Witajcie,nurtuje mnie taki temat.Czy w audi podczas wypalania filtra DPF włączają się jakieś odbiorniki prądu jak np.podgrzewanie tylnej szyby bez zapalenia diody na przycisku panela klimatyzacji,taka sytuacja jest np.w oplu insignia i właściciele tych aut w prosty sposób mogą monitorować wypalanie dpf,wystarczy zamontować diodę led w trójkącie lusterka wstecznego i podpiąć ja do maty grzewczej lusterka.Ciekawi mnie jak jest w audi może ma ktoś info na ten temat?☺