Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jok21

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jok21

  1. Mam to samo juz w 3 audi i za uja nie mogę znaleźć przyczyny,znalazł ktoś rozwiązanie?
  2. Dzięki za odpowiedź?
  3. Hej,czy ma ktoś wiedzę jaki jest graniczny moment obrotowy dla skrzyni stronic SVH którą mam z silnikiem 2.0tdi 150 koni. Pytam pod kątem ewentualnego programu silnika.
  4. Czy rozwiązałeś zagadkę z wibracjami,ma podobnie auto świeżo zakupione.
  5. Dostałem zimowe,też imperial?‍♂️ jak będzie chwila i tak je sprawdzę.
  6. Moje 3 audi i zawsze jakieś wibracje i drżenie?. Półosie wstępnie sprawdziłem i brak luzów. Opony na samochodzie to imperial,chińczyki w poprzednim c7 od właśnie opon tej marki miałem mrowienie. Szkoda ze nie mam innego kompletu na podmianę.
  7. Witam,panowie kupiłem b9 2.0 tdi i jedna rzecz mnie wkurza,jest to drżenie mrownienie które pojawią się od około 70km/ a przy 140 jest już mocno odczuwalne,jest uczucie że mrowi całe podwozie ale najbardziej czuć to gdzie opiera się nogi u pasażera. Co to może być tarcze?opony?
  8. jok21 odpowiedział(a) na tommy avant temat w Audi A4 B9
    Na wstecznym pod górkę też to słychać. Nieważne czy koła są prosto czy skręcone.
  9. jok21 odpowiedział(a) na tommy avant temat w Audi A4 B9
    U mnie hałasuje jak na filmie. Byłem dziś u fachowca od automatów który podniósł samochód zakręcił kołem i stwierdził że skrzynia do remontu impreza na 8 koła PLN. Chyba w ciemno zacznę od wymiany przegubów wewnętrznych. Jak to nie pomoże to wtedy będzie trzeba pomyśleć o remoncie. Chociaż ten dźwięk jest na moje ucho podobny do tego jaki miał Tommy avant.
  10. jok21 odpowiedział(a) na tommy avant temat w Audi A4 B9
    Kurcze sam nie wiem,podobnie to brzmi. A miałeś charakterystyczne pulsujące na kiere i podłogę terkotanie? Skrzynia 0ck 2.0 tdi ultra a6 c7 169 tkm
  11. jok21 odpowiedział(a) na tommy avant temat w Audi A4 B9
    Mam identyczne dźwięki,wczoraj samochód sprawdzali dwaj znajomi mechanicy,i wykluczyli przeguby. U mnie te dzwiki są również na wsteczym. Dodatkowo trochę czy zmianę z 1 na 2 i redukcję z 3 na 2. Mam juz czarne wizję że to sprzeglo albo mechatronika. Uspokoił mnie trochę twój wpis. Jak się wkur..... wymienię oba wewnętrzne na chybił trafił. Napisz proszę czy miałeś od prędkości około 80 kmh cykliczne dźwięki stukania (jakby w bieżnik opony wbił się np. Kamień) które było czuć na kierownicy,pedale gazu i na podłodze po stronie pasażera?
  12. jok21 odpowiedział(a) na tommy avant temat w Audi A4 B9
    Mam identyczne dźwięki,wczoraj samochód sprawdzali dwaj znajomi mechanicy,i wykluczyli przeguby. U mnie te dzwiki są również na wsteczym. Dodatkowo trochę czy zmianę z 1 na 2 i redukcję z 3 na 2. Mam juz czarne wizję że to sprzeglo albo mechatronika. Uspokoił mnie trochę twój wpis. Jak się wkur..... wymienię oba wewnętrzne na chybił trafił. Napisz proszę czy miałeś od prędkości około 80 kmh cykliczne dźwięki stukania (jakby w bieżnik opony wbił się np. Kamień) które było czy na kierownicy,pedale gazu i na podłodze po stronie pasażera?
  13. Przy turbo caga które mam na aucie mam tą rurę do IC metalową, jak kupię turbo od caha z rurą plastikową będę mógł przekręcić z jednej do drugiej turbiny ta rurę I będzie ok?
  14. jok21 odpowiedział(a) na neek temat w Audi A4 B8
    Po długim czasie rozebrałem w końcu część podsufitki i już wiem skąd na dywaniku woda. Przyczyną jest nieszczelny niebieski wąż którym odprowadzana jest woda z panoramy,u siebie uszczelniłem dokładnie to połączenie silikonem I będę czekał na rezultaty.
  15. jok21 odpowiedział(a) na neek temat w Audi A4 B8
    U mnie ostatnio sucho,ale jeśli masz rozwiązanie może napisz tu dla potomnych.
  16. Jaki rozmiar klucza jest potrzebny do tego zaworu ?
  17. jok21 odpowiedział(a) na neek temat w Audi A4 B8
    Mam ten sam problem,dywanik mokry od góry dywan suchy, cieknie gdzieś z okolic słupka po bezpiecznikach tych umieszczonych po stronie pasażera, pewnie z panoramy, jak coś znajdę napiszę.Ach ta niemiecka niezawodna myśl techniczna.
  18. jok21 odpowiedział(a) na jok21 temat w Audi A4 B8
    Nie ma chętnych więc odpowiem sobie sam. A więc odkrecenie lampy pomoże w wymianie ale kratka halogena musi być zdemontowana. Sama wymiana jest prosta. Opiszę jak to zrobiłem. 1) demontaż lampy i kratki halogena. 2) ściągamy zabiezpieczenie węża z płynem i go odpinamy. 3) otwieramy zaślepkę spryskiwacza na zderzaku i wciskamy dwa plastikowe zabezpieczenia na górze i na dole oraz podważamy ostatnie z boku spryskiwacza patrząc od przodu na godzinie 9. 4) spryskiwacz w tym momencie powinien się już nam ładnie wysunąć. Montaż w odwrotnej kolejności i na koniec regulacja.
  19. jok21 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Panowie mam pytanie,czy jest możliwość wymiany spryskiwacza lampy xenon poprzez demontaż lampy,czy tylko kratką halogena?
  20. SAS Slim 14kw z pid,110 metrów kwadratowych dwóch ton groszku jeszcze nie spaliłem a nie lubię marznąć.
  21. Do wymiany pompy cr trzeba ściągać rozrząd?
  22. Dzięki za wyczerpująca odpowiedz☺
  23. To przez jaką nieprawidłowość w jego działaniu podnosi się poziom oleju? Czy w zrzutach ekranu z aplikacji widać coś nieprawidłowego?
  24. Właśnie na forum insigni każdy pisał że przerywanie wypalania podnosi poziom oleju,może coś w tym być.
  25. Wolę nie dopuszczać do pojawienia się kontrolki?Z auta korzystam normalnie ale niestety sa to codzienne odcinki 2x20km,a to nie sprzyja DPF-owi.Wczoraj sprawdziłem poziom oleju i miałem na bagnecie Maxa po około 6 tysiącach od wymiany,problem tylko w tym że po wymianie przez mechanika nawet nie sprawdziłem poziomu.I teraz nie wiem czy to przez DPF się podlał,czy mechanik przelał.Nie wiem w końcu jak to jest z tym przerywaniem wypalania?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.