje dymu?
Słyszałem o przypadku gdzie instalacja LPG (i jej montaż) powodowała problem z długim kręceniem (ale w 1.8), powodem był problem z mieszanką.
Sprawdzałeś świece?
Witam wszystkich, ostatnio stałem się posiadaczem Władcy Pierścieni B6 ze śmieszkowym altem. Trochę mi się życiowo zbłądziło, bowiem uwielbiam japońce ale kto wie, może zostanę po niemieckiej stronie mocy (coby nie było, alt nie spali mi tyle oleju co vTEC w accordzie, nieważne jak będzie się starał ).