Treść opublikowana przez jok21
-
Android Auto w Audi A4 B9
Przewód hsd od jednostki do złącza USB,zlacze kupiłem to które siedzi koło przycisku start/stop. Mam kontakt z gościem który tak zrobił i hula. Docelowo będzie to ukryte za schowkiem i podłączony carlinkit lub coś podobnego bezprzewodowego.
-
Android Auto w Audi A4 B9
To lux,jak przyjdą kable będę się brał za robotę,dzięki?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Na początku pokazał jak ściągnął plik i go kopiował na kartę,masz rację nie pokazał juz samego patchowania ale mam nadzieję że z pomocą forum dam radę,zobacz na foto jak to wygląda jak wrzucę pliki że screenów na kartę
-
Android Auto w Audi A4 B9
Połowę w sensie zainstalowanie miba jak rozumiem? Dlatego dopytuje co dalej żeby nie narobić szitu. Wrzucę tego 3.5.0 i niech się dzieje wola nieba? co tego tego patcha który jest w folderze z moim numerem softu i jest to plik .ifs jak wrzucę go na kartę mmi samo go odczyta jako plik do instalacji?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Ściągnąłem też,ale w tym patchu jest tylko kilka plików tekstowych i jeden o rozszerzeniu .ifs,nie wiedziałem jak to ugryźć
-
Android Auto w Audi A4 B9
Dzięki za odpowiedź. Jak przyjdą kable będę walczył. Co do twojej pierwszej odpowiedzi. Ściągnąłem tylko miba wygląda to takjak na screenach. Po skopiowaniu zawartości folderu i włożeniu karty do mmi widać mib to jest start aktualizacji Wzoruje się tym filmem mr.fix i u niego wygląda to tak samo
-
Android Auto w Audi A4 B9
Z tego co czytałem niewiele to wnosi a zawsze coś może pójść nie tak. Chcę wybrać najniższa linie oporu żeby tylko AA hulało i mapy. Ten mib 3.5.0 mogę wgrać na mój soft? Kolejność pracy napisałem Ok?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Na dniach przyjedzie mi kabel hsd z ali i będę próbował wgrać mib. Na stronie github ściągnąłem już najnowszego miba 3.5.0,skopiowałem na kartę SD i odpaliłem przez czerwone menu,jest aktywna opcja żeby wystartować wgrywanie więc teoretycznie jest ok. Mogę go zapodać na dotychczasowy soft MHI2Q ER AUG22 P4170 MU1117? Jednostka z procesorem qualcomm. Dla uporządkowania myśli niech mi jakąś dobrą dusza potwierdzi czy kolejność która zaplanowałem jest ok. 1. Ściągam mib i kopiuje na kartę SD /syst.plik fat32 2. Podłączam prostownik,włączam zapłon kładę kluczyk pod podłokietnikem,czy może lepeij dla bezpieczeństwa uruchomić auto? 3. Karta SD do slotu nr1 w jednostce 4. Czerwone menu,aktualizacja i startujemy. 5. Po wszystkim wchodzę w zielone menu i A. Sporządzam backup. B. Łatam błąd oprogramowania C. Klikam patch ifs root aio. I tam aktywuje AA I kody fec do navi? Kartę sd wyciągam po backup czy po dokonaniu wszystkim zmian?
-
Drgania na D i R w Audi A4 B9
Bo te koła mają wadę projektowa dlatego po tak małym przebiegu na nowym kole znów masz problem. O wadzie piszą na niemieckich forach. Też masz 150km diesel? Bo to praktycznie tylko tego silnik dotyczy
-
Drgania na D i R w Audi A4 B9
Ja jeżdżę już 10tkm ale chyba się zlituje i go wymienię
-
Drgania na D i R w Audi A4 B9
Myślę że nie ale nie bagatelizowalbym tego błędu.
-
Drgania na D i R w Audi A4 B9
Mam identycznie,na grupie fejsukowej a4b9 temat był wyczerpany każdemu po wymianie dwumasy przechodziło na kilkadziesiąt tysięcy kilometrów i znów to samo. Zimny ci drga czy ciepły?
-
Wyświetla kontrolkę check engine i pojawia się błąd
Więc jest duża nadzieja ze po gruntownym wyczyszczeniu będzie żyć.
-
Wyświetla kontrolkę check engine i pojawia się błąd
Płynu chłodniczego Ci nie ubywa? Jeżeli nie to pewnie jest szczelna i wystarczy samo dokładnie mycie,choć nie zawsze przynosi to oczekiwany rezultat,tak piszą ludzie którym po praniu wciąż wywala czeka.
-
Drgania na D i R w Audi A4 B9
Wersja 150km? Jeżeli tak to prawdopodobnie dwumasa,taki mają feler. Moja ma 155tkm przebiegu i mam to samo.
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Pewnie tak się skończy ale moja wrodzona docieliwość nakazuje mi wykorzystać wszystkie możliwości. Przy okazji jak poruszyłeś temat może napisze ktoś z wymienionymi przez ciebie urządzeniami z okolic radomia i byśmy ogarnęli takie kodowanie. Co do aplikacji carscanner,nie wiem czy kiedyś ja widziałeś ale w wersji pro ma bardzo dużo możliwości w b9 zakodowałem nią asystenta długich,Lane assist czycrozpoznawanie znaków. Kodowań jest w niej duuuzo więcej. Nigdy nic się nie stało ma też historie kodowań więc można zawsze powrócić do poprzedniego stanu.
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Dokładnie,w obd eleven jest gotowe kodowanie do b9,niestety nie posiadam vcp też. Mam jedynie vcds i carscanner. Dzięki za info przejrzę ten temat
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Nie jestem aż takim harkorem,dlatego pytam czy był taki śmiałek. W audi a3 jak pisałem jest taka opcja jako gotowe kodowanie w aplikacji car scanner,pisałem o tym z mr.fixem który ma kanał na YouTube. On stwierdził na koniec rozmowy że kwestia czasu jest jak udostępnią gotowe kodowanie tez do b9 które jest na platformie mlb.
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Panowie próbował ktoś ogarnąć sport layout? W aplikacji carscanner jest już gotowe kodowanie dla audi a3 i tt tylko one są na innej platformie niż b9. Na ruskim forum znalazłem takie kodowanie do wyżej wymienionej aplikacji,przygotowałem je sobie krok po kroku ale brakuje mi odwagi żeby kliknąć? Co o tym myślicie? Sport Layout Activation on Audi Virtual Cockpit - mqb.pl MQB.PL Activation Guide for the Sport Layout in Audi Virtual Cockpit. You can perform the entire procedure for free using ODIS-E or... To jest kodowanie odisem i piszą że dotyczy a3 ale zegary pfk1 z tego co udało mi się ustalić to jest to samo co a4b9 Tu jest kodowanie do carscannera https://www.drive2.ru/b/637736536393130752/
-
Czy zawieszenie komfort w Audi A4 B9 jest tak twarde?
Przed b9 miałem standardowe a6c7 I była bajka ale to inny segment więc to zrozumiałe. Ale przed c7 miałem a4b8 i w niej zawieszenie pracowało fajniej pomimo większego przebiegu. Takie są moje odczucia.
-
Czy zawieszenie komfort w Audi A4 B9 jest tak twarde?
Ja też mam 1ba i jest kiepskie. Moim zdaniem bardzo słabo się zachowuje za poprzecznych nierównościach i dziurach w drodze,tlucze sienjakby amortyzatory były zepsute.
-
Drżenie Audi A4 B9 przy większych prędkościach
Miałeś wibracje/mrowienie na kierownicy i pedałach od około 60km/h? Robili ci to na samochodzie frezem czy ściągali skrzynie? Ile ten zabieg cie kosztował?
-
SPOTY RADOMSKIE
Też mam vcds? a nie znasz jakiegoś dobrego szpeca od audi w okolicy?
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie polecicie mechanika który ma audi w jednym palcu z Radomia? Mam w b9 problem z mrowieniem/wibracjami w 2.0 tdi
-
Drżenie Audi A4 B9 przy większych prędkościach
Tylko przy przyśpieszaniu czy jak jedziesz ze stałą prędkością też? W poprzednim aucie miałem tylko przy przyspieszaniu i walnięte były przeguby wewnętrzne.