Treść opublikowana przez kuba491
-
jak zmienić wskazania spalania z km/l na l/100km ?
Zmieniłeś wskazania z km/l na l/100km? Mam ten sam problem w a4 b8 12r lift
-
[B7][3.0tdi] wymiana termostatu
Dzięki
-
[B7][3.0tdi] wymiana termostatu
I jak ten vernet?
-
Nie można osiągnąć 90°
- B7 3.0TDI tiptronic 6 biegów szarpnięcie na 2 biegu
Ok- [B7][3.0tdi] wymiana termostatu
Coś musiał bo tam ręke trudno włożyć. Pytanie czy pas czy od góry kolektor i pasek zębaty. Jakiej firmy montowny miałeś termostat?- [B7][3.0tdi] wymiana termostatu
Witam. Wymieniał ktoś termostat w 3.0tdi? Z tego co widzę trochę ciasno. Trzeba zrzucać pas przedni czy jest możliwość bez ściągania?- B7 3.0TDI tiptronic 6 biegów szarpnięcie na 2 biegu
I coś się dowiedziałeś w tym temacie?- Nie można osiągnąć 90°
Rozwiązałes problem?- Wtryski 3.0 bkn
Podepnę się pod temat. Czy z tych wartości można coś określić? Dodam że zauważyłem że na cyl2 lekko się zaczął pocić wtrysk i głośniej stuka. Czy to tylko podkładka?- 3.0 TDI V6 jaki rozrząd?
Będzie ok ale jak dla mnie cena trochę za duża- 3.0 TDI V6 jaki rozrząd?
Ślizgi dostaniesz tylko w aso. 400zl za 3 szt. Nie ma jako zamiennik.- 3.0 TDI V6 jaki rozrząd?
44486 FEBI BILSTEIN SKLEPMOTONET.EU 44486 FEBI BILSTEIN Zestaw łańcucha rozrządu, pasuje do... Widzę nawet cena spadła- Wymiana oleju w skrzyni tiptronic.
Jak zmienia statycznie to nie wejdzie mu 9 litrów bo tyle wchodzi na pustą skrzynie. Jakies 7 litrów przy takiej wymianie wchodzi.- Audi A4 B7 szarpanie
Szarpnie kilka razy czy tak jakby odłączało naped gdy puścisz gaz i szarpnie raz mocniej jak dodasz?- 3.0 TDI V6 jaki rozrząd?
Ja zakładałem febi. 4 łańcuchy i 4 napinacze. Slizgi miałem ori ale stare nie były wytarte to zostały. Jak chcesz dam ci namiary na sklep gdzie kupiłem zestaw Febi za 1714zl chyba.- Poszarpywanie i drgania
Rozwiązałeś problem?- Drgania całego nadwozia
Avant03 Przy prędkości od około 40km/h zaczyna się jakby ząbkowanie na kierownicy tylko przy jej przekręcaniu A przy wyższych obrotach trzęsie całym autem. Magiel wstawiony po regeneracji. Zawiecha sztywna. Był duży luz na wewnetrznym przegubie po prawej stronie. Wczoraj wymieniłem i bez zmian. Mechanik zauważył że po tej samej stronie jak przykręcasz przegub to ten talerzyk który wychodzi że skrzyni ma właśnie trochę luz. I teraz mam zagadkę. Na forum a6 jest widzę opisany temat ale po wymianie mechanizmów różnicowych chłopaki nadal mają problem....- Lublin/Świdnik- drgania auta i kierownicy. Kto pomoże?
Poszukuję mechanika który ogarnie drgania całego auta przynoszące się na kierownicę i nie wymieni pół auta po drodze. Lublin/Świdnik. Audi a4 b7 3.0tdi quatro- Drgania całego nadwozia
Rozwiązałeś problem? Mam podobny problem.- Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Czy sprężyny tył z a4 b7 2.7tdi avant to takie same jak w 3.0tdi avant quatro?- Rozrząd? czego to dźwięk ?
Rozrząd zaczyna się odzywać. Przerabiałem u siebie. Z takim dźwiękiem jeździłem 1.5roku. Jak zaczął głośniej halasować to zrobiłem.- Mycie ręczne Łódź
Z racji że mieszkam w bloku nie mam możliwości mycia auta ręcznie za każdym razem. Zostaje tylko na bezdotyku. Zna ktoś miejsca w Łodzi gdzie można bez problemu się rozłożyć ze swoją chemią i umyć ręcznie auto o normalnej porze a nie w środku nocy?- Wahacze pod 1bv
Odkopię. Różnica w wahaczach między 1bv a 1ba to inna tuleja i innej średnicy swożen? Kształt samych wahaczy jest taki sam?- 3,0 TDI Rozrząd, ku przestrodze. +Zdjęcia
Potrzebuję się dostać do tego napinacza bananowego jedynie. - B7 3.0TDI tiptronic 6 biegów szarpnięcie na 2 biegu