Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FiFfson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FiFfson

  1. Zamontowanie dobrego tłumika środkowego powinno wyeliminować problem. Odezwij się do kolegi z forum @bartez80 wykonuje takie na zamówienie i ludzie sobie chwalą na forum.
  2. Szykuj się na wydatki kolego, miałem takie objawy i do wymiany był cały komplet z dwumasa.
  3. Z tymi wibracjami to potwierdzam, miałem zamontowany komplet z AWX z tarczą i bez zmiany tarczy na BFB się nie obeszło
  4. Powinno lecieć też z środkowych ciepłe powietrze. Nie wiem czy robiłeś nastawy po wyczyszczeniu silniczka itp., możesz spróbować jeszcze raz.
  5. Ja osobiście brałem nowe wtryski boscha 525 od Sida i mogę polecić. Jakiś czas temu wychodziło przystępnie cenowo i można od razu kupić adaptery.
  6. Witam, W mojej B7 ciągle przepala mi żarówki DRL, ostatnio już tak mocno, że mam gniazdo żarówki do wymiany. Ma ktoś może pomysł od czego tak się może dziać?
  7. Cześć, Poszukuję dobrego specjalisty z okolic Łodzi od instalacji gazowych KME. Z góry dzięki za pomoc.
  8. @ama11deus sprzedajesz takie cudo jako gotowy produkt, żeby móc sobie zamontować i uzyskać taki poziom gazu wyświetlany na FIS?
  9. @Dev Duża różnica pod względem hamowania jest między 360 z A8 D3/Phaeton a 345 z S4?
  10. @kirku Możesz zdradzić w jaki sposób zamontowałeś pasy? Użyłeś śruby że starego fotela z b6?
  11. FiFfson odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @Langista Dzięki, czyli nie pozostaje nic innego jak szukać używki.
  12. Zazdroszczę wytrwałości, też miałem taki plan ale skończyło się na tym, że powoli szykuje się do zmiany B7 na coś nowszego ?
  13. Jak tam? Jakieś nowe mody wpadły? ? Będziesz tu jeszcze prowadził czy tylko instagram i FB?
  14. Piękna furmanka, pakiet DTM robi robotę na B7
  15. Potwierdzam i nie polecam montażu tarczy z awx do bfb. Mam taki zestaw z AWX u siebie i mam drgania tak jak to opisują na forum.
  16. Panowie bo też szukam a śmigam po Łodzi gdzie dziur nie brakuje. Widzę, że falkeny to nie jest dobry pomysł, a coś innego oprócz kumho polecicie?
  17. FiFfson odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam Panowie, polecacie jakąś maskę z zamiennika czy warto szukać tylko używki oryginalnej?
  18. Mały update. Oprócz serwisów olejowych itp. wpadły ostatnio nowe żarniki: D1S OSRAM NIGHT BREAKER LASER XENARC. Kierownica - zdjęcia poniżej. Zderzak tył DTM i przód DTM - progi do założenia. Mam za to jeden problem, który nie wiem jak wyeliminować. Jak poniżej przy tylnej lewej szybie mam co chwila mokro i jak z dwa razy w tygodniu nie wymyję tam dobrze to dzieje się jak poniżej na fotce. Jak ktoś ma pomysły co wymienić żeby to naprawić prośba o informację.
  19. Mam tak samo. Najpewniej poczekam i umówię sie też na przerobienie wiązki pod fotele
  20. Żarówki sprawdzałem, czyściłem i nadal to samo. Silniczek też działa bo np. dzisiaj po dojechaniu do pracy nagle wszystko działało normalnie. Obstawiam, że mam właśnie ten problem z przewodem masowym, dzięki za podpowiedź. Muszę kogoś znaleźć z okolic Łodzi kto mi to ogarnie, bo sam nie mam czasu i średnio lubię grzebać w kabelkach.
  21. Jakoś mi ten pomarańczowy kierunek pasuje. Jak mi się odwidzi to go wywalę. Dopiero auto odebrałem, chciałem się pocieszyć i d*pa mam jakiś problem z elektryką - zamek bagażnika nie działa, na fisie błąd światła wstecznego lewej lampy (a działa), zapalniczka nie działa (a podświetlenie jest). Czeka mnie wycieczka do dobrego specialisty.
  22. Z racji uwalenia docisku z awx - pękł sobie na pół. Wleciało kilka modyfikacji: Lampy - czarna łyżwa + soczewka b8.5 + nowe klosze Heble przód S4 345 mm + Tył Zacisk T5 324 mm Nowy płyn hamulcowy Stabilizator RS4 + Gumy poliuretan + Łączniki zregenerowane na poliuretanie Docisk Sachs Performance Tarcza w kevlar Dla ciekawskich wrzucam zdjęcie pękniętego docisku.
  23. FiFfson odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jasne, dzięki i tak miałem dzwonić w sprawie regeneracji zacisków 345 z eski i 330 z T5.
  24. FiFfson odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak, sama skorupa. Polowałem na używany, ale to chyba temat nie do zdobycia.
  25. FiFfson odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie czy mamy na forum kogoś kto ma dostęp do części z ASO? Dokładnie chodzi o zderzak DTM przód.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.