Treść opublikowana przez Andrzej85
-
Wymiana lampek podświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
Panowie jakiś czas temu założyłem żarówki led w lampkach podświetlenia tablicy rej i zauważyłem teraz że gdy włącze światła to radio słabiej odbiera. Czy to moze być od tych żarówek?
-
Dodatek do ON archoil ar6900-d max
Gregorski3 zauważyleś jakąś poprawe w pracy silnika czy spalaniu bo też sie zastanawiam nad kupnem takiego specyfiku tylko nie wiem czy warto.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Ja nie wymieniałem aku, jest oryginalny od nowości i ładowanie zimą mam czasami 14.8. Miernik mam cały czas w zapalniczce. Latem cały czas było 14.4 - 14.5. Wydaje mi sie ze sterownik wykrywa ze jest zimno akumulator niedoładowany i tak jest.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Mam tak samo czyli napięcie około 14,8 v ale nie zawsze. U mnie jest takie wyspkie przy niższych temperaturach i chyba gdy akumulator może być nienaładowany. Gdy akumulator naładuje prostownikiem i wyjade to ładowanie mam 14,5 v.
-
Podskakiwanie auta.
A nie masz luzu na prawej półosi przy wyjściu z dyferencjału? Chodzi o luz góra dół.
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
Myślałem że podkładki są tylko na lewą strone. W serwisie można je dostać?
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
Z prawej strony na łożysku stożkowym?
-
Rezonans, wibracje, czkawka w czasie jazdy [ROZWIAZANY]
Mam to samo. Wymieniałem już wszystkie łożyska na dyferencjale w tym stożkowe z prawej strony i nic nie pomogło dale jest luz i dalej są wibracje na 4 biegu. Póki co jeżdżę tak już rok i nie pogarsza się i po woli się do tego przyzwyczaiłem.
-
Bardzo słabe wybieranie dziur - czy amortyzatory do wyamiany?
Panowie i wymienialiście amortyzatory bo ja mam to samo, każdą nierówność czuć podczas jazdy. Wymieniłem amortyzatory na tyle bo jeden zaczynał lać ale jeśli chodzi o jazdę to nic nie zmieniło.
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Witam. Czy wymiana bananów na poliftowe pomoże na wibracje występujące na całym aucie? Na kierownicy nic nie czuć tylko całą budą trzęsie.
-
Wymiana dwumasy sprzegła
W mondeo tak miałem że po wciśnięciu sprzegła do połowy był hałs. Winne było łożysko oporowe. Tak czy siak trzeba wymieniać wszystko.
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
- Spociki Radomszczańskie
Panowie jest może w okolicy jakiś fobry warsztat gdzie fachowo wyważą koła?- Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Panowie jest może w okolicy jakiś warsztat co naprawde dobrze wyważają koła albo mają słynna maszyne hunter?- Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Napięcie mierzyłem zaraz po odpaleniu auta a akumulator mam juz w kiepskiej kondycji bo jest od nowości więc stąd takie duze napięcie. Dzięki za odpowiedź.- Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Witam. Z powodu słabego ładowania założyłem dodatkowy przewód od alternatora do tej puszki rozdzielczej na podszybiu i teraz napięcie ładowania na akumulatorze mam 14.7v i czy to nie za dużo? Pytanie do tych co już jakiś czas jeżdżą z taką modyfikacją jak jest u Was z napięciem ładowanie i czy coś złego sie nie dzieje jeśli jest ono takie wysokie?- Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Tylko, że u mnie drgania sa w zakresie prędkości 60 - 80 i nie ma ich na kierownicy.- Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
O widzisz nie doczytalem nic o tym i nie wiedziałem że sa jakieś nowsze. Wibracje czuć na załączonym biegu wiec wiązałem to raczej z usterka czegoś z napędu a nie zawieszenia.- Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Zawieszenie było sprawdzane i nie było żadnych luzów, wszystko sztywne więc nic nie majstrowalem. Myślicie że banany byłyby powodem wibracje?- Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
U siebie też sie zastanawiam czy nie mam padniętych poduszek. Szarpanie przy ruszaniu ustąpiło po wymianie kompletnego sprzęgła ale wibracje w trakcie jazdy (60 -80) cały czas są. Wymieniłem już przeguby wewnętrzne z półosiami, opony zimowe z felgami nowe, wyważanie dwa razy i dalej to samo. Chyba juz pozostają tylko poduszki silnika bo co innego może być.- Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Pewnie dwumas jest zatarty tak jak u mnie było.- Wibracje w trakcie jazdy
Czy poduszki silnika mogą być przyczyną wibracji w trakcie jazdy? Oprucz wibracji mam wrażenie że gdy wjade w dziurę to silnik sie telepie. Gdy ruszam ręcznie silnik to troche się telepie tylko nie wiem czy ma tak być czy coś jest nie tak. Wymieniłem teraz półosie ale dalej to samo.- Jak zdiagnozować uszkodzone poduszki silnika w A4 B8?
Witam. Mam problem z wibracjami w swojej a4 w trakcie jazdy, wymieniłem przeguby z całymi półosiami i nic nie pomogło wiec teraz zastanawiam się czy to nie poduszki silnika. Mam takie wrażenie, że jak wjade w jakąś dziure to czuje jakby telepał się silnik. Gdy otworze maskę i szarpie recami samochodem to silnik troche lata. Silnik lata jak nim troche rękami po bujam. Nie wiem czy tak ma być czy poduszki są walnięte więc prosze o pomoc jak jest u Was?- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Tak wiem ale niestety nie posiadam kabla więc dlatego zapytalem o zielone menu.- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Panowie da rade włączyć wizualizacje z poziomu zielonego menu w mmi 2g? - Spociki Radomszczańskie