Treść opublikowana przez FiFfson
-
B7 1.8t quattro buczenie
Zamontowanie dobrego tłumika środkowego powinno wyeliminować problem. Odezwij się do kolegi z forum @bartez80 wykonuje takie na zamówienie i ludzie sobie chwalą na forum.
-
Sprzęgło w A4 B6 1.8T
Szykuj się na wydatki kolego, miałem takie objawy i do wymiany był cały komplet z dwumasa.
-
Jakie sprzęgło do A4 B7 1.8T quattro?
Z tymi wibracjami to potwierdzam, miałem zamontowany komplet z AWX z tarczą i bez zmiany tarczy na BFB się nie obeszło
-
Nawiew środkowy w A4 B7 - problem czy normalne działanie?
Powinno lecieć też z środkowych ciepłe powietrze. Nie wiem czy robiłeś nastawy po wyczyszczeniu silniczka itp., możesz spróbować jeszcze raz.
-
Jaka pompa paliwa I wtryski na 250km
Ja osobiście brałem nowe wtryski boscha 525 od Sida i mogę polecić. Jakiś czas temu wychodziło przystępnie cenowo i można od razu kupić adaptery.
-
Ciągłe przepalanie żarówek DRL
Witam, W mojej B7 ciągle przepala mi żarówki DRL, ostatnio już tak mocno, że mam gniazdo żarówki do wymiany. Ma ktoś może pomysł od czego tak się może dziać?
-
Specjalista od LPG - okolice Łodzi
Cześć, Poszukuję dobrego specjalisty z okolic Łodzi od instalacji gazowych KME. Z góry dzięki za pomoc.
-
Poziom LPG na zegarach i przycisk.
@ama11deus sprzedajesz takie cudo jako gotowy produkt, żeby móc sobie zamontować i uzyskać taki poziom gazu wyświetlany na FIS?
-
Swap hamulców 4 lub 6 tłoczek porsche
@Dev Duża różnica pod względem hamowania jest między 360 z A8 D3/Phaeton a 345 z S4?
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
@kirku Możesz zdradzić w jaki sposób zamontowałeś pasy? Użyłeś śruby że starego fotela z b6?
- B7 Crew
-
A4 B7 2.0 TDI Speedlinecus/DTM/LZ9Y/S-Line/Springi
Zazdroszczę wytrwałości, też miałem taki plan ale skończyło się na tym, że powoli szykuje się do zmiany B7 na coś nowszego ?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Jak tam? Jakieś nowe mody wpadły? ? Będziesz tu jeszcze prowadził czy tylko instagram i FB?
-
A4 B7 2.0 TDI Speedlinecus/DTM/LZ9Y/S-Line/Springi
Piękna furmanka, pakiet DTM robi robotę na B7
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Potwierdzam i nie polecam montażu tarczy z awx do bfb. Mam taki zestaw z AWX u siebie i mam drgania tak jak to opisują na forum.
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Panowie bo też szukam a śmigam po Łodzi gdzie dziur nie brakuje. Widzę, że falkeny to nie jest dobry pomysł, a coś innego oprócz kumho polecicie?
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8T BFB Q GRAY
Mały update. Oprócz serwisów olejowych itp. wpadły ostatnio nowe żarniki: D1S OSRAM NIGHT BREAKER LASER XENARC. Kierownica - zdjęcia poniżej. Zderzak tył DTM i przód DTM - progi do założenia. Mam za to jeden problem, który nie wiem jak wyeliminować. Jak poniżej przy tylnej lewej szybie mam co chwila mokro i jak z dwa razy w tygodniu nie wymyję tam dobrze to dzieje się jak poniżej na fotce. Jak ktoś ma pomysły co wymienić żeby to naprawić prośba o informację.
-
A4 B7 1.8T BFB Q GRAY
-
A4 B7 1.8T BFB Q GRAY
Żarówki sprawdzałem, czyściłem i nadal to samo. Silniczek też działa bo np. dzisiaj po dojechaniu do pracy nagle wszystko działało normalnie. Obstawiam, że mam właśnie ten problem z przewodem masowym, dzięki za podpowiedź. Muszę kogoś znaleźć z okolic Łodzi kto mi to ogarnie, bo sam nie mam czasu i średnio lubię grzebać w kabelkach.
-
A4 B7 1.8T BFB Q GRAY
Jakoś mi ten pomarańczowy kierunek pasuje. Jak mi się odwidzi to go wywalę. Dopiero auto odebrałem, chciałem się pocieszyć i d*pa mam jakiś problem z elektryką - zamek bagażnika nie działa, na fisie błąd światła wstecznego lewej lampy (a działa), zapalniczka nie działa (a podświetlenie jest). Czeka mnie wycieczka do dobrego specialisty.
-
A4 B7 1.8T BFB Q GRAY
Z racji uwalenia docisku z awx - pękł sobie na pół. Wleciało kilka modyfikacji: Lampy - czarna łyżwa + soczewka b8.5 + nowe klosze Heble przód S4 345 mm + Tył Zacisk T5 324 mm Nowy płyn hamulcowy Stabilizator RS4 + Gumy poliuretan + Łączniki zregenerowane na poliuretanie Docisk Sachs Performance Tarcza w kevlar Dla ciekawskich wrzucam zdjęcie pękniętego docisku.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew