Treść opublikowana przez jok21
-
Drgania A4 B8 2.0TDI po dłuższym nocnym postoju
Mam to samo juz w 3 audi i za uja nie mogę znaleźć przyczyny,znalazł ktoś rozwiązanie?
-
Limit momentu skrzynia stronic svh
Dzięki za odpowiedź?
-
Limit momentu skrzynia stronic svh
Hej,czy ma ktoś wiedzę jaki jest graniczny moment obrotowy dla skrzyni stronic SVH którą mam z silnikiem 2.0tdi 150 koni. Pytam pod kątem ewentualnego programu silnika.
-
Drżenie Audi A4 B9 przy większych prędkościach
Czy rozwiązałeś zagadkę z wibracjami,ma podobnie auto świeżo zakupione.
-
Drżenie,mrownienie przy wyższych prędkościach.
Dostałem zimowe,też imperial?♂️ jak będzie chwila i tak je sprawdzę.
-
Drżenie,mrownienie przy wyższych prędkościach.
Moje 3 audi i zawsze jakieś wibracje i drżenie?. Półosie wstępnie sprawdziłem i brak luzów. Opony na samochodzie to imperial,chińczyki w poprzednim c7 od właśnie opon tej marki miałem mrowienie. Szkoda ze nie mam innego kompletu na podmianę.
-
Drżenie,mrownienie przy wyższych prędkościach.
Witam,panowie kupiłem b9 2.0 tdi i jedna rzecz mnie wkurza,jest to drżenie mrownienie które pojawią się od około 70km/ a przy 140 jest już mocno odczuwalne,jest uczucie że mrowi całe podwozie ale najbardziej czuć to gdzie opiera się nogi u pasażera. Co to może być tarcze?opony?
-
hałas w skrzyni
Na wstecznym pod górkę też to słychać. Nieważne czy koła są prosto czy skręcone.
-
hałas w skrzyni
U mnie hałasuje jak na filmie. Byłem dziś u fachowca od automatów który podniósł samochód zakręcił kołem i stwierdził że skrzynia do remontu impreza na 8 koła PLN. Chyba w ciemno zacznę od wymiany przegubów wewnętrznych. Jak to nie pomoże to wtedy będzie trzeba pomyśleć o remoncie. Chociaż ten dźwięk jest na moje ucho podobny do tego jaki miał Tommy avant.
-
hałas w skrzyni
Kurcze sam nie wiem,podobnie to brzmi. A miałeś charakterystyczne pulsujące na kiere i podłogę terkotanie? Skrzynia 0ck 2.0 tdi ultra a6 c7 169 tkm
-
hałas w skrzyni
Mam identyczne dźwięki,wczoraj samochód sprawdzali dwaj znajomi mechanicy,i wykluczyli przeguby. U mnie te dzwiki są również na wsteczym. Dodatkowo trochę czy zmianę z 1 na 2 i redukcję z 3 na 2. Mam juz czarne wizję że to sprzeglo albo mechatronika. Uspokoił mnie trochę twój wpis. Jak się wkur..... wymienię oba wewnętrzne na chybił trafił. Napisz proszę czy miałeś od prędkości około 80 kmh cykliczne dźwięki stukania (jakby w bieżnik opony wbił się np. Kamień) które było czuć na kierownicy,pedale gazu i na podłodze po stronie pasażera?
-
hałas w skrzyni
Mam identyczne dźwięki,wczoraj samochód sprawdzali dwaj znajomi mechanicy,i wykluczyli przeguby. U mnie te dzwiki są również na wsteczym. Dodatkowo trochę czy zmianę z 1 na 2 i redukcję z 3 na 2. Mam juz czarne wizję że to sprzeglo albo mechatronika. Uspokoił mnie trochę twój wpis. Jak się wkur..... wymienię oba wewnętrzne na chybił trafił. Napisz proszę czy miałeś od prędkości około 80 kmh cykliczne dźwięki stukania (jakby w bieżnik opony wbił się np. Kamień) które było czy na kierownicy,pedale gazu i na podłodze po stronie pasażera?
-
Zmiana turbosprężarki w Audi A4 B8 2.0 TDI 140 KM na CAHA 170 KM?
Przy turbo caga które mam na aucie mam tą rurę do IC metalową, jak kupię turbo od caha z rurą plastikową będę mógł przekręcić z jednej do drugiej turbiny ta rurę I będzie ok?
-
Woda w samochodzie
Po długim czasie rozebrałem w końcu część podsufitki i już wiem skąd na dywaniku woda. Przyczyną jest nieszczelny niebieski wąż którym odprowadzana jest woda z panoramy,u siebie uszczelniłem dokładnie to połączenie silikonem I będę czekał na rezultaty.
-
Woda w samochodzie
U mnie ostatnio sucho,ale jeśli masz rozwiązanie może napisz tu dla potomnych.
-
CAGA - Drgania, trzęsienie na biegu jałowym
Jaki rozmiar klucza jest potrzebny do tego zaworu ?
-
Woda w samochodzie
Mam ten sam problem,dywanik mokry od góry dywan suchy, cieknie gdzieś z okolic słupka po bezpiecznikach tych umieszczonych po stronie pasażera, pewnie z panoramy, jak coś znajdę napiszę.Ach ta niemiecka niezawodna myśl techniczna.
-
Wymiana spryskiwacza lampy
Nie ma chętnych więc odpowiem sobie sam. A więc odkrecenie lampy pomoże w wymianie ale kratka halogena musi być zdemontowana. Sama wymiana jest prosta. Opiszę jak to zrobiłem. 1) demontaż lampy i kratki halogena. 2) ściągamy zabiezpieczenie węża z płynem i go odpinamy. 3) otwieramy zaślepkę spryskiwacza na zderzaku i wciskamy dwa plastikowe zabezpieczenia na górze i na dole oraz podważamy ostatnie z boku spryskiwacza patrząc od przodu na godzinie 9. 4) spryskiwacz w tym momencie powinien się już nam ładnie wysunąć. Montaż w odwrotnej kolejności i na koniec regulacja.
-
Wymiana spryskiwacza lampy
Panowie mam pytanie,czy jest możliwość wymiany spryskiwacza lampy xenon poprzez demontaż lampy,czy tylko kratką halogena?
-
Kocioł CO ekogroszek. Ile Wam spała?
SAS Slim 14kw z pid,110 metrów kwadratowych dwóch ton groszku jeszcze nie spaliłem a nie lubię marznąć.
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Do wymiany pompy cr trzeba ściągać rozrząd?
-
Informacja o wypalaniu DPF diodą LED w A4 B8 2.0 TDI
Dzięki za wyczerpująca odpowiedz☺
-
Informacja o wypalaniu DPF diodą LED w A4 B8 2.0 TDI
To przez jaką nieprawidłowość w jego działaniu podnosi się poziom oleju? Czy w zrzutach ekranu z aplikacji widać coś nieprawidłowego?
-
Informacja o wypalaniu DPF diodą LED w A4 B8 2.0 TDI
Właśnie na forum insigni każdy pisał że przerywanie wypalania podnosi poziom oleju,może coś w tym być.
-
Informacja o wypalaniu DPF diodą LED w A4 B8 2.0 TDI
Wolę nie dopuszczać do pojawienia się kontrolki?Z auta korzystam normalnie ale niestety sa to codzienne odcinki 2x20km,a to nie sprzyja DPF-owi.Wczoraj sprawdziłem poziom oleju i miałem na bagnecie Maxa po około 6 tysiącach od wymiany,problem tylko w tym że po wymianie przez mechanika nawet nie sprawdziłem poziomu.I teraz nie wiem czy to przez DPF się podlał,czy mechanik przelał.Nie wiem w końcu jak to jest z tym przerywaniem wypalania?