Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

napalm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez napalm

  1. Witam, tak jak w tytule. Słyszę różne wersje, szukam potwierdzenia „stuprocentowego”. czy blenda z sline grilla pasuje do grilla rs4 b7? pozdrawiam!
  2. Mówisz takim językiem, ze nic nie rozumiem
  3. Dziękuje ślicznie!
  4. Witam, powoli turbinka pada (BPW seria), a w przyszłości chciałbym robic mapę, teraz pytanie gdzie najlepiej robic turbo hybrydę i ile można wyciągnąć z BPW? Temat PD na razie pomijam, póki co sama hybryda
  5. Nadarzyn podobno robi lipę już, nieprawda to?
  6. Witam, po zdiagnozowaniu problemow z moja niuńka mam trzy rzeczy do zrobienia: 1) uszczelka dekla, bo mam wyciek 2) pompa vacum, ale z jakiego powodu dowiem się potem 3) PD do regeneracji teraz kilka pytań: 1) uszczelka dekla, to będzie to? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7037130097 2) uszczelka pompy vacum, to znaczy mam kupic zestaw naprawczy? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7195648006 3) gdzie w PL oddajecie PD do sprawdzenia i ewentualnej regeneracji/czyszczenia? Tak żeby było w rozsądnej cenie i dobrze zrobione? Pozdro
  7. Przypuszczam, ze geometria zapieczona. Wymiana oleju i filterka, spasowanie zderzaka + przypuszczam, ze coś się znajdzie, ale nie jestem w stanie powiedziec co. W poniedziałek oddaje autko na diagnozę i zrobienie logow statycznych i dynamicznych + sprawdzenie turbo. Dam znać, obiecuje!
  8. Jadę w pn do Pana Pawła. Zdam relacje
  9. napalm odpowiedział(a) na napalm temat w 2.0TDI
    Niestety nie.
  10. Które w takim razie brać? Wybierz za mnie
  11. A4 B7 2.0TDI BPW PD z DPF Valvoline Synpower XL-III C3 Dobry wybór?
  12. napalm opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witajcie, jest taki problem, ze na 1-2-3 między 1,6-2,0k rpm przy przyspieszaniu niunia oddaje jakiś dziwny dźwięk, taki jakby się coś obcierało. Jadę sobie na 2, jest 1,7k rpm przyspieszam do 2k rpm i przez 1-3s słychać taki ciągnący dziwny dźwięk, jednorazowo. Turbo nie gwizda, a na pewno nie tak żeby zweryfikować, ze to 100% ona. Budą nie trzesie, na żadnym z biegów, na postoju tez nie. Przed zgaszeniem tez nie dzieje się nic niepokojącego. Niedawno regenerowane PD i zmieniany rozrząd, choć nawet i przed wymiana był ten dziwny dzwiek. Spróbuje nagrać ten dźwięk, ale może być ciężko. Pozdrawiam. B7 BPW
  13. Bieda nie bój się, u Ciebie będę zamawiać ;D
  14. Panowie, z ciekawości - na tył Zimmermann nie ma w ofercie perforowanych Sport 288?!
  15. Mi się wczoraj przytrafiło to samo Na kompie brak błędów, dpf niesprawdzany ale bedsie dziś bądź jutro. Jak tylko problem będzie rozwiązany dam znać EDIT @()@;; Wtryski poszły 4 do regeneracji poszły i wszystko wróciło do normy
  16. Panowie, mam taki problem. https://zapodaj.net/6d1859bb79a5d.jpg.html https://zapodaj.net/99c97bf735da5.jpg.html https://zapodaj.net/67c2740dc12fa.jpg.html Co w takiej sytuacji mogę zrobic żeby obyło się bez kupowania nowych bixow :(((? I jakie koszta się z tym wiążą?
  17. Mi się wczoraj przytrafiło to samo Na kompie brak błędów, dpf niesprawdzany ale bedsie dziś bądź jutro. Jak tylko problem będzie rozwiązany dam znać
  18. @KINIAM http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6736009784, chyba najtańsza opcja ze wszystkich możliwych @H4mm3R zanim znajdę wszystkie potrzebne rzeczy, to w grobie się już będę przewracał. Czemu zestaw naprawczy lipna opcja?
  19. Bry, rozrząd zakupiony od @H4mm3R zapewne przyjedzie w przyszłym tygodniu. Wymiana rowniez w przyszłym tygodniu, wiec przy okazji trzeba będzie sprawdzic imbus i cała resztę. Pytanie do Was - warto przy wymianie rozrządu przy okazji kupic zestaw naprawczy pompy oleju i wymienić? Stan imbusa i reszty jest niewiadomy. Czy wymienić rozrząd, przy okazji sprawdzic stan imbusa i wtedy decydować? Czy ogólnie pieprzyć wszystko i kupować zestaw naprawczy pompy, i zmieniać od razu z rozrządem?
  20. Rozumiem, odezwałem się do Wandeja i będę z nim gadał. Z ciekawości zapytam jeszcze. Ile kosztuje taki swap z serii? Jarzma trzeba dokupić z tego co wiem.
  21. Hej, nie planuje, wydaje mi się, ze przy takiej mocny zbędny jest swap. Dlatego pytam czy opłaca się pchać w swap czy kupować serię
  22. Bry, za miesiac, dwa przymierzam się do wymiany tarcz i klocków. Aktualnie jest seria 288/245, planuje zmienić komplet przod i tył, ale wiele osób pisało o swapie na większe tarcze. Silnik BPW z Q, więc jakimś wielkim postrachem nie jest. W przyszłości (dalekiej) mysle o jakimś lekkim wirusie, ale pytanie brzmi - czy jest sens robić swap hamulców przy takiej mocy? Poki co chętny na kupno tego: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7011098302, choć nie wiem czy nie wjadą klocki Ferodo. Jakieś sugestie? P.S jakiś forumowicz ma zniżki na tego typu rzeczy? Chętnie bym kupił ciut taniej ale swój od swojego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.