Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spiter

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Spiter

  1. Czesc, ostatnio jak byly mrozy po otwarciu drzwi nie moglem ich zamknac(zatrzasnac) bo odbijały. Dopiero jak wlaczylem ogrzewanie odmarzlo i sie zamknely. Teraz problem polega na tym ze w tych drzwiach centralny je zamyka ale juz nie otwiera i musze to robic od wewnatrz. Komputer bledow nie pokazuje. Jakies pomysly?
  2. Ale gdyby było zapchane od klimy to było by tylko po stronie kierowcy? Chyba zaopatrzę się w kamerkę inspekcyjną i sprawdzę kanał pod maską od strony kierowcy bo czyścić czyscilem ten pod komputerem i ogólnie dmuchałem powietrzem tam wszędzie ale moze nie do konca to pomoglo
  3. Tak demontowałem, tam było czysto, niestety woda dalej się wlewa, gdzieś obok musi być jeszcze jeden kanał, ale tam tyle kebali i węży że chyba zakupię kamere inspekcyjną i tak sprawdzę. To co odwaliło Audi żeby się dostać do dziurki pod komputerem to dramat, rozbieranie wiele części. Cudem jakoś się udało ale i tak nie wyciągnąłem obudowy komputera tylko odchyliłem bo nie mogłem wyciągnąć tego plastikowego podszybia co woda nim leci do kanałów.
  4. Cześć, czy da się naprawić pokrętło od klimatyzacji czy raczej wymiana całego panelu klimatyzacji.? Przesyłam filmik 20230115_195301.mp4
  5. Pada akurat to wyjde zaraz zobaczyc, jak nic nie bedzie widac to nie mam już pomysłu.
  6. Wszystko panowie wyciągnąłem, ale tam czysto w miarę - były dwie dziury - jedna mała która była na wylot z obudową komputera i druga duża. Woda pod dywanikiem straszna, czy obok są jeszcze jakieś kanały(nie pod komputerem) - chodzi o stronę kierowcy. Czy to od panoramy może jakiś odpływ? Nic nie widzę żeby kapało, ale woda od kierowcy jest, i plama zaczyna się od pedału gazu. Chyba bede musial oddac do mechanika
  7. Cześć, mam dylemat a nie chce czekać do jutra z odpowiedzią. Czy coś się stanie jak nie odłączyłem akumulatora przy wyjmowaniu ecu? Czyszczę kanalik pod komputerem i wybebeszyłem to miejsce.
  8. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w Audi A4 B8
    Oki, sprawdziłem miernikiem i winą jest uszkodzona mata w lewym lusterku. Prawa strona działa, styki jak nowe więc program pokazuje ze awaria w lewym albo prawym a nie jak poprzednicy mówili że z obu stron. Poleci ktoś jakiś sprawdzony zamiennik wymiarowo pasujący jak oryginał? Bo na ogłoszeniach w opiniach piszą że zamienniki są mniejsze. Albo odkupie używany sprawny wkład(jak coś PW).
  9. Bez sciagania ramion nie dojde? Niby tam sporo miejsca zeby wyciagnac(Wersja poliftowa jezeli to cos zmienia) tylko nie wiem gdzie ten wklad z komputerem ma mocowania. Odkrecilem te dwie śruby od boku co idą, ale do góry i tak nie chce isc, gdzies wewnatrz go trzyma jeszcze?
  10. Cześć, nie moge nic znaleźć na forum na temat czyszczenia kanałów odplywowych w B8. Od strony pasażera wyczyściłem, ale od strony kierowcy jest komputer, odkrecilem obudowe, wyciągnąłem zbiornik od spryskiwaczy ale co dalej, gdzie jest jakies mocowanie tego komputera/wkładu komputera. Jest jakiś filmik/zdjecia?
  11. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w Audi A4 B8
    Tak też zrobie, jak na oko nic nie będzie widać to może wklady jeszcze przeloze :)
  12. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w Audi A4 B8
    Tak, tylko ze strona pasażera grzeje dla tego pytam czy czasami nie pokazuje ze któraś ze stron.
  13. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w Audi A4 B8
    A komputer pokazuje ze z lewej i prawej strony, czy po prostu to sugestia ze ktoras z tych stron?
  14. Spiter opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Czesc wszystkim. Zauważyłem jak bylo na minusie ze lusterko od kierowcy nie grzeje. Komputer pokazuje ze chyba oba? Od czego zaczac?
  15. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w 2.0TDI
    To moje ostatnie pytanie i temat można zamknąć - jakie mogą być mniej więcej koszta demontażu + montażu DPF(wraz z adaptacja i czujnikiem)? Bo czyszczenie DPF to raczej kilka stów.
  16. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w 2.0TDI
    A po czyszczeniu powinno sie jakos wyzerowac te parametry aby na nowo naliczal czy jak to jest?
  17. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w 2.0TDI
    Czyli wymontowac, oddac firmie ktora czysci? Da to cos? Zostawic na razie poki nie ma bledow ani nic? Czy nowy filtr? Wycinac na pewno nie mam zamiaru.
  18. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w 2.0TDI
    Filtr raczej nie jest uszkodzony, bo sie wypala dalej, bledami nie sypie. Przebieg to ok 280 000km. Auto do 2018 serwis w niemczech, pozniej 2 lata inny wlasciciel (realny przebieg ze tyle mogl zrobic), auto glownie krotkie trasy.
  19. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w 2.0TDI
    A czyszczenie wgl coś daje na długo? Jedni piszą że lepiej wymienić na nowy bo czyszczenie za wiele nie pomaga. Aaa i wypalanie serwisowe nic nie da?
  20. Mam zdjęcie a DPF. Czy wszystko jest w porządku czy raczej musze go wypalić serwisowo? Mam spalanie 7-8l. Mechanik kolega mowi ze moze to byc wina zapchanego DPF. Możecie przeanalizować?
  21. Moja dziewczyna ma b8 w quatro i stronic i ten silnik(CGLC). To przy 120/130 ciaglej jazdy pali jej ok 6.5l. Ja mam też B8 ale w manualu(tez z tym silnikiem CGLC) i pali 7-8l. Morał taki że automat pali mniej i nie zgodze się z poprzednikami że jest odwrotnie. Z obserwacji- pół litra mniej pali automat od manuala.
  22. A srebrny pierścien na górze?
  23. Odkopie, naprawiles to jakos? Sprzeglo i dwumasa wymieniona, olej wymieniony oryginalny w ASO a problem dalej jest, jak juz skrzynia sie rozgrzeje to jest oki, ale na poczatku opornie.
  24. Spiter odpowiedział(a) na Spiter temat w Audi A4 B8
    Te fotele to od B9 byly? Te co są nowe. Szukam takich i znaleźć nie mogę
  25. Mam dość nietypowy kolor wnętrza Audi A4 B8. I niestety ze wszystkich mam problem jeżeli chodzi o wybór. Szukam gałki w kolorze przedstawionych na zdjęciu - nie potrzebuje komplety tylko samą gałkę. Można gdzieś taką dostać? Ewentualne polakierować czy jaki macie pomysł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.